bugün

diğer hamburger zincirlerinin aksine içinde roast beef (%100 fırınlanmış dana eti) bulunmaktadır. lezizdir.
tanınmamışlığına yandığım, köftenin yerine ince ince dilimlenmiş dana eti kullanan yegane fast food oluşumu. beef n' cheddar tavsiye ederim, yanında ekstra cheddar peyniri istemeyi unutmayın.
(bkz: arby s)
beef n cheddar adlı bir ürün yapıp her gün hayaliyle yaşamak zorunda bıraktırmış olan fast food hedesi. ulan bir burger bu kadar mı güzel olur bilader, o peynir o bifteğin üzerine bu kadar mı güzel erir?

görsel
torium alışveriş merkezinde ki restaurantın da, normal patates, soğansız hamburger, buzsuz ice tea siparişimize, söylediklerimizin tam tersini getirerek zoru başarmış fast food zinciri, kasa da ki eleman sürekli konuşup sizi hiç dinlemediği için siparişleri de yanlış hazırlıyor, kalan yaşamında başarılar dileriz kendilerine.
daha iyisi için (bkz: carl s jr)
curly fries ile bağımlılık yaratan fast food restaurantı. 1 şubat 2012 tarihinden itibaren paket servis hizmetine başlayacak fast food zinciri ayrıca. diğer illerdeki şubeleri bilemem ama izmir'de kesin olarak başlıyor bunu biliyorum.
harika patates kızartan fastfood zinciri. mc'tende burger'dende daha iyiler bu konuda kesinlikle.
3 menüye 15 lira gibi bir fiyat çekerek bizim gibi fakir öğrenci tayfasını sevindirmiştir.
daha önce 1 şubat demiştim ama biraz aksayınca geç kalan paket olayı, artık başlamıştır. şu an sadece izmir - balçova için geçerli ama.
devlet desteğiyle her ilde açılması gereken fast food zinciri.
sodexhonun geçerli olmadığı mcdonalds kadar başarılı olmayan fast food restoranı.
paket servisi tek bir bayisinde olan firma. balçova asmaçatı da varmış ne yazık ki. mükemmel ürünleri var.
fast food değil de tapılası eserler üreten firma. curly fries patateslerin masterıdır. üstüne yoktur. onu yedikten sonra diğer patates kızartmaları göze hoş bile gelmiyor. bir kere hamburgerleri dolu dolu. döner şeklindeki etler filan aman pek lezzetli. ek olaraktan da pepsi kullanıyorlar. bu bile çok büyük bir artı gözümde. çalışanları da çok tatlılar. en azından kentpark ve ankamall şubelerinde böyle. birtanesin sen arby's!
biraz geç keşfettiğim ama sonra tek tercihim olan fast food zinciri. özellikle hamburgerlerinin az yağlı olması ve patateslerinin piyasanın en iyisi olması tercih sebebidir.
bir kere yedikten sonra vücudunuz düzenli olarak ister. özellikle kıvrık patates ve cheddar sosunu.
(bkz: tecrübe konuşuyor)
oglum o nasıl bir patates kızartması lan öyle. fark yaratmış adamlar resmen.
2 sostan fazlasına ücret almaya başlayan fast foof zinciri. yine açlığım başıma vurduğunda avm de gözüme ilk çarpan lezzet arby s olmuştu. etini değil de patatesini ve soslarını sevdiğimden döner gibi olan baget menüden istedim. sos ne alırsın deyince ketçap, mayonez, hardallı mayonez, baharatlı sos dediğim zaman yalnızca 2 tane alabiliyosunuz diğerleri ücretli demez mi o an gözümden düştüler. 3 kuruşun hesabını yaparcasına iyi o zaman almıyorum ben de dedim. tam gidiyordum beyefendi tamam ben veririm sorun değil diyen çalışan beni tekrar kendilerine kazandırdı. sonuç: körli körli lezzet.
kaybettiği nokta evlere sipariş imkanının olmamasıdır. eğer olsa eminim bir mcdonalds'ı geçer.
(bkz: vaadedilen topraklar)
patatesi efsanedir.
logosunu nedense ereksiyon halindeki bir penise benzettiğim restoran.
net söylüyorum: şuan türkiyede bulunan en iyi fast food restoranıdır.
neyse ki daha pek keşfedilmemiş ve boku çıkartılmamıştır.

piyasadaki en lezzetli ürünleri ürettiği yetmiyor gibi birde yağlı yağlı kalori manyağı şeyler üretmez. hamburgerlerinin içinde köfte değil, incecik tül kalınlığında dilimlenmiş sığır etinin 4 saat fırında ağır ağır pişmesiyle ve neredeyse 20kat üstüste katlanmasıyla büyük bir hamburgeriniz olur. hele o içindeki soslar tartışılmaz bile.
daha çok kıvırcık baharatlı patetesleriyle bilinir, mcdonalds patatesinin lezzeti bunun yanında halt etmiştir.

kısacası herşeyi orjinal, herşeyi en az yağ oranına sahip olup en fazla lezzet oranıyla ağız suyu akıtmaktadır. frame de görünce bile sevindirir, iyi ki vardır arbys.
dünyada ki en kaliteli fast food zinciridir, saf sığır eti, çavdarlı ekmek kolay kolay bulunmuyor dışarıda, patateslere diyecek yok zaten.
ürünleri diğer rakiplerine göre daha güzel ve özgün olan fast food markasıdır.
logosuna dikkat edilirse o burgerlerin etinde bir takım sakatat olduğu tahmin edilebilir.