bugün

en iyi arkadaşlarımın çıktığı şehir. neşesine diyecek yok gözünü sevdiğim.
bu kadar soğuk olma Ankara iki gözümün Çiçeği üşümesin.
Dehşet soğuğuna rağmen mini etek popülasyonunun yoğun olduğunu gözlemlediğim şehir.

Cidden üşümüyor musunuz onunla kızlar?
götünden kar fırtına uyduranlara inat güneşi gözümüze gözümüze sokan şehrim. çok ısıttığını zannetmiyorum ama varlığı bile kafi şu aralık ayında.
şehir dışından gelen öğrencilerin , beğenmeyip sürekli laf soktuğu canım şehrim.

inşallah soğuğu götünüzü keser , çükünüzü düşürür.
Martıları ve denizi çok güzel olan şehir.
Mis gibi kar Yağıyor hem.
saçma sapan hava var lan bugün burda. insanın nefes alası gelmiyor valla.
bugun uyumalik havasi olan sehirdir.
ayazı meşhur olan şehir, dolmuş beklerken hayat geçip gider...
ince ince yağan yağmur dindi. ayaz başlar birazdan. bu gece kar yağabilir.
Martıları gerçekten olan şehir. Gençlik parkı havuzu çevresinde martıları görebilirsiniz.
Oha lapa lapa kar yağan şehir.
Akşama kartopu oynarız.
Kar haberi duymaktan korktuğum il. Neyse ki yok kar filan.
keşke kar yağsa şehri. sabah yemin ediyorum burnumu ve kulaklarımı dolmuş durağına bıraktım.
her semte yeni binalar yapılıyor,
ne yeşil alan ne plan kimse takmıyor,
sokaktaki binaların bile altı dükkan dolu,
müteahhitlerin memleketi hep güneydoğu.
Akşama kuğulu parkta kartopu zirvesi yapacağımız şehir.
Kesin tutacak.
Şu an yağmayan karına da ayazına da küfrediyorum. 3 saat yol nedir ya?
En çok x şehrine dönüş yolunu seviyorum diyecek 35 iQ'LULAR gelmeden kendi şehrime birkaç sitemim olacak.
Kıçım dondu sevgili ankara, kalın giyinmeme rağmen...
Akşam rezil olur muyum diye düşünmeden yün içlik giymeme rağmen.
Senin yüzünden duyduğum "pekmez ye kan yapar üşümezsin" temalı sığ sohbetleri saymıyorum bile.
Neyin hırsı neyin soğuğu bu?
Artık otuzu da geçiyoruz, ilk kar falan eskisi kadar romantik de gelmiyor.
Hele bi otur soluklan yiğidim sonra yine esersin.
şu anki havasıyla göz doldurmaktadır.
Organ bağışına hizmet veren il. Misal burnumu az önce Yenimahalle de bir yola bağışladım amk!
iki yil sonra işimi icraa edecegim mecra olacak kendileri. ayazi falan gozumu korkutsada guzel olacagini varsayiyorum. simdiden merak ve heyecan icerisindeyim. umarim ankara'da guzel anilar biriktiririm.
Hey güzel Ankara! Sen yazın buram buram yakar , kışın tir tir titretirsin ama sen vefalı bir yar kadar güzelsin
An itibariyle kar yağmayan şehir.
Gördüğüm en sikko şehir. Allah bir daha gitmeyi nasip etmesin.
istanbul denilen o lanet şehirden kaçıp buraya taşındığımız için öylesine mutluyum ki anlatamam. istanbul diye adlandırılan overrated şehirin bi numarası, bi güzelliği yok, aksine şehire adımınızı atar atmaz pislik peşinizi bırakmıyor. orada yaşadığım 14 sene hayatımdan boşa giden bi 14 sene olmuştur. ankara ile birlikte uzun yıllar geçirerek bu açığımı kapatmak istiyorum.