bugün

bir ayak ve beş parmak diyip geçmemek gerekir.
Özet geç amk.
Ben göte de bakarım ayağada. Evet.
Göğüsten, yüzden, saçtan, gözlerden, dudaktan, belki ince pürüzsüz bir belden farklı olmayan; genel olarak daha az sayıda ilgi duyanı olduğu için dışlanan, karşı cinsteki herhangi bir uzva duyulan sıradan bir cinsel dürtüdür. Saplantı seviyesine inilmedikçe ve partnerlerin hevesini düşürecek bir durumda olmadığı sürece bilimsel açıdan anormal karşılanmamaktadır.
koltuk altı fetişinden sonra çok normal bulduğum fetiş.
Koltuk altı koklayıp emcükleyenlere göre gayet masumdur.
miss gibi kadın ayağı daha ne istiyonuz lan.
ben ölmüşüm de ağlayanım yok o zaman.

(bkz: yarra yering)
Ananın ayaklarını yıka desen yıkamazlar burada seks erbabı kesiliyor ibn*ler.
görsel
ne varsa şu milf brezilyalı hatunlarda var ya istisnasız hepsi seksi.

görsel
Elit insanlarda görülen fetişizmdir.
Kimseye bir Zararı olmayan, kendi halinde bir fetişizmdir. Sevmeye bir bahane daha bulmuştur sadece.

görsel
görsel
miss gibi kadın ayağı daha ne istiyonuz.

Birde boyle 170 boylarinda.
Tarihi açıdan daha çok büyük medeniyetlerde görülmüştür. Doğrudan fetişizm olmasa bile kadın ayağına ve ayak bileğine ilgi eski yunan'da, roma'da ve mısır'da köklerini hem estetik hem de kültürel olarak bulur.

Eski Yunan kadın sandaletleri, roma sandaletleri buna göre tasarlanmıştır soylular arasında. Dahası ayak parmaklarını boyamak, o dönem eserlerinde bir kadından bahsederken ayaklarına vurgu yapılır. Dikkatli bakılırsa bunlar rahatça görülür.

Ayağı güzel ve çekici bulmak ve bu bağlamda bir nesne olarak incelemek sadece bir fetişizm değil estetik anlayışıdır da.
emcükleyecek yer kalmamış gibi vücudun en pis, en bakteri yuvası yerini yalayıp yutma hayali kuranların fetişizmidir.

bu havalı isimler yüzünden millet hep sapık oldu.

adam iki dk cima edeceğim diye boynuna tasma taktırıp zabaha kadar kendini şamarlatıyor, sonra adı bdsm oluyor.

yok ya.

sapık ibneler.
en yaygın fetişizm türü.
Vasat tiplerin anlayamayacağı fetişizmdir.
eli ayagi duzgun kadin cekicidir tamam da kadinin ayagini agzina sokup komple emmek falan oehh, degisik kafalar.
Fetişler için en iyi hediyedir. Evde, işyerinde, metroda fetiş hep yanınızda.

görsel
görsel
küçüktüm ben ortaokuldaydım henüz, o lisede. beni çok seviyor, o kadar seviyor ki ayaklarıma kadar ilgileniyor zannediyordum. polyannacılık zamanları böyle son buldu işte.
görsel

35-40 yaşlarında fazla güzel olmayan teyze modundaki ablaların ayakları bana hep daha çekici gelmiştir.. ince uzun ojeli güzel kız yerine böyle hafif etli milf bir karının ayağını yalamak daha çok keyif veriyor net. gece 3 de sahilde içmeye gelen teyzeler oluyor düşürebiliyorsanız deneyin derim. herkes tatmalı bu zevki.
(bkz: ayak faşisti)
görsel
görsel