bugün

Nazlanan bazı yazarları * ısrarla davet etmekle beraber zirve günü mühim işleri olduğundan mütevellit katılım sağlayamıyorlar. Nasip diyoruz efem.

Ayrıca katılmak için çok düşünmeye gerek yok. Bir çok kişinin arayıp bulamadığı organizasyon.
Hadi olsun artik zirvesi.
ankara yazarları pek bi zirveci.
üçüncü ve onuncu nesil iki adet kankamla katılacağım zirve çünkü elitlik .
Zirve mekanını atakulenin yanında (ahmet mithat efendi sokak) crossroads pub olarak belirledik.

Ayrıca winter is coming. Hazırlıklarınızı yapın.
biraz daha uzakta yapın. gölbaşı falan daha mantıklı. atakulenin ora ne amk. katılacakların çoğu öğrenci 9 tl lik biraya pahalı derler. ayrıca ulaşım çok sıkıntı olur kızılayın boku mu çıktı?
artık modası geçmiş bir buluşmayı akla getiren zirve. " nerede o eski zirveler ? " deyip geçmişi yad eder, artık eski heyecanın kalmadığı tespitinde bulunurum.

--spoiler--
" bir zamanlar maziye bak, ne kadar şendik "
--spoiler--
Bahçeli ya da Tunalınin nesi vardı da, atakule oldu anlam verilemeyen. Hesabı aynalisazan ödeyecek ise tamam.
çıkışta tuzluçayırdaki zirveye gideceğiz allahını seven gelsin.
temmuz ayında, hava 9'da kararırken 5'te başlayan zirveyi daha çok insana ulaştırmaya çalışmak için tunalı'yı bile pas geçtik. mekan editlenir heralde, sanırsam, öyle olmalı çünkü.
isyan eden sözlük yazarlarını dikkate aldığımda 'ne yaptım ben, hangi dünyada yaşıyorum' diye kendine sordum. Vel hasılı kelam, mekan editlenecek sayın zirveye katılacak yazar arkadaşlarım. Ya kızılay, bilemedin tunus.

Gölbaşı, kırıkkale uzak arkadaşlar naptınız. *
henüz içlikle ilgili net bilgi gelmediği için şimdilik uzak durduğum zirve.
gelenlerin geleceklerine dair özel mesaj ile bana bilgilendirme yapmalarını rica ettiğim etkinlik. bir amacı yok sadece kimler gelecek kimlerden nefret edeceğim onu bilmek amacıyla...
noldu lan yoksa organizatör yine mi kaçtı amk?

herhalde yalan olan zirvedir.
organizatörün ankara zindanlarına atılıp idamı beklediği için iptal olan zirvedir.

sizleri ankara red wedding zirvemizde görmekten mutluluk duyarız.
Organizatör yerinde sapasağlam durmaktadır.

Zirveye katılacak yazarların zirveboxda ben de katılmak istiyorum butonuna basmasını önemle istiyorum. Bilenler bilmeyenlere görenler görmeyenlere zirvebox u hatırlatırsa daha rahat plan yapılır.
türkçe bir isim bulamadınız mı amk dediğim zirve. kış sanki direk dingiltereden dingilizce geliyor.
görsel
gelemeyeceğim için üzgünüm... izmir'de toplanalım
mekan hala belli olmadı mı?
(#33990512) eski ankaralılardan olduğum için bugünleri tahmin etmiş ve aynalisazan tarafından talebim karşılanmıştır.

tişikirlir sipirmin.
Kızılay'da olması umulan zirvedir.
nerde ne zaman yapılacak bi bilgi verin artık lan.
Zirve organizatörü aynalisazan çaylak olduğundan zirveyi ben deniz yürüteceğim.

Zirve tunus caddesi bomonti de olacaktır.

Sorularınızı özelden sorabilirsiniz.
Bi ihtimal katılabileceğim zirve.