bugün

Tam 1 rezalettir.
bi cavanda değildir.
Daniel opare nin yarısı kadar bile değildir ne yazık ki.
beşiktaş için süper bir yedek olur.
fena değil ama yeterli de değil.
alacaksan alman alacaksın, dünya alman'ın daşşağın yesin, almanlıktan aldığım zevki hiçbir şeyden almadım gibi birçok sözün neden söylendiğini gösteren üst düzey profesyonel sağ bekimiz.

https://twitter.com/Andre...status/750999102607990784
Şu adamın futboldaki misyonunu bana bi açıklayın yav. 50 dakikadır dikkatle izliyorum orta sahadan topu alıp sağ stopere pas atıyor sadece.

Beşiktaş'ın sıkıntısı 1. Bölgeden top ile çıkamaması. Burda en büyük görev beklerde tosic az çok iş yapıyor ama beck ölü.
Neden futbolcu oldugunu ( bence ) bilmeyen futbolcu.
Yani bu adama cok samimi oldugu birisi raki masasında neden futbolcu oldun dese bence bu o kafayla gizli sakli duygularını dokup he ya ne bilem amina koyim gibi seyler der.*
yav adam bir kere hicbir sey yapmak istemeyerek oynuyor.*
Yaptigi is beck e pas geldi beck geri döndü kaleciye verdi. Ya da yandaki adama.
Orta var mi ? Yok.
Gol yok.
Asist desen hak getire.
Ya beck sen niye topcu oldun harbi?*
Sen bjk ye gelen en bos beles ve ilginc futbolculardan birisin. Seni hic unutmayacagim beck. Seni unutabilir miyim beck.*
Üstüne para verip kovulması gereken vasıfsız adam.
Ya allah askina sen nesin abi ne?
Benfica besiktasin tum hucumcularini markajla, presle kitliyo ortasahayi gectikten sonra. Beckin ne hucuma ne defansa bi bok katyigi yok. Orda gokhan olsa canerle beraber geriden yapacagi bindirmelerle benficayi bozabilirdi. Atiba gokhan ikilisi de zaten fazlaca defansif kaliyo. Senol hoca tum tercihlerini savunmacilardan yana kullanmis. Biraz daha cesur olmaliydi bence. Beck de anca ligde oynar iste.
isminin türkçe karşılığı geriye pas olmalı.
'' bugün ne yapar? '' sorusuna '' defans '' dışında bir cevap hayal ettirmiyor.

sürpriz bir koşu, bir uzun top, bir ara pas, bir verkaça girmek ne bileyim bir sıfıra inmek. belki bir şut vesaire vesaire. yani ne bileyim üst düzey takımda oynayan bir oyuncun en azından bir özelliği sivrilmeli diye düşünüyorum.
sarı karttan daha sarı oyuncu.
Kovuldugu gun bazi bjk lilerin bayram yapacağı ne oldugu belirsiz daha nerede oynadığını bile unutarak mac oynayan gereksiz eleman.

Son macta adamin yerini kuarezma kapatiyordu hesap et.
Andreas Beck'i fazla hafife alıyorsunuz Bruma hızlı bir oyuncu evet ama karşısındaki adam da hafife alınacak bir isim değil.
başıma bir iş gelmeyecekse beğendiğim bir sağ bek.
Tam bir alman tankı.
Futbol adına tek bildiği gerı pas olan vasatın altı ibibik.
gg den iyi değildir asla ama oyun bilgisi iyidir. sahada 3-4 tane daha bundan olsa takım çok rahatlar. hilbert vardı bir ara o da çok iyi bekti.
(bkz: 1987) doğumludur.
senin ayağını sikeyim kak siktir git lan. bi orta yapamıyosun gördün mü orta nasıl yapılır salak herif. beceriksizliğinin dönüşü gol oldu.
Biseyden bozup futbolcu yapilan insan ama neyden bozma onu cozemiyorum.
o kadar vasat ki adam akıllı bir kırmızı kart bile göremiyor.
Maçı izlemiyordum bi skora bakim dedim 2-0 öndeyiz derken birde ne göreyim; sarı pipi gol atmış.

Şuan hala olayın şaşkınlığı üzerimde.

Bence andreas beck zirvede bırakmalı.
serdar kurtuluşu aratan sağ bek. ulan bu mal nasıl bjk da oynuyor. bu mal nasıl stutgart ve beşiktaş ta şampiyon kadroda yer almış. allahın malı.