bugün

ya şöyle şeyler yapıp insanı iyice kış moduna sokmayın. diyin ki seğmenler, çimler, pastırma sıcakları zirvesi. gelmiyom ulan ( siz de çok şey keybettiniz zaten di mi).*
bir önceki zirvede ateist gomünük bi çocuk vardı o gelirse bende gelecem söz.

bir zirve.
Açık hava zirvesi istiyoruz.
21.00 a doğru benim de katilabilecegim zirve olacak. Değerli yazarlara sevgilerimi sunar, kış öncesi başarılar dilerim.
ha evde içmişim ha dışarda. gelir iki bira içer biraz kafa dağıtırım işte. yazın lan beni. yalnız korkum o ki aynalı sazan beş gün sonra ben bu organizatörlük işinden vazgeçiyorum diyecek ve zirve sahipsiz kalacak. umarım yapmazsın cancağzım.
Kamikazenin isi iyice cirkeflige vurdugu zirve.
Yapılması planlanan ve normal şartlar altında yapılacak zirvedir. Yalnız katılacak yazarları zirveboxda da görmek isteriz.
jagermeister ımla geleceğim zirvedir. shotlar benden.
herkesin birbirine içlik hediye etmesi ile başlaması gereken zirvedir. eğer içlik hediye edilecekse katılacağım zirvedir.
Yeter hepinize molotof hediye edeceğim.
melankoyar, artemistik efendime söyleyeyim sonradan gelen bıcır bıcır konuşan yazar bir de who i am sembüsekliçorba, gri kentin yakışıklısı gelirse ekibimi kurdum dediğim zirvedir. hadi bir el atın yazarlar...
kıçınız üşümesin diye içlik siparişi verdim istanbuldan gelecek. kamikaze de sıcak sahlepleri ısmarladığı zaman tamamdır. golyat abiyle bu sefer uzun takılacaz. aile babası anlamam ben. en az 3 biramız var belki rakı açarız ha ne dersin? gomünük sende gel rakı içeriz ama yavaş yavaş. kafayı bulmak yok.

yine mi eğleneceğiz yoksa zirvesi.
Golhiat'ın ateş almaya gelmemesi gereken zirve.

Cüssesi kadar bira bardagindan su katılmış birasını yaklaşık 32 buçuk saniyede bitiriyor. Sonra da Yok hemen eve gidecem annem kızar falan.
aynalisazan'dan içlik sözü aldığım için benim de katılacağım zirvedir.

edit: gulsenkimki'nin içliğini de ben alacağım.
yine bir zirve yine beni dışlamalar falan.neyse zaten katılmayacaktım.
ankara'nın limonata kıvamında biralarla falan güzel geçecek zirvedir. uzun süredir katılamadığım sözlük ortamları da ilaç gibi gelecektir.
Evde hazırlayacağım kağıttan uçakları siz değerli müşterilerimize ay pardon konuklarımıza ikram edeceğim zirve.
Benim de gelmek istediğim ancak bu işin adabını yer ve zamanını bilmediğimden bilgili bir yazardan bilgi istediğim zirvedir. Lütfen ulaşın bana.
Zirveyle ilgili merak edilenler özel mesajla sorulabilir. Seve seve cevap yazilir.

Yaklaşan zirve.
katılanlara birer bayram şekeri ikram edeceğim zirve. hem de çilekli. hadi yine iyisin namussuzlar.
yine zirve yine ben yokum. nalet olsundu.
Bayram Şekeri sütlü olursa katılınabilir .
içimden bir ses katılımın çok az olacağını söylüyor. **
ban gülşeni getirin yoksa gelmem.

organizatör duy sesimi.
30 eylülde yokum bir dahakine artık .