bugün

Gönüllerin de başkentidir.
Sevdiğim, yaşadığım için mutlu olduğum şehir.

Çok aldı benden ama canı sağ olsun. Kaybetmekte güzeldir kazandıklarının değerini gösterir.
dün yağmur vardı bugün soğuktu. hoş geldin kış. ulan adamakıllı esmiyor esprisi bile yapamadık şu şehirde.
Sincan ve birçok ilçeye sahiptir. Sincan ayrıdır cehalet akar insanından yolda karşılaşsan kırk yıllık arkadaşı gibi konuşur. Ayrıca 10 dakikada bir balgam atmayıda unutmaz onun gizli silahıdır entellik olarak görür.
yarın sabah ayrılacağım şehirdir. güzeldir, yaz geceleri serindir, camı açıp yorganla yatırır.
soğuk değil nem var nem.
Güzel ve özgün yanları olsa da genelde nefret edilen şehirdir. kötü anıların iyi anılardan daha çok olmasındandır belki, şehri güzelleştiren biri yoksa demek ki..
son günlerde sürekli 2-3 saatlik elektrik kesintilerinin olduğu şehir.
bu ne lan her hafta salı bir kız geliyor geçen hafta salı da başka bir kız gelmişti istanbul'dan. zirve yenidoğan'da olacaksa neden olmasındır.
Şuanda ismini veremeyeceğim bir katılımcıyla beraber online olduğum şehir (bkz: irankedisi) .
eskiden bayıldığım ancak şimdi üzücü anıların olduğu ve uzaklaşmak istediğim şehir. güzelim şehrimden bile beni soğuttular.
Buraya bakarlar reklamı olan şehir.
25 yılımı içeren şehirdir. Seviyoruz.
Donuyoruz şuan. Yinede güzelim şehrim.
Suan mis gibi bir havası olan şehir,hep böyle kalsa keşke.
Canım şehrim. Püfür püfür esiyo şuan.
ya bana bu şehir hep uzaktan bomboş hiç bi özelliği olmayan basık bir şehir gibi geliyor. istanbul öyle değil mesela o çok daha kozmopolit. ama ankara nedir ya. sanırım orda yaşayamadan anlayamayacağım.
bana göre megaköydür. hayatımda bu kadar sıkıcı şehir görmedim.
Patlamaya şahit olduktan sonra psikolojimi bozan şehir. Anıtkabir tek anlam katan varlık.
Göksuda bir kafeye oturup akşamın tadının çıkarılabileceği yer.
Bugün yine soğuk olan şehir.
kızılay istasyonunun isminin değiştiği şehir. patlamış mısırımı aldım, ingilizce anonsu düşünüyorum sadece.

görsel
cağnım şehrim.

Seni sevmeyen ölsün. aahhaha g.tler hayatlarında üç beş defa denizi görenler imi inkiri nin dinizi yik.

Güzel şehir güzel. Anıtkabir i yeter.
Ülkenin adı 15 temmuz şehitler cumhuriyeti olsun bence.
15 temmuz şehitler cumhuriyeti başkenti.
bu aralar esiyor evet.