bugün

(bkz: karizmatik)
var mı ötesi?

görsel
(bkz: napcan vercen mi)
Görsellik bakimindan tek geçtigim lider. Ikinci sirayi Tayyip Erdogan alirken üçüncü olarakta Zine el-Abidine Ben Ali derim ben.
hayatında başka lider tanımayanlar için normal olan tespit.
yakışıklıdır karizmatiktir ama en yakışıklı değildir john f kenedy vladislav ardzınba obama daha yakışıklıdır.
kesinlikle doğru olan önermedir. buğday teni, masmavi gözleri ve duruşu ile kesinlikle bir karizmadır. ayrıca giyimi, konuşması ile bu asaletini desteklemektedir. avrupada çok kadının görmek istediği liderdir. boyunun kısa olduğu söylemleri var.
görsel

görsel
ondan daha yakışıklı birisi varsa o da latife hanımdır. amacım dalga geçmek değil kadın harbiden kadına benzemiyor.
görsel
http://galeri.uludagsozlu...lider-olmas%C4%B1-265515/

iyi de dostum bu atatürk' ün kız kardeşi makbule hanımdır

latife hanım başkadır.
Güç eşittir karizma diyenlere göre Atatürk yakışıklı olabilir, ama gerçek şu ki; bu güne kadar Che guevara'yı kimse geçemedi.
bunu iddia eden kişi, recep tayyip erdoğan'ı görmemiştir, said nursi'yi görmemiştir, hocaefendimizi görmemiştir. acıyorum kendisine.
atatürk'ün kel olduğu gerçeğini unutan kişinin söylemi.

edit: tam kel değil ama yinede baya bir saçı dökülmüş.
edit2: atatürk'ü sev tamamda burada konu farklı.
çok doğru bir tespittir.
bazıları atatürk'e kel diyebilir yalnız, bazıları da kel sever yine!
Dünyanın en güzel gerçeklerinden biridir.
sonuna kadar doğru önermedir..

açıkça özetlenmiştir.

(#15529907)
eski liderlerin yüzünü göremediğimiz için gördüklerimizin içinde en yakışıklısı.
atilla da çok yakışıklı diye düşünüyorum.

bir kemal kılıçdaroğluna bakın bir de atatürke.
arada ki 9 farkı bulun.
bir che değildir.
Ya bi basın gidin diye insanı bas bas bağırttıracak söylem. Arkadaş seversin hadi bişey demiyoruz, hadi sana göre çok yakışıklıdır ona da birşey demedik tamam. Ama herkes için öyle olduğunu düşünmek doğru olmaz. Neticede hepimiz çağdaş, demokrat, laik ve inkılapçı insanlarız değil mi yahu?
kargaya yavrusu şahan görünürmüş dedirten cümle.
Atatürk ün gelmiş geçmiş en iyi giyinen lider olduğu gerçeğini de hatırlatan dır.
kel olsada yakışıklı ve karizmatiktir. Orospu çocukluğunun alemi yok, gözleri yeter onun.
sinan çetin'in kemalistleştirilmiş versiyonunun tespitidir.
kazık kadar adamların çocuk muhabbetinden çocuklar sıkıldı, kazık kadar adamlar sıkılmadı.
resmine bakıp orgazm olan kadınlı erkekli bir grup var, sanırım kendilerine kemalist ulusalcı tayfa diyorlar, malum atatürk ün kız enstitüsünden alıp anadolu ya ögretmen olarak gönderdigi çok kızımız vardı.