bugün

(img:#1)
işten başımı alamıyorum. Ha bide çaylakken 40 karakterden az entry giremiyormuşum.
görsel
Falımda bariz bi şekilde ismimim ilk harfi çıktı çok şaşkınım.
Fal bakmayı bilenler come here pls.s.s
görsel
Bir kedi göreceğim sanki!
görsel
Bık tım.
görsel
görsel
koluma düşen kar taneleri.
görsel

anneme arçelik alma diyordum dandik diyordum baya bi oldu tıkır tıkır ve sessiz. bazen sigara dumanına maruz kalıyor ama olsun.
görsel
görsel
Mahallenizin arkadas canlisi doktorundan melaba.*

görsel
görsel
Diyecek bir şey bulamadım.
görsel
Ölümümden evvel son görüntü.

Elveda dostlar Elveda.

Gerçi benim hiç dostum yoktu değil mi ?
(#35127974) dünkü pilav toplantısının ardından totonok folmondoko boton gomo adlı ressam dostumuzu arayıp nerede olduğunu sorduk. O da Haiti'de olduğunu ve beer pong oynadığını, bizim de gelmemizi istediğini söyledi.

Kırmadık; ben, Heidegger ve nietzsche oraya gittik. Totoşun Kendisi güzel bir masa ayarlayıp en sola (fotoğrafa bakana göre) geçti. Nietzsche tam topu atarken fotoğrafçımız Foucault bu kareyi yakaladı:

görsel

Edit: adi, kantımsı, descartesımsı sözlük. Yeni entry girerken hata oluşmuş, sürekli sözlük içi entry giriyormuşum. Geç kaldım, 6. Sırada entry, andavallar. Canınız cehenneme. 00.00'ı kaçırınca bunun bir anlamı yok. Zall entrylerimin hepsi, nick altlarımla sana girsin ve ekibine. Anın görüntüsündeki tüm nesneler girsin. Görüntü kavramı da girsin. Zall, lanet olsun sana. Sözlükte tüm yazarlar becersin seni. Sigaramı küçük poponda söndüreyim. Nasıl bir sistem bu? Varlığını ve Varlığının tüm belirlenimlerini... Benim gibi bir adamı da sinirlendirdin ya artık. Neyse.
görsel
Bi bitmedi mk.
(Evet saati bekledim).
i ihih.
görsel
görsel
Evet için .
görsel
görsel
Portakalı soydum, Başucuma koydum
ben bir yalan uydurdum
duma duma dum
kırmızı mum

görsel

sevgili lemun,
bu açık bir davettir...
her türlü acayip şey yine beni bluluyor.
antalya'da dağın başında çalışıyoruz. şantiyede. biraz da kar yağdı bugün.
bizim çalışanlardan biri bukalemun bulmuş.
bukalemun lan bildiğin.
olm bi insan niye bukalemun bulur?
şefim, "napak bunu" dedi.
"dursun lan içeride, soğuk dışarısı donar" dedim.
havalar düzelince bırakırız bir ağaca.
duruyo şimdi tpini sktiğimin.

görsel
görsel
görsel
Sanayi ziyaretleri.
görsel
görsel

biriken evrak işlerini yapmak için üstün caba sarf ettiği doğrudur. Sözlükte motive ediyor kendini
görsel
(img:#1280825)
Öğle yemeğime merhaba deyin.