bugün

ortamda sizinle taşak geçiliyorsa hemen durumu kendi lehinize çevirebileceğiniz atraksiyondur bu.. zaten oraya gitmekle hata etmişsinizdir ama eğlenmek tamamiyle sizin elinizdedir.

1. sevgilileri birbirine düşürmece:

canınızı çok mu sıktılar? durup durup öpüşüyorlar mı? ikisinin de ellerini masanın üstünde göremiyor musunuz? buyrun burdan yakın.. zaten yalnızsınız hemen piçlik yapmalısınız. samimi olduğunuz kişinin cep telefonu alınır oyun oynama, fotoğraflara bakma gibi bahaneler bulunarak isimlere girilir burada kullanacağınız bahaneler içinde "mesaj atıcam lan kontörüm yok" bahanesi başarınıza başarı katar.. rehberden adınız değiştirilir bir hatun adına ya da erkek adına çevrilir. cep telefonu masanın üzerine bırakılır ve 5 ila 10 dakika sonrasında çaktırmadan kendi telefonunuzla şuh bir mesaj atılır. aa banadır lan demeli ve telefonu hemen almalısınız artık yüzsüz mü diyecekler ne diyecekler düşünmemelisiniz. sonrasında aaa pardon abi sanaymış kim bu x denir, sevgilinin dikkati çekilir sonrasında siz açıklayana kadar manzara seyredilir.

2. çiftleri birbirine düşürmece:

4 kişi şen şakrak eğleniyor mu? geçenlerde gittikleri filmlerden mi bahsediyorlar? ay bi akşam bize gelin muhabbet edelim falan mı diyorlar? ne yapmalısınız? hemen duruma hakim olmalısınız. bu konu tamamen hayal gücünüze kalmıştır. mesela tam planlarını kesinleştirdikleri sırada çaktırmadan bir kişinin çok istediği bir şeyi öne sürebilirsiniz. "ya ben de o gün bovlinge gidelim diyordum be?" ya da "piknik yapalım abi" gibi şeyler işe yarayabilir. haftasonlarını değil haftaiçlerini hesaba katınız. varsa çiftlerden sınavı olan ona çakıştırırsanız da pek güzel olur. ayırmış olursunuz.

3. duygu sömürmece:

hep birlikte sevişmeye başladılar ve sizi dışladılar mı? ne yapacaksınız boynu bükük duracak mısınız? hayır ulan katılın! yok lan.. bi saniye.. ehm. hep bir ağızdan şen şakrak şarkılar söyleniyor içten içe çatlıyorsunuz.. ne yapmalısınız? hep ben söylüyorum arkadaşım olmuyo böyle biraz hayal gücünü kullan.. ne yaparsın bir düşün? ahaha aferin. hemen moda gir. ortamla alakanı kopar bok et ortamı. duygusal kızlar ya da erkekler sana dönsün. zaten içlerinden sevgilisi olmasına rağmen sana ilgi duyan varsa hemen soracaktır. "neyin var canım?", "sana ne yarram" demeden önce bir düşün. eğleneceksin. hemen anlatmaya başla. "gözümün önünde karafatma öldürdüler.. psikolojim çok bozuldu.." uydur bir şeyler ne bileyim. "birini çok seviyorum ama bana yüz vermiyor hep yalnızım.." ne de olsa depresyondasın. ilgi odağı ol ortamı bok et ve terk et yüzündeki gülümseme her şeye yetecek.

4. yangın çıkarmaca:

artık iyice ileri gittiler ve nikah tarihleri konuşmaya başlandı siz hala yalnızsınız bunların çocukları falan olacak çekemiyorsunuz... ne yapacaksınız? alıcaksın bi deodorant sprey bir çakmak.. bakın size ne yapacağım diyeceksiniz.. spreye basılı tutarken çakmakla çıkan gazı ateşleyeceksiniz. herkesin saçını başını yakacaksınız.. mümkünse bulunduğunuz ortamdaki herkesi yakacaksınız.. mümkünse ortamı da yakın mına koyim ne olacak.

sonuç mu?

(bkz: ortamdaki tek adam olmak)