bugün

yo yoo ilgi budalası canım bu yazar. eqin bey zannımca bu arkaşı yüzlüyorsunuz. bırakınız gitsinler. bırakınız yapsınlar. anladın sen onu öfff ben anlamadım. kim kime ne girmiş, kim seni prenses sanmış kurbağa kafalı yazar?*
federallerden köşe bucak kaçan lanet olası yazar.
ayrıca yoo yoow adamım, ben o sandığın kişi değilim.
bütün suç sally'de.
(#1307145) perim benim. kız anlatsana nööööörüyo?
ayrıca başlıkları alt alta okudum, mutsuzum.

·vatan haini ...
·atan alir spor (9)...
cenin pozisyonunda uyuyabilen yegane insan. ensesine salınan o ipek saçlarıyla ne kadar masum ve korunmaya muhtaç, bir görseniz.. oy oy (8 *
üc binlik yazar. dort bini goremez sanmıyorum.
bir hâyli kilo almış dağ gibi delikanlı.

[not]
dağ gibi dediysek hemen de şımarma.
3 kilo almış yazar, nereye "bir hayli"..insanın moralini bozuyorlar canım.
yeşil ile mavinin buluştuğu, cıbıldak cıbıldak turistlerle dolu mis gibi alanya koylarında berabercene apaçilik yapacağımız manken-yazar karışımı heterojen varlık. dalyan gibi bir boy, mahsun kırmızıgül modunda saç modeli, şahin bakışlar ve alabildiğince karizma. gerçi evli barklı adamım ben, amacım sadece konu mankenliği. ama arkadaş arkadaşın şeyi değil midir??
(bkz: uuserlarin nicklerinden akrostis yapmak/#354510)
entrysiyle seri eksi oy veren ibneye harika bir gonderme yaparken benide zekasiyla hayretlere dusuren yazar.*
ayak bileğini kırarak bizi üzmüş, hızlı ve seri bi şekilde iyileşerek tekrar sahalarda görmek istediğimiz yazar.
çok zarif ayak bileğini kırarak sahalardan 2, bilemedin 3 ay uzak kalacak joker.
acil şifalar diliyoruz kendisine.
geçmiş olsun dileklerimi sunduğum değerli takımdaş.
uludağ istanbul a milli futbol takımı'nın panter gibi kalecisi.
uludag istanbul a milli futbol takimi formasını giyebilmek için tatlı bir rekabet içerisine girmek istediğim mevkidaşım. hem bu tatlı rekabet uludag istanbul a milli futbol takimi için de iyi olatır hiç şüphesiz. *
esbpl takimlarindan biri. 2007-2008 sezonunu zirvenin 19 puan uzaginda 8. olarak tamamlayabilmi$lerdir.
#63805 entrysi ile yerlere yatırmıştır.
hayırlı bayramlar yazarı.
sözlüğün gına getirebilmek konusunda doktara yapmış olan başlığını açan zattır.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
hemşerim.
bundan tee 6 yıl önce filandı heralde bursaya yeni gelmişim çöm bi üni öğrencisiyim sözlük yeni kuruldu bi bakalım zart zurt ayakları.şimdi mesaj kutumu kurcalarken hatırladım kendi kendime 'lan bu iyi bi yazardı' dedim filan.. ah ne güzel zamanlardı be heves vardı baştan mına koyim değişime inanç vardı sosyalleşmek vardı.geleceğin güzelliğine inanıyorduk heralde.atan alir spor senin sayfanıda ağlama duvarı olarak kullandım ama kkusura bakma emi..
(bkz: geçmişe duyulan özlem)
ilk olark artıladığım yazar...
biz ona eskiden atan alır kampanyası diyorduk.
karması 2265 olan yazardır. Bugün eksi yemeye uğraşsa 1 sene sürer karma hanesinin eksilere düşmesi. böyle bir zat işte.
sözlük yazarlarının itirafları başlığıyla rekor kırmış yazardır.