bugün

biri adsl'in reklamında oynayan kişi.

http://tr.sevenload.com/videolar/AldhbGd-Atabiri
ileri zeka olduğu her halinden belli olan adam. cin fikirli, hiperaktif* gözler zihin sürekli çalışan adam.
hürriyet altın kelebek gecesinde cem davran'ın yaptığı yoğurt esprisini kullanıp yine alkışı toplamıştır.

http://www.hurriyet.com.t...ayfa/11860308.asp?gid=222
an itibariyle yılmaz erdoğanla birlikte bozcaada'da yemek yiyen insan. severiz de.
bozcaada'da tatilini sürdüren arada bir ayazma plajına takılan daha çok teknesinde takılan usta komedyen.
an itibariyle bakırköyde film çekiminde bulunan sempatik insan yolda arkadaşa çarpmış ve onu biraz sarsmış hatta özür bile dilemiştir.şu an hala sokaktaki meraklı bakışlara maruz kalıp sandalyesinde oturmaktadır.
başarıyı hak eden nadir meşhurlarımızdandır. gerçekten işini severek yapıyor ve hiç bir ukalalığına tanık olmadım şimdiye kadar. yolu açık olsun efendim.
sezen aksu'nun kaçak adlı şarkısını enfes yorumlayan sanatçı.
izleyemeyenler için gelsin: http://www.youtube.com/watch?v=CQzop0wQ-zU
taklit yeteneği kusursuz olan insandır..
gösterisinin bazı bölümlerini amerikalı bir komedyenden araklayan kişidir. özellikle geyik ve aslan hikayesi birebir araktır. *

edit: ahanda link
http://www.youtube.com/watch?v=vItQtTZTcAk
hayvan taklitleri çok güzel olan komedyen.
bozcaada'ya demir atmış insandır,küçük orfoz adlı teknesinde limanda takılır ya da polente'de hüseyin'le içer,içmemişken biraz somurtkan oluyo ama genelde bi ufak rakının ardından selam veren herkese kafasıyla yanıt verir.coştuğu günlere denk gelirseniz koreli'de şarkı söylerken dahi görebilirsiniz.
bir ata repliği:banu diye bir kıza aşıktım ilkokul beşinci sınıfta onu da kilo yüzünden kaybettim. bir gün öğretmenimiz bizi kültür parkına götürdü. arkadaşlarımın sesi serçe sesleri gibi. muhteşem bir atmosfer. bir anda bu ortam banunun çığlıyla bitti:
-öğretmeniwwwm!ata kaydırağa sıkıştı.
tek kişilik dev kadro ile gülmekten nefes alamayacak hale gelmeme sebep olmuş zat-ı muhterem. sesi ise ayrı bir mükemmel, herkesin taklidini yapabiliyor.. acayip severek izliyoruz.

(bkz: kenya malkara yarım saat)*
twitter'den severek takip ettiğim adam. güldürüyo haliylen...

--spoiler--
*taksiciye domuz gribi aşısı olmalımı dedim.. başbakan vurdurmadı dedi! koptum şu an.
*bu arada domuzuda aradan çıkardık 5 gün guiza ifadesiyle gezindim.
*spor yaparken sakatlanıyom... hamile cimnastiği yapsam zayıflarmıyım acaba?
--spoiler--
valla kim ne derse desin hele bülent ersoy taklidi vede sesinin güzelligi beni mestediyor.
tv'lerde dönen küçük emrah modlu biri adsl ve telefon reklamı kusturmak üzere olan komedyen.

umarım o metinleri kendi yazmamıştır.
kendisine bir sempatim var kaybetmeyeyim.
halkın severek izlediği komedyen.
özelleştiğinden buyana halka devamlı vergi sokan türktelekom reklamında rol alarak sevenlerini üzmüştür.
Bu yaz kendisine Bozcaada'da tatil yaparken denk geldik ama nasıl geldik * hanımla limanın ucundaki denizfeneri'nin yanında otururken limanda demirli bulunan yatların arasından içinde 4 kişinin olduğu zodiac bot çıktı,botu kullanan kişiye dikkatlice baktıktan sonra hanıma''Botu kullanan şahsın poposu aynı ata demirer'e benziyor''dedim.
Hanım''olurmu yahu burada ne işi var''dedi.
Ertesi gün yine limanda dolaşırken teknesine yaslanmış biriyle konuşurken gördük,hanım ''pes yani tanıyacak başka yerini bulamadın mı?''dedi.
Bende''ne yapayım aklımda kalmış'' dedim,sonraki günlerde teknesi sürekli kapalıydı sanırım adanın akvaryum denilen dalış bölgesine yada Çanakkaleyi gezmeye gitmişti.
son zamanlarda izlediğim en kötü reklamda oynayan güzel sesli komedyen.
bir röportajındaki şu kısmı okuyunca kahkaha attıran komedyen.

- tribünde başınıza ne gelmiş öyle?
ata demirer: başıma çocuk geldi. gol sonrası tribünde üstüme çocuk attılar. türk filmi gibi! kucağımda bir çocuk, "ben senin babanım yavrum" üç sıra yukarıdan ensesindeki çocuğunu düşüren baba, "benim oğlanı gönderiversene diyor" soğukkanlılıkla. pes!
an itibari ile beyaz show'da coşturmaktadır.

(bkz: aman sabahlar olmasın)
kesinlikle komik değildir.
an itibariyle beyaz show'da kalamar'a beste yapmış kişidir.
mimikleri de en az kendi kadar komiktir. bugün ben bunu anladım. ayrıca kendisine eyyvah eyvah için teşekkürler ediyorum.
yakında bu fasulyaaa yedi buçuk lira diye bi single çıkaracak adam. cd fiyatı da 7.5 lira olacakmış. izlemelere doyamıyoruz, dinlemelere de kendisini.