bugün

(img:#1746311)
Ölçme ve değerlendirme.
bijuterici komşu abla getirdi;

görsel

"ya abla zahmet ediyorsun" dediysem de "olsun oğlum, anamın babamın canı için" dedi ve gitti.

bijuterici abla her ne kadar kibar ve düşünceli bir ikram da bulunsa da bu tür ikramlardan hoşlanmıyorum. kırılmasın diye söylemek istemiyorum ve gelen yiyecekler direk çöpe gidiyor. koca bir tabağı alabildiğince doldurmuş, 2 hafta aç kalsam bitiremem herhalde.

canı çeken buyursun. özelden konum atılır.
görsel
görsel
Anın görüntüsü olayını kısaca açıklıyorum.
1. Kedi köpek kuş at eşek fotoğrafı : 15+ 2-(Herkes hayvansever)
2. Bira sigara alkol nargile fotoğrafı: 13- 6+( Herkes sağlıklı yaşamdan yana)
3.Okunan kitap dergi kağıt 8+ 1- ( Kitap okuyoruz hepimiz seviyoruz da okuyanları)
4.Işteyim çalışıyorum temalı fotoğraf 0+ 0- ( Gerçekten kimsenin umrunda değil)
5. Kişinin kendi fotoğrafı sansürlenmiş çoğu zaman erkek ise 0+0-( ciddi misin kimsenin umrunda değilsin)
Kadın ise 3+15-( bir kaç erkeğin umrunda ama kadınlar çok rahatsız aboo Kız güzel gibi hemen linç edelim)

Not: Bizim zamanımızda yoktu böyle anın görüntüsü filan bu başlığı görmek beni çok üzüyor Çünkü sözlük formatında olmaması gereken bir başlık türü.
görsel
1 o ...
Çukur evimiz Vartoli babamız mood ...
(img:#1)
Uyy miyauuuuvvv dursun paligu ceturde yigelim daa uyyy uiyyy hacenda uşakuşak aliçemal
(bkz:trabzon kedisi
)
görsel
görsel
uyku sorunuma iyi geliyor.
görsel
görsel
Gecenin sessizliğine...
görsel
günaydın. alkolik değilim.
Sigara içenlerin külü halıya düşecek diye elim ayağım titredi.

(bkz: Being teyze)
görsel
(img:#1746573)

Yıllardır geçip durduğum sokağın adını yeni görüyorum.
görsel

Koğuşta kaçak kaçak takılmaca.
bir bakışı canlar yakar
gülüşüne cihan değer
bizim kız ayağına takar
hal hal...

görsel
görsel
Akşam güneşi vururken odamın duvarına...

(img:#1746671)
görsel

Bak ulan ya, heheh. gelirken ayrı manzara vardı dönerken ayrı. Bu arada cinsiyeti Dişi olan sarman pek göremezsiniz.
görsel
3 aylık oldu. koyun sürülerim olmasa bile anadolu çoban köpeği beslemek bambaşka birsey.
görsel
görsel
Bugünü utanmadan kapatacağım derken.
görsel
Maket..
iş, güç..
görsel