bugün

başlıca sorunlarımdan bir tanesidir. gerek avm gerekse başka yerlerdeki umumi tuvaletler olsun. beni her zaman tedirgin etmiştir. bunu başlıca sebepleri de belki de rahatı seven biri olmamdan kaynaklıdır. geçenlerde bir avm'de küçük su dökmek için tuvaleti kullanayım dedim. oldukça fazla sıra vardı. herkes bir pisuvar sırasına girmiş, sırasının kendisine gelmesini bekliyordu. fakat öyle çoktu ki bu sırayı bir sgk binasında görmüştüm. o da vatandaş torba yasayla ilgili olarak bağkur borçlarını yapılandırmak için gelmişti. hadi onu anladım da bu pisuvar sırası neydi ulan herkesin aynı anda mı çişi geldi. sanki birikmiş çişimişi yapılandıracaktık. neyse tabi aradan 15 dakika geçince sıra bana geldi. o mutlulukla açtım düğmeleri veeee .... olmadı. evet olmadı, bir türlü gelmiyordu. tavana bakıyordum, sağa bakıyordum sola bakıyordum, aklıma akarsular şelaleler getiriyordum. koyun bile saydım ama gelmedi. arkadakiler öff püff çekmeye başladı. ve lanet olsun yapamadım. geri düğmeleri ilikleyim çıktım. ve ne mi oldu ? tuvaletten çıkınca gene çişim geldi.