bugün

arabası olan insanların daha çekici algılanmasından ibarettir. bunlar daha çok karı kız götürür mesela , yanlış anlamayın karı kız götüremiyom ouf diye hayıflanmıyorum ama türk kızlarında neden araba hastalığı vardır anlamış değilim. motor var abla olmuyor mu ? ı ıh olmaz araba olmalı.
karı kızlarda arabaya gitmesin. gitsede bunu erkekler yemesin. araba, çekicilikten öte rahatlık verir insana istediğin yere gider kimseye bağımlı kalmazsın..
karı kızdan ziyade bayanların dışarı çıkarken özenli giyindikleri düşünülürse memleketim hanzolarının otobüslerde fordçuluk için sıra bekliyor oluşundan kaynaklanan arzudur. kız giymiş topuklu ayakkabıları nasıl oradan oraya yürüsündür. süslenmiş püslenmiş sevdiceği için, gecenin bir yarısı olmuş saat, evine nasıl otobüsle dönsündür.

not: sanki arabayı üstüme yap dedi. (cinsellikten sadece kendisinin menfaat sağladığını düşünen erkek sen nekadar zekisin ki karşındaki kızdan zeka bekliyosun? )
arabanın çekiciliğine kanan hanım kızımınız gece bir otel odasında becerilip sabahta kıçına tekmenin basılmasıyla son bulacak eylemler bütünür. sorarlar adama sen o arabayı hak edecek ne yaptın diye? öyle topuklu giydim o yüzden arabasız adama vermem demekle olmuyor bu işler.