bugün

nur yerlitaş ile karılaştırılan yazar. olm nurella seni donunda sallar allahın şaşkalozu.

aşure prensestir.
(#25515777) bak bunun ekran görüntüsünü aldım 5 senemiz var, sözlük şahittir. *
ismini her okuduğumda acıktığım yazardır. olsa da yesek aşure(mecaz değil gerçek anlamda).
sözlüğün yarısının sevişmek istediği yazar. kız olsun erkek olsun fark etmiyor herkes bu yazar ile sevişmek istiyor. neyin kafasını yaşıyorsunuz siz ulennn.
(#25557427) Nerede o bolluk bana da söyleyin olm.*
sciroccosuyla gezip tozan yazar.. gerçi daha göremedik... o arabada parçalıcam seni bebeğim.. hehe.

edit: bana da 500 tl hibe edicekti, resmen kandırıldım aq.
iyi bi galatasaray lıdır.
Takımın kötü gidişinde pay sahibidir.
Derhal tenha bi köşeye çekilip ağlamalıdır.
insanın kafasında olmasa da ismi nedeniyle insanın kafasına kötü şeyler sokan yazardır. kendi kaşınmış yazardır. aşure gibi oh miss. tövbe tövbe noluyor lan bana. bir an önce ismini değiştirmesi tavsiyemdir.
(bkz: aşurede ki nohutları fındık sanan nesil) biz ki böyle bir neslin evlatlarıydık.

nick altı orospu olmuş. ben bişey istemiyorum.
dün gece sciroccosuyla beni ve serefsizimbenimaklimagelmisti rumuzlu yazarı Kemerburgaz da gezdiren yazar. biraz sarsıntılı ve zıplamalı bi gezi oldu ama çok zevkliydi.sbag eğilip eğilip kaportayı yalıyordu bi anlam veremedim.*

http://galeri.uludagsozlu.../r/asuregibisurat-698707/
bana 500 lira borcu olan yazardır.
kemalistmiş. Iyyyy.
Ne kız mıymış yazarı. Aşk olsun lan insan bi ihtiyacın var mı diye sorardı bunca zamandır.*
Sürekli hakkında miş'li muş'lu yorum yapılan yazar. Ayrıca ailesinde gördüğü hayvan kültürünü yansıtan bazı tipler hakkında moderasyonun gereğini yapacağına inanıyorum.*
her chp karşıtını akpli zanneden, dar düşünceli kalitesiz yaratık.
Ak trollerin ay ben akpartili değilim yauuuu diye çemkirdiği yazar. Çemkir olm ne mal olduğunu saçmasapan başlık ve entrylerinle tüm sözlük biliyor zaten.
Ha bu arada konu entrymi niye üstüne alındıysan hemen yarası olan gocunur hesabı. Ortaya atılmış bir lafı bi tarafına yakıştırıverdi adam.

edit: salak troll hala konuşuyor. Olm yarın silinip gidip başka bir nickle onursuzca yazmaya devam edeceksin nasıl olsa, neyi ispata çalışıyosan.
tipik kemalist, atatürkten başka bir şey bilmiyor. ıyyy bir de senin olduğun sözlükte yazıyoruz.
sözlükte atatürk ideoloji ile kız yazarların dikkatini çekmeye çalışan dar düşünmeye odaklanmış yazar arkadaşımız.
Yılışıkların şimdi yazar arkadaşımız diye sırnaşmaya başladıkları yazar. Olm kendin de diyosun kızların dikkatini çekmeye çalışıyorum, utangaç ezik gaylerin değil haberin ola.*
abaza olduğunu itiraf etmiş izmirli yazar. başka hakarete gerek kalmadı eheheheh.
rutin bir müslüman. Eskiden ardaşımdı artık düşmanımdır. Kollasın kendini.
En son volkswagen scirocco almıştı diye bütün sözlüğe ilan eden görgüsüz yazardı.

Edit:ıııyy arabası birilerine girmiş demiş kro, para verseler kullanmam tabi sizin gibi sonradan görmelere bu bile lüks sen de haklısın.
(#25583199) Evet daha resimlerimi koyacağım duble görgüsüz olacağım.*
Arabası birilerine girmiş yazar.

edit: para verseler değil ama eline bir şey verseler kullanmayı hemen kabul edeceksin gibi duruyorsun. neyse...
edit 2: fikir çalma evladım, orijinal ol. Gerçi o kadar zekan olmadığı belli.
Etrafında havlanılmaması gereken yazar. Üstüne birde kalitesi ile bu sözlüğe fazla yazar. Hayır dostum pasta asuregibisurat ın feyki değil sil salyalarını.
Eline çok verilmiş yazar yazık.
Acaba kim eline verdi de üstüne ödül olarak araba verdi.

Edit:kapak olunca anca entry editle editle dur kezban seni.