bugün

telefonumdur.

şarjı biraz daha çok gideydi keşke.

onun haricinde 10 numara 5 yıldız.
zenfone 2 gelince pabucu dama atılacak ve fiyatı düşecektir, para ediyorken satın elinizdekileri.
Fiyatı düşse 50 lira düşer, zaten bu telefonu aldıysanız son kullanıcısı olursunuz muhtemelen, ikinci elinin çok para edeceğini zannetmiyorum sıfırı 800 lira olan teli kimse ikinci el almaz kolay kolay. gerçi bir insan bunu satıp yerine ne alabilir o da mechul mevcut telefon piyasasında tam bir fp canavarı.
Asus'un Nisan ayı içerisinde Lollipop güncellemesini yayınlayacağını vaad ettiği fiyat performas canavarı cihazdır.
Bu gidişle lolipop güncellemesini nisan ayının son saatlerinde falan anca alacak olan telefon, hadi olm bekliyoruz lan.
tüm kullanıcılıarının (ben de dahil) 5.0 görmeden ölmek istemedikleri telefon. anlamadım ki asus takvimin mi bozuk nisanda çıkacak yerine mayıs deseydin nisanın sonunda çıksa da itiraz etmezdik hani. cidden bak.
android alan adamın az çok bilgisayar bilgisi vardır. güncelleme gelmese bile xda'dan indirip kullanır.
mikrofonu berbattır. kalabalık ortamda karşıdaki ne derdini anlatamıyorsun.
Almadigima pisman oldugum telefon. Samsunga bulasmayin suserler...
Lollipop
Büyük ekranı olup olmadığını merak ettiğim telefon zira asus ekran boyutuna göre isim veriyor.
Asus Türkiye'nin Facebook sayfasından https://www.facebook.com/asustr?fref=photo Lollipop güncellemesini yayınladığı cihazdır. Belirtilen linkten indirilen zip dosyası ana dizine atıldıktan sonra bir kez cihazı yeniden başlatmak gerekir. Daha sonra cihaz bir güncelleme olduğuna dair sizi uyarıyor.
13 megapiksel kameraya sahiptir.

pixelmaster kamera uygulaması ile bir çok çekim modu vardır. kimse koymadığı için bir tane örnek foto koyuyorum. fikir sahibi olmak adına.

alan derinliği modu ile çekilmiştir.

görsel

Biraz daha bekleyip zenfone 2 almanız yine de tavsiye olunur.

Tam boyutuna ulaşmak için: http://funkyimg.com/i/Y1uS.jpg
800 liraya alıp 6 aydır tepe tepe kullandığım ve cebimden çıkan parayı düşününce üst düzey memnuniyet yaşadığım telefondur. 2400 liraya note 3 alan arkadaşımın nazarı değecek diye korkmuyor değilim. Samsung ve iphone kullanıcılarına acıma sebebimdir.
Ayrıca bu sabah itibarı ile lollipoplanıp daha da şeker olmuştur.
Yaklasik dort aydir kullandigim telefon.

Bu fiyata piyasada daha iyi bir telefon olma ihtimali cok az.

Gonul rahatligiyla alin kullanin.
almayı düşündüğüm telefon. Evet fiyatı yüzünden. Artık ortalama ürünler almak istemiyorum ama öğrencilikte başka bir şey mümkün değil.

telefonu gördüm büyük gerçekten ama 5 senedir htc chacha da gözlerim bozulduktan sonra canım büyük ekran çekiyor resmen.

okuduklarıma göre ota güncellemesi gelmeden lolipopa geçilmez. Kullanan arkadaşlar bi mesaj atabilirse çok sevinirim.

zenfone 2'yi de düşünüyorum ama sabırsız bi insan olduğumdan o gelecekte markette bulacaksında alacaksın uzun iş.
Son android güncellemesinin gelip gelmediğini bilmediğim süper alet.

Ben galiba son sürümü yükledim ama hiçbir değişiklik göremedim lan.
Android değil sistem güncellemesi geldi yani asusun kendi güncellemesi.ancak daha dün kontrol ettim android güncellemesi yok.dedikodusu var ama kendisi yok.şaşkınız,mağduruz,boynumuz bükük.
Ben galiba sistem güncellemesi yaptım amk. Ben de diyom telefonda niye hiçbir değişiklik yok. Ayarlar kısmındaki hakkında bölümünde de Android sürümünde 4.4.2 yazıyor.

Ne zaman gelecek lan bu lolipop sikerim yalarım ıstırırım bak.
lollipop güncellemesi manuel olarak tamamlanan telefon. ancak zenuı servisi ile otomatik olarak sunuldu mu haberim yok. sunulmadı ise bugün yarın sunulur çünkü haziran ayı içinde bu güncelleme işi bitmiş olacak.

görünüm olarak çok bir değişiklik beklemeyin. ekran kilidi yukarı doğru açılıyor, arka planda çalışan uygulama sekmesi değişiyor, bildirim çubuğu yenileniyor gibi ufak tefek. asıl değişiklik donanımsal bazda olmuş. pil batarya eskiye oranla ne bir artık ne bir azalma fark ettirmedi desem yeridir. şu an kullandığınızdan memnunsanız yüklemeseniz de olur.
lolipop hesapta geldi ama benim de 4.4.2 gözüküyor şu anda, telefon ile ilgili söyleyecek çok birşey yok son güncellemelerle birlikte türkçe klavye de geldi artık ç,ş,ö,ü ve diğer noktalı harfleri klavyeden rahatlıkla yazabiliyoruz. hala almamış yada herhangi asus telefon almayı düşünen arkadaşlar size şunu söyleyeyim telefon güzel kasma yok ama servis güzel değil ve kasıyor bu adamlara 2 kere telefon gönderdim biri onların biri de benim hatamdı ikisi de 1 aydan önce gelmedi bildiğin telefonun 2 aylık kullanım ömrü piç oldu ben böyle orospu çocukluğu görmedim adamlar sırf piçlik olsun diye her hafta işleminiz devam ediyor mesajı atıp yasal sınıra dayamadan asla vermiyorlar telefonunuzu, ulan bi ekran kaç dakikada değiştirilir şerefsiz? garanti kapsamında falan da değil domalacaz sana 300 lirayı bari adam gibi yap iki dakikada gönder 3 gün sonra ama olmaz çünkü gavatlık için para kesmiyorlar arkadaşlardan(aslında kesiyorlar mesela ben bir daha hiçbir ürünlerini almam kolay kolay) . birde bu telefonun bazı kronik donanım hataları var mesela telefonu kapatıyorsunuz asus yazan siyah bir ekran çıkıyor açılmıyor tekrar kapatıp açmanız gerekiyor bazen 1 defa kesmiyor 2-3 defa yapıyorsunuz sonuçta açıldığı için çok büyük bir problem değil ama gerçekten ilginç bir mevzu, açıkca konuşmak gerekirse zenfone serisi yurtdışında servis kalitesi ve fiyat bakımından ideal bir telefon olabilir ama ülkemizde hem fiyat hemde servis kalitesi bakımından sınıfta kalıyor çünkü asusun türkiye operasyonunu yöneten adamların vizyonu zencase denilen plastik kılıfı 100 liradan satışa sunup sonra 40 liraya okutmaya çalışmaktan hatta telefonla birlikte 1 liraya vermeye çalışmaktan ibaret yani illa birilerini sikecekler adam gibi 40 liradan satalım da herkes alsın sürümden vuralım voliyi bunların aklına gelemiyor. bu entryi burada bitiriyorum ama bu arkadaşlar düşünsün yaptıkları yavşaklıktan edindikleri kazanımlar bu kadar küfür yemeye değer mi çünkü bir sonraki telefonum gm bile olabilir ama asus almayı düşünmüyorum.
babamin dunki surpriziyle sahip oldugum telefon. kartimi kestirmeye usendigim icin kosede duruyor orasi ayri.
âlemin fiyat performans kralıdır.
Ele avuca sığmayan telefon. Zenfone 5 buna nispeten daha iyi sanki.
harikanın harkında telefondur.

3-4 aydır kullanıyorum tavsiye ederim.

büyüklüğüne aldırmayın, insan alışıyo.

(son satırda sübliminal söylem yoktur)