bugün

--spoiler--
görselde görüldüğü üzere aklını peynir ekmekle yiyen genç bir arkadaşımız.
--spoiler--
ama ben aklımı değil yemeği peynir ekmekle yedim.
Pek hazzetmesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini temenni ettiğim yazar.
ama ben aklımı değil yemeği peynir ekmekle yedim.
aykolik.

Afiyet olsun sana.
Sözlüğümüzün gururu sanatı sanat için icra eden yazarımız.
bugün sınavı olan bir yazar.
artık sözlūğe fotoğraf eklemediği için hotchner fram bau'nun donuzundan çıkmış olması gerek diye düşünüyor. eskiden sözlüğü günlük olarak kullanan ama artık sözlüğü instagram gibi kullanmayan bir yazar ama tabii fotoğrafsız olarak ne yaşadığımı paylaşabiliyorum.
Terbiye ve ahlak kurallarına uygun olmak kaydıyla her şeyini bizimle paylaşabilirsiniz aykolik.

Şunu elime aldım bunu şey yaptım falan olmasın sakın.

Grafiklerlik bölümünde okuyan bir yazardır.
Tatlı bir yazar. Sanırım beton baris'da gönlü var,evet..
https://anket.uludagsozluk.com/s/23276/
anket hazırladım. fotoğrafımı paylaşmamı istiyor musunuz, istemiyor musunuz lütfen seçin. çoğunluk kazanır.
Hal hatırımı soran güzel insan, bir hafta çaylak cezası almıştım ortalıkta yoktum Bayadır , ekşi sözlükte yazar olmasına rağmen, uludağda yazmayı tercih eden bu vasfı ile bile sözlüğe kalite katan yufka yürekli yazardır,Varlığı bile yetmektedir, koy fotolarını alem yakışıklı adam görsün.
çay teklifi için teşekkür ederim. kibar ve genç kardeşim.

çıkar onu aklından.
kendim de oylamamla yarı yarıya oldu anket. buna göre sadece haftada 1 kere olmak üzere fotoğrafımı paylaşabilirim. geçen pazar mk97 hattında fotoğrafımı çekmiştim onu paylaşayım hafta bitmeden.
görsel
--spoiler--
doğuko kim ilk defa senden duydum panpa.
--spoiler--
doğukan yani. öyle bir yazar vardı.
cevahir avm'deyken bugün çekildiğim bir fotoğraf. taksim'den yürüdüm. saati 16.20. otobüsteyken attım fotoğrafı.
görsel
Aykolik söylesen gelirdim ya ahaha.
Yine fotoğrafını eklemese bari… bir yazar.
aynı saatlerde oralardan geçmişim, nasıl da göremedim. şanssızlığa bak erecto...
Herkes şişli de mi ya.
Sevilmek ve övülmek kadar sevilmemek ve eleştirilmenin de büyük önem taşıdığını anladığında daha iyi hissedeckek olan yazar.
--spoiler--
yine fotoğrafını eklemese bari… bir yazar.
--spoiler--
beni donuzladıysan fotoğraf atıp atmamam seni ilgilendirmez.
eskisi gibi fotoğraf paylaşmaya hasret kalmış ve haftada bir değil canı istedikçe fotoğraf atmaya karar vermiş olan bir yazar.
--spoiler--
otizmliymiş ya la kendi beyanı. zannediyorum hafif otizmli evet.
--spoiler--
mesajla belitmiştim ama buradan da belirtmiş olayım ki, evet, atipik otizmliyim.
konserime gelip benimle düet yapacağını söyleyen ama sözünde durmayıp ortadan kaybolan yuvzır.

onu dinlemeye gelen sözlük yazarlarına ve mekandaki dinleyicilere yaptığı bu büyük ayıp elbet ileriki hayatında karşısına çıkacaktır...
otizmli olabilir. hiçbir sıkıntı yok. çocukken atipik otizm teşhisi konulan bir dostum var şu anda borçlar hukuku doçenti. bu bir engel değil o nedenle kafasını takıyorsa da takmasın.
konser ne zaman? hatırlatsaydın ve yerini söyleseydin gelirdim. yerini bilmeden nasıl geleyim. ama bugün akşamüstü cevahir avm'de buluşabiliriz. hava da çok kötüydü. melike şahin gibi konsere gelmemişim ama youtube'dan yeni bir şarkı söylerim. bir dahakine adres verirsin mesajla. grubun adı ne?