bugün

yastık, battaniye, koltuk, televizyon, erik.
özlemişim be.

not: battaniye annemin çeyizinden, evet.

görsel
ringdeki avni hariç boks da spiker de samimi değil. (gündüz ki maçın tekrarı)
görsel
görsel
Bir masal biter sessizlik başlar.
-Cem Adrian
azıcık jd, çokça kahve
görsel
youtube bana davet bildirimi gönderdi. kabul edilirsem 20 mayıs 2017 günü youtube türkiye ofisinde yapılacak etkinliğe katılma hakkı kazanacağım.
görsel
(olm o değil de bu davet hasmet ibriktaroglu'nun güne özel gönderdiği mesajlar gibi herkese gelmedi dimi? yoksa komik duruma düşerim. (bkz: swh) yani kanalı 1.000.000+ izlenmeye ulaşmış biri olarak herkese gelmemiştir diye düşündüm.)
görsel
Ayılamıyorum.
görsel
görsel

Hep otobüsle geciyordum bu kez manzarayı net görmek için yürüdüm.
görsel

geldikleri yere gittikleri, çıktıkları yere girdikleri yer: Çanakkale Boğazı.
ve yaşlar gözlerden ayrılır.
görsel
1.5 edc. cruze guzel çalışıyor.
yine bir, "gümüşgöz' le türkiye'yi geziyorum" programından herkese selamlar arkadaşlar. bugün, sizlere dadaşlar diyarı erzurumdan sesleniyorum.

şu manzaranın güzelliğine bakar mısınız? * havası, suyu gerçekten insana iyi geliyor. şehrin karmaşasından uzak, kafa dinlemek için ideal bir yer.

bu fotoğrafımız da bir de detay gizli. bakalım farkına varabilecek misiniz.
görsel
görsel
herkes kalsın diye dört grup yapıyorum.
Konya - taşkent
görsel
görsel
arkadaşlar az önce enteresan bir olay ile karşılaştım. mahalleye yemek takımı vs. satan suriyeli satıcılar gelmiş. mahallenin kadınları çok ucuz diye ne varsa alıyordu. 82 parça yemek takımını 10 tl den satıyor adamlar, markası kütahya porselen hemide. yarım yamalak türkçesi ile sevinçli bir şekilde alışverişi tamamlarken 10 tl ye karşılık para üstü olarak 200 tl veriyor adam. olaylar gerçekleşirken bende ağzım açık ne olcak diye bekliyorum. kadınlar fazla para üstü verdin diyor. adam inatla yok diyor 200 tl yi veriyor. lan meğer adamlar tl para birimini bilmiyormuş mk. sabahtan beri herkese 10 lira diye 200 tl vermiş adamlar. lan gülmekten ölüyorum hala amk ya. *swh~ görsel
Kayısı diyem.
görsel
görsel
Pöff.
görsel
görsel
görsel

Her gün binanın önünde selamlaşıyoruz.
görsel
Mesudiye köyü/Mudanya
görsel
görsel