bugün

denemeye tırstığım ruhu bedenden ayırma olayı. kesinliğine kanaat getiremediğim olay.
opel astra ile yapılan seyahatlerin bütünü, kahtalı mıçıizm.
bir yerden düşüyormuş gibi uyanmak, astral bedeninizin birden vücudunuza girmesiyle olur. leonardo di caprio'nun başrolde oynadığı "başlangıç" *filminde bu konuya değinilmiştir.
abartı: sen ne diyosun ben bütün evi gezip geldim.
gerçek: ruhun bedenden ayrılması.
daha gerçek: ruhun bedene gümüş iple bağlı şekilde ayrılması daha sonra geri dönmesi.
not: gümüş derken öyle değil. mecazi.
teori: ruhun dönüşü sırasında ölüm yaşanabilir.
farkındalık: farkedenlerin çoğu "rüyamda kendimi gördüm ve daha sonra rüyamda düşerken uyandım" şeklinde ifade ediyorlarmış, rüyada hızlı bir şekilde düşme hissini böyle açıklıyorlar.
nur cemaati liderlerinin hacca gitme yöntemi. *
ilerde kuracağım şehirler arası otobüs firmasının ismi;

astral seyehat

yolculuktan dostluğa...
şu şekilde bir kitabı tavsiye edebilirim:
ölüm kaşifleri-bernard werber

güzel bir konu. güzel bir kitap.
(bkz: hayallerde uçuyor bazı ibneler)
çok çok çok merak ettiğim bişey ama cesaretimi toplayıp yapamadım bitürlü.
Rüya aleminde bilinçli olarak ordan oraya gezmek. Lucid rüyanın bi üst evresi.
yapmadan önce çok korkutuyor ama bir kez yapınca insan bir daha yapmak istiyor gerçekten mükemmel birşey.
okuyup araştırdaktan sonra, uzunca süredir denemelerimin sonucunda yaptığımdır. geçen gün kardeşimin evde olmadığı bir gün odamda yalnız yatarken hiç istemediğim halde başıma gelmiştir. önce bedenim uyuştu. sonra deprem etkisi şeklinde sarsıntılar oldu. o an aklıma astral seyahat geldi ve ruhumun çıktığını hayal ettim. hayal ettiğim gibi de oldu ruhum bedenimin yaklaşık iki metre üzerindeydi. dönüp uyuyan bedenime bakmaya çalıştım ama olmadı. sonra tekrar bedenime döndüm. giriş ve çıkışları çok iyi hissediyorsunuz. başka birgün yine hiç aklımda yokken oldu. bari çıkmışken arkadaşımın yanına gideyim dedim. düşünür düşünmez hemen orada oldum. normal de arkadaşımın uyumadığı odada uyuduğunu gördüm ertesi gün sorduğum da evlerinde misafir olduğundan o odada uyumuş olduğunu öğrendim. normal de bu tür şeylerden korkan ben, bunları yaşarken hiç bir şekilde korku hissetmedim.
anlaşılamayan olaydır. ruh bedenden çıkarsa ölüm gerçekleşir. hadi ruhla beden arasında bağ var dedik, adam dışarı gezip geliyor ne uzun bir bağdır bu.
not: anlayan, yapan varsa mesaj atsın.
(bkz: astral seyahat a gidelim diye tutturan sevgili)
tatlıses seyahat tarafından satın alınan firma.
hakkında çok düşünüp, çok kaynak okudum fakat hiçbir şekilde inandırıcı gelmedi, gerçekten yapan varsa hakkını teslim ederim fakat denemek için bile mantıklı gelmiyor bana.
bu aralar fena biçimde kafayı taktığım olaydır.
hergün araştırıyorum, videolarını izliyorum, kitaplara bakıyorum ama g*t korkusu olduğundan henüz 1 2 kez denedim ve hüsranla sonuçlandı.
ha bide devam edicem, şöyle bi barcelona yapıp gelicem de vakit bulamıyorum. *
son günlerde her an bunu düşündüğüm şey.

abi yatağa yatıyorsun 10-20 dakika zihnini boşaltıyorsun sonra diyorsun içinden kapıdan dışarı çıkacağım, vücudumdan çıkacağım falan filan... açıkçası korkumdan deneyemedim ama inanmıyorum.
Ülkemide çoğu insan bunu yapabildiğini söyler ama aslında kimse yapamaz.
Kısaca ruhun bedeninden ayrılmasıdır. Başınız güneyde olacak şekilde uzanın, o an hiçbir şeyi, hiç kimseyi düşünmeyin, bulunduğunuz yerde sizi rahatsız edecek insanlar ya da sesler olmasın. Astral seyahati denemeden öncede meditasyon yapmanız yararlı olabilir. ilk denemelerinizde olmaması normal eğer gerçekten yapmayı istiyorsanız pes etmeyin. Ben denediğimde kalp atışlarımda ve nefes alışlarımda hızlanma oldu. Vücudumda karıncalanmalar hissettim. Küçük garip yeşil halkalar görmeye başladım. Hareket etmek istediğim halde kımıldayamadım. Ayrıca göğsüme biri bastırır gibi birşey oldu. Kulakta çınlama ve baş ağrısıda oluyormuş ama bende olmadı. Size tavsiyem kimsenin evde olmadığı bir zamanda ya da kimsenin sizi rahatsız edemeyeceği bir zamanda deneyin. Ve unutmadan gideceğiniz sırada korkup geri dönerseniz ki yaptığım araştırmalara göre çoğu kişide böyle oluyormuş tekrar gidebilmeniz çok zor oluyormuş. Denemeden önce karabasan ve diğer varlıklarla karşılaşma ihtimalinizi de unutmayınız. Denedikten sonra ruhunuzda çok fazla sıkılmalar, uyku bozukluğu ve baş ağrıları da görülebilir. Yani herşeyi göze alıyorsanız deneyin. ve ilk denemede odanızdan çıkmayın.

edit: imla
çocuk yaşta istemsiz olarak başıma gelmiş ve bir süre devam etmiş durumdur. ciddi anlamda yaşanılası bir deneyimdir. insanda derin etkileri olabilir.
çeşitli ruhsal bozukluklara sebebiyet veren beden dışı deneyim. ruhun bir parçasının bedenden ayrılıp metafizik ortamda seyahatine,gezmesine denir. astral seyahate çıkmak bir nevi ruhlar alemine karışmaktır. yaşamış olan arkadaşlarım var ve hatta bir tanesi bana astral seyahate çıktığı gece benim neler yaptığımı anlattı işte o zaman tamamen inandım. çocuk yanımdaymış gibi her şeyi anlattı dinlediğim müziği,yediğim yemeği,içtiğim kahveyi. yalnız kalp rahatsızlığı ve astım gibi nefes almanızı zorlaştıracak hastalıklarınız varsa denemeyin. ha bir de büyük bir cesaret ister astral seyahat.
1 ay boyunca araştırıp her türlü yöntemini öğrendiğim, ama olası tehlikelerinden dolayı vazgeçtiğim seyahat işlemi. tamamen tehlikesiz bir iş olduğunu düşünüyorsanız , yanlış düşünüyorsunuz demektir. *
bkz:(#3471691).
karabasan dan bi farkı yoktur.beyin ile yapılan kendini kandırmacadır.
eğer varsa:
(bkz: senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöker tövbe ister)
ürkütücü ama bir o kadarda ilgi çekici bir olay. asla denemem.