bugün

avrupalılar bizi hep fesli - develi - çarşaflı biliyorların günümüzdeki versiyonu.

hepsi de komplekstir.

avrupalılar sizi hep sömürülmeye açık biliyorlar, sizde bunu bilmiyorsunuz. yoksa şekliniz bahane.
hususi olarak öyle gösterdikleri içindir. hatta bi tanesi bana sormuştu nasıl ileride evlenince başka eşler de alabilecek misin böyle şeyler varmış galiba doğru mu dedi? ben de evet zaten 2 tane nişanlım var iki tane de gezip tozduğum var iki tane daha istiyorum dedim. ee nasıl olur atatürk yasaklamamış mıydı dedi? bende madem yasak biliyorsun ne soruyorsun o zaman dedim. bi tanesi de sizin anadiliniz arapça mıydı neydi demişti. ben de biraz kitap okuman lazım herhalde tabiki türkçe demiştim. yani aslında bakmayın siz, biliyor ibneler ama sizi sınamak puştluk yapmak için soruyorlar. tamam belki jipin içinde ninja kadınlar da var türkiyede ama çoğunlukla kültürel emperyalizme uğramamış bir ülke türkiye hamdolsun. her ne kadar bir kısmı arap bir kısmı da batı kültürel emperyalizmine uğrasa da çoğunluk ortalama olarak türk kültürünü uyguluyor. her ne kadar nadir de olsa bu tip sorularla karşılaşabilirsininiz yurt dışına çıkınca. eğer olurda karşılaşırsanız dalga geçin cahilliklerini yüzlerine vurun. hep onlar mı tiye alacak bizi a.q biraz da biz onları tiye alalım.
onlar yanlış biliyor.

görsel
-avrupalı nasıl biliyorsa biliyor kardeşim sikimde mi?, denmesi gereken durumlardandır.
doğru denilecek bir durumdur. Tüm ciplerin içinden türbanlılar çıkıyor.
yabancı yapımların türkiye ayaklarında dikkat ederseniz hep bir karede kara çarşaflı kadınları türk kadınları olarak gösterip afganistandan farkınız yok vurgusu yapılarak televizyonda her gördüğüne inanan aptal avrupa ve amerika toplumuna tanıtırlar.
cheni gören masum avrupalı düşüncesidir. * * *

(bkz: böyle şakalar komiklikler falan)
avrupalılar bi bok bilmiyor.
kılavuzunuzu karga yapmayın canlar, sizin yüzünüzden burnumuz boktan kurtulmuyor.
özenti, ergen beyinli, özgüven yoksunu yavşaklar sizi.
biz de avrupalıların götünü yıkamadığını biliyoruz.