bugün

transferi resmi siteden de açıklanmış olan stoper. galatasarayımıza toplamda 15 milyon euro ya patlayacaktır ama umarım buna değecek. tüm camiaya hayırlı uğurlu olsun...

http://www2.galatasaray.o...futbol_as/haber/17128.php
Semihle birlikte iyi bi ikili olabilirlermi bilemiyorum ama dany^lye birlikte çok katı bir defans hattı oluşturabileceklerine eminim gerek fiziksel yapıları gerek hızları ve türk stoperlerden farklı olarak kesici özelliklerinin yanı sıra topu oyuna sokmaları konusunda 1 adım öndeler ama gelgelelim yabancı sınırlaması yüzünden birlikte oynayamazlar ...
Twitter'da biosuna Galatasaray da yazmıştır aslan parçası.

https://twitter.com/AurelienChedjou
'' Aurélien Chedjou 20 Haziran 1985'te Kamerun'un Douala şehrinde doğdu. 6 çocuklu bir ailenin 5. çocuğu. ''
kendisiyle alakalı en büyük sorun ne maliyeti ne de takıma uyumudur. asıl sorun isminin telafuzu. google translate'e yazdım çeciuuv diye bi ses geldi. ateş ediyolar sandım.
Bu sezon Galatasaray kulübünün oyuncusu olarak top koşturacak yabancı futbolcu. *
Galatasaray taraftarının gözünde ''ibrayı maymun eden stoper '' statüsündedir. Performansı merak edilendir.
sezonun başlamasıyla buralar entry dolacaktır. inşallah hakkını verir.
Stoper olmasına karşın attığı çalımlarla adından söz ettiren galatasaraylı oyuncu.
isim bazında bir aatif chahechouhe değil asla.
teknik stoper kavramını tam anlamıyla karşılayan lider defans oyuncusu.
Yapılan sağlık kontrolleri sonrasında herkesi şaşırtan zira kan, kas, yağ bakımından çok üstün değerlere sahip olan müthiş stoper.
http://www.fanatik.com.tr...is_3_Detail_32_316993.htm bu yüzden insan olduğuna kimse inanmıyor.
bugünkü malaga maçında taraftarın kafasında büyük soru işaretleri uyandıran defans oyuncusu.
21 temmuz 2013 galatasaray malaga cf maçı'nda hoş gözükmeyen ikinci hatasını yapmıştır.

stoper olarak uyum sağlaması dany'i vs. tanıması zaman alacaktır tabi de, abuk sabuk hareketler içerisinde kendisi.

toparlanacağına inanıyoruz. yoksa sülalemiz raad; ujfalusi tek bacakla gelir oynar ona göre.
fos çıktığı görülen zenci.
bir fenerbahçeli olarak kendisine güvenim tam. hep böyle aslanım. ha benim koçuma.
ikinci bir dany olacaksa gayet güzel olacak transferdir. geçen sezon en az gol yiyen takımın defansında banko oynamış dany gibi bir adam daha kazandıysak gayet güzel. ki daha da iyi olacaktır.
sözlük yazarları tarafınca ilk çıktığı maçta pique gibi oynaması bekleniyor sanırım.
Buraya yazıyorum ; tartışmasız ligin en iyi stoperi olacaktır valla yazdım .
kaliteli savunma oyuncusu. ama daha çıktığı 3. hazırlık maçı... uyum sıkıntısı yaşayacaktır, hatalar yapacaktır. taraftar sabır göstermeli, ona destek vermelidir. lille gibi bir takımda seneler boyunca oynamış bir adamdan bahsediyoruz. sabır lütfen...
ilk izlenimleri hiç iyi değil açıkçası. hem pozisyon, hem de bireysel hataları oldu hazırlık maçlarında.

hemen ilk maçı diye ahkam kesmeyin, biz de biliyoruz ilk maçı ama biz song' un ilk maçını da biliyoruz. mutlaka daha iyi olacaktır chedjou, nasıl ki dany dün hata yaptıysa ama aynı zamanda dany' nin harika maçlarını biliyorsak chedjou da illa ki harika maçlar çıkaracaktır, sorun o değil. sorun, ilk maçlarında ortaya koyduğu özellikleri itibarıyla bizim aradığımız stoper olup olmadığı.
song' un ilk maçını hatırlayan var mı bilmiyorum ama adam daha ilk müdahelesinde ben birinci sınıf bir kesiciyim diye haykırmıştı adeta ya da melo daha ilk maçında ben aradığınız defansif orta sahayım demişti. chedjou da ilk maçında ben pozisyon bilgisi üst düzey, defansa liderlik edecek adamam deseydi keşke ama diyemedi. daha çok fiziksel özelliklerim üst düzey, topla oynamayı seven, topu oyuna sokan bir adamım dedi.
ğalatasarayın yeni bombası dany'yle artık bol bolikram ederler. *
acilen karıya götürülmesi gereken adam. bi özgüven gelsin la. titreme amk.

topu kontrol ederken 3-4 kez dokunan, düzelten adam.
fizik olarak fazlasıyla iyi durumda olan fakat takıma yeni transfer olmuş hemen hemen her stoperin yaşadığı partnerini yadırgama ve uyum sorununu aşmaya çalışan kamerunlu cengaver. elbet atlatacaktır, atlatınca da çoşacaktır telaşa gerek yok.
fenerbahçe galatasaray maçında bir golü olan defans oyuncusu. hangi kaleye nasip olur bilmem. evet.