bugün

Kendisini yakından tanırım. Fm 2014te 3-4 sezon hoffenheimi çalıştırmistim her zaman sigortamdı. Bi kere hem sağ bek hem sol bek oynayabilmesi büyük avantaj. Top kapma, markaj ve pozisyon alma gibi temel savunma oyuncusu özellikleri iyi, önünde oynayan oyuncuyu rahat ettirir, ancak bir Gökhan gönül caner erkin özellikleri de beklenmemeli zira bu adam standart bek, iki yönlü bek ya da kanat bek değil ceza sahasını bombalayarak goller attırmaz. Rakibin kanatları tehlikelidir koyarsın engellersin. Özellikle bizim ligde iyi iş yapacak bu konuda. Açıkçası ben galatasaraylıyım bizim de bek sorunumuz var almamızı isterdim. Maliyeti düşük, 28 yaşında hala verimli zamanı, Bir de şenol güneş faktörü. Yalnız bu adamı da sakatlarsa Beşiktaş cenabetliği sağlık ekibinden antrenörlerine hepsine plaket vermek lazım.
beşiktaş'a transferi söz konusu olmadan önce, bilinirlik düzeyi bende hayal kırıklığı yarattı. bundesliga biliyorum diyenlerin bilgilerinin bayern ve dortmund'dan ibaret, bilgisayarda futbol oynuyorum diyenlerin oynadıklarının pes (fifa oynayan bundesliga'yı bilir) olduğunu gösterdi.
beşiktaşa transfer olmuş bomba gibi bir alman futbolcu.
imzayı basan yeni bjk'li.
ne yapar göreceğiz.
umarız iyi işler çıkartır.
Beşiktaş'ın Bomba Gibi Düşen Oyuncularından Biri
bu adam hiç gitmez inş.
şimdiden karakteriyle mest etmiştir.
bakınız efenim.
"Hayatı önce felsefe ve edebiyat sonra futbol

Futboldaki istikrarı bir yana Beck’i öne çıkaran bambaşka özellikleri var.. O bir felsefe tutkunu.. O bir Dostoyevski okuru.. Karamazov Kardeşler’i 15 yaşında okumuş.. Yeri geliyor Schopenhauer’dan yeri geliyor Nietzsche’den dem vuruyor.. Hatta felsefe kitaplarıyla ilgili verdiği okuma taktikleri bile.. “Bu kitaplar yavaş yavaş, sindire sindire okunmalı” diyor.

MEDYANIN KAHRAMANI

Paulo Coelho da okuyor Berthold Brecht de.. Ayda en az 2-3 kitap bitiriyor. Hem kampta hem de takım otobüsünde elinden kitabı düşürmüyor.. Hoffenheim’dayken takımın psikoloğu Hans-Dieter Herrmann ile uzun uzun edebiyat, felsefe sohbetleriyle dikkat çekmiş..

Alman medyasının futbol dışı sohbetlerde en çok başvurduğu isim.. Süddeutsche Zeitung’un Beck’le yaptığı birçok felsefe ve edebiyat röportajı var.. Bir zamanlar kendi özel web sayfasından ünlü düşünürlerden, felsefecilerden okurları için özlü sözler paylaşır, okuduğu kitapları önerirmiş..
"

daha fazlası burda
http://www.karakartal.com...filozofumuz-SXHBQ70895SXQ
biraz uyum sorunu çektiğini gözlüyorum. takımda almanca bilen futbolcu çok, kısa sürede bu sorunu aşması temennimiz.
nerden bulmuşlar bu adamı? opare bundan iyidi.çok ağır kaldı mersin maçında.
ilk defa kendisini bu gün izledim;

defansı iyi, bu adamın hatası yüzünden gol yemez.
hücumda çok vasıfsız, beşiktaş bu adamın asistiyle gol atamaz.
5 sezonda 1 kere sakatlanmış beşiktaşin yeni sağ beki tabi 1,7 milyonu unutmamak lazim.
Adamın ofansif yanı sıfır. Ofans olmadan herkes defans yapar sağ bekte. Serdar bundan iki Gömlek üstün. Onu geÇtim Serdar olmadığında köybaşı bundan daha iyi sağ bek.
sarı saçlarına kurban senin.
boş beleş, bjk yi değil köy takımını bile hak etmeyen vasat topçu.
ve görün ki bjk bunu alıp forma veriyor.
ilginçlik kimde akıl sır ermiyor.
Çalışkan ve profesyonel hareket eden Beşiktaş sağ beki. Defansta da hücumda da var.
Ağır derecede faydalı. Burada iliri çikmiyir cacık edebiyatı yapılmasın. Önünde bir töre bir ricardo oynuyor. Fenerbahçe maçında olcay'ın önünde oynamasıyla birlikte gördük hücum etkinliğini.

Mario'ya asisti üst düzey. Ardından eto'o topla buluşmadan yaptığı ters kademe tam bir pozisyon bilgisi ve önsezi abidesi.

Hoffenhaim takımındaki yerleşim düzeninde orta çizgi dibi daimi wing back pozisyonu alışlarını bilmiyor değiliz.

Heil beck !
mücadeleci bir futbolcu. seviyoruz seni sarı kafa.
vasat kere vasat bir sağ bek.
tıpkı ismi gibi andreas olan oyuncudur.
fenerbahçe de asla oynayamayacak bir oyuncudur. çünkü hücum beki değildir. görevini yapar iadere eder. o kadar.
oyun tarzı ile orhan ak'ı andırmaktadır.
alman sağbek. kim aldı bunu amk. durdu durdu bu maçta patladı. herşeyi katlediyor salak gibi oynuyor ya.
Fb gibi onemli bir macta okuz gibi bir hareketle volkan sen i resmen desen ve c. Cakirin yine hata yaparak atmadigi kovulmasi gereken bos topcu.
Bugunden itibaren oynatilmasi bjk ye zarara devam edilmesidir.
o değilde bjk bundan önce milosevic diye bir adam getirmişti yeni stam falan deniyordu en son 2. ameliyatı olmuştu. adam kulübe diye geldi medical park ın ortopedi servisinden çıkamadı bir türlü. gerçi bunun bir benzeri de bizde vardı zamanında

(bkz: tobias linderoth)
vasat değerde futbolcu hücumu yok defansta da bazen es veriyor, şampiyon takımın parçası olmaya yeterli değil ama ne yetersizler şampiyonluklar yaşadı bu ligde normaldir.

miloseviç hannover e takas olalı kaç ay oldu kardeş kafan güzelmiş.