bugün

rakıyı unuttunuz mu lan
oğlum bi koşu en yakındaki gezegenden bir tekirdağ rakısı al.
kutlayalım beyler en kötü günümüz boyle olsun.
vay amk. buraları müteahhit'e vercen varyaaaaa.
-zemin müsait, kaleleri kurun. maç yapıcaz.
bak yemin ediyorum birkaç seneye kalmaz buraları hep imara açılıcak, değerli arazi oğlum baksana bu şuralara.
''ağaoğlu, yaşam mimarı, ayda da birlikteyiz.''
Selamınaleyküm bizim gemiyi şuraya çektim amma polis ceza yazmaz deeğ mi ?
-imar izni varmıdır la buranın?
kanka bak simdi, ayin uzerine 10ar kattan 30 daireli x kadar apartman dikeriz, bunlarin tanesini y fiyatina satariz, ettigimiz karla maldivleri karayipleri satin aliriz, sonra oraya 7 yildizli otel yapip paranin ebesini mikeriz dedikten sonra olmayacagini anlayip gotune bakarak donme ihtimali olan diyaloglar ve olaylar butunudur.
buralar önceden dutluktu.
"burda sigara içilir."
işte guiza' nın toplarından bir tanesi de burada.
dünyaya telefon açıp kahve arkadaşına
-lan veysel hani çin seddi görünüyordu lan bir sik gözükmüyor oğlum burdan sen dalga mı geçiyorsun benle o kadar para harcadım buraya gelmek için.
''şimdi bizde şans yoktur arkadaş! ay tutulması olur, kimse de göremez bizi iyimi.''
hiç dünyadan gözüktüğü gibi bir yer değilmiş la bura.
türkü aşağılayan modası 10 sene önce geçmiş sikik esprilere konu olur.
Dünyaya baktım, seni gördüm; sana baktım dünyayı gördüm.
(yok, olmadı)
yolda gelirken gördüğüm rus kozmonot karı taş gibiydi valla. şu kratere atsam onu, oooof of.
Bize her yer Trabzon .
ay bu ne böyle gibi bi cümle olur galiba.
buralar hep dolar ilerde.
fanusu çıkarır ve ay varmış amk. ve ardından bir patlama. ay'daki lk ve son sözleri olur.
şu delikler krater diye kandırdılar bizi yıllarca, kalıbımı basarım uzaylılar osurmuştur başka türlü olmaz bunlar.
sıklıkla dile getirildiği üzere, "vay mına koyim" den başka birşey olmayan.
hani bize am!
''buralar değerlenmeden birkaç dönüm kapatmak lazım.''
girişimci ruhlu türk insanı.
Burdan anneme babama ve amcama yengeme dedeme dayima teyzeme neneme kuzenlerime cocuklarima yegenlerime enisteme kardeslerime ve butun aileme selam yolluyorum.