bugün

Sanırım leylim ley şarkısıyla başlamıs.

(bkz: Yarin çıplak ayağına sür beni)
içerisine dahil olduğum izmdir.
görsel
am yalamak normal ayak beğenmek garip he?

am gül bahçesi ya zaten amk.

edit: fetişim yok karşılaştırma yapıyorum.
bu duruma ilgi duyacak kadar aşağılık insanlardan allah bizi korusun.
14 yaşındaki erkek kuzenimin bir lafı vardır "ayak ne kadar nahif bir organ değil mi?"
ironi yapıyor tabii ki çünkü bizim baba tarafındaki ayaklar ekseriyetle estetikten uzak. Neyse ki benimkiler küçük de en azından bir tatlılığı var. Tamam herkesin fetişine kimse karışamaz da ayak nedir yahu?
Hep şöyle bir hatun istemişimdir.

görsel
Bir türlü anlayamadığım fetiş.
Her erkek vücudunun bütünü düzgün bir kadın ister, bunda bir sıkıntı görmüyorum. Şahsen bende burun ve burun deliği takıntısı var, kocaman burun delikleri olan bir kadın bana çekici gelmiyor ama istediğim buruna ve burun deliklerine sahip bir kadına bakıp şevhet duymuyorum. ince bir bel, biçimli kalçalar, dik göğüsler, düzgün bacaklar falan eyvallah ama ayağa bakıp tahrik olmak da ne bileyim?
Sapkınlıktır.
Tarifi olmayan fetisizmdir. Bir kadinin ayaklarina dokunmak, yalamak, parmaklarini emmek tarifsiz bir keyif verir.
kadının ayaklarını yüzüne dayarsın ve gözlerini kaparsın. içine çeke çeke koklarsın. öpersin.. doyamazsın. doyamazsın.. Keşke azıcık koksa ki şahsen çok severim.
Fakat bazılarının aksine topuklu ayakkabı sevmem , kadının ayağı çıplak olacak.. ve mümkünse ojeli..
tapmak bile yetmez.. tapmak bile sözlük...
Icine ceke cekeden sonrasini okumadım kardeş, kustum wc den yazıyorum.
fetişizmin boyutu ve işlevselliğin bozulmasına göre terapi gerekir. cinsel dürtülerin sevilen kişiye karşıya duyulanı dışında, objelere duyulanları hayattaki diğer olumsuz sayılabilecek şeylerle ilişkilendirilebiliyor. ben hayatımda ilk defa böyle bir şeyle ortaokul yıllarımda sevdiğim çocuğun ayaklarıma olan ilgisiyle karşılaşmıştım. o benden üç yaş büyüktü, lisedeydi.

beni o kadar seviyor ki her parçamla ilgileniyor diye düşünüyordum aşırı mutluydum falan. sevgi anlayışım böyle. bu yerinde olmayan bir hayalcilik olmuş. bir yerden sonra benim fotoğrafım yerine ayak görmeyi tercih edince ''git şrdn be slk'' oldum. ismini, ne olduğunu yine bilmiyordum. ama hissetmek kurtarmış.

çok basit bir düzeyde düşününce ilişkide insanın beklentilerini karşılamayan bir şey oluyor. elbette spesifik olarak dikkat edilen, sevilen şeyler fetişizmden ayrı tutulmalı. zannedilen gibi sadece erkeklerde olan bir şey değildir, bunu da belirtmek istedim. hayatınızdaki işlevselliğine gerçekçi bir bakış açısıyla baktıktan sonra, zarar verici olup olmadığını, ilişkiniz üzerindeki etkilerini düşünerek yolunuzu çizebilirsiniz. çoğu fetişizmi olan insan dışlanmış ve kötü hissediyor, bunu biliyoruz. özellikle kadınlar üzerinde buna sık rastlıyoruz. tek başına değil, başka şeylerle de ilişkili olduğunu aklınızdan çıkarmayın. anlamak, araştırmak, iyiye gitmek isteyen herkesin yanında olacak birsürü insan var. unutmayınız.
benim ki de üstteki yazar gibi ayak güzelliği umrum da değil ama güzel kızların ayaklarına bakarım. zaten kız güzel olduğu için ayaklarıda güzel geliyor herhalde.
Tarantino' da olduğu gibi bende de var. Özellikle ayak bilekleri çok önemli.
görsel
görsel
güzelini bulursam yalarım. bulamazsam 40 yıl aklıma gelmez.

parttime fetişim.
adam gibi adamların ve elit, yüce, üst düzey erkeklerin sahip olduğu fetişizmdir.
görsel

jasmine mendez
görsel
Yaz aylarında fetişliği doya doya yaşamaktır...kahr olsun kışın giyilen botlar...yaşasın terlik, yaşasın açık ayakkabılar...
elit insan fetişidir.
eşek siken türk halkı çok anlamaz.
(bkz: Ayak faşizmi)