bugün

Dünyadaki 20 bin 745 üniversitenin değerlendirildiği "Webometrics Ranking of World Universities" sıralamasında, Sıralamada ODTÜ 275, iTÜ 499, Gazi Üniversitesi 501, Ankara 548, Ege 562, Bilkent 611, Boğaziçi 663, Hacettepe 677,Anadolu Üniversitesi 738, istanbul Üniversitesi 839, inönü 865, Sabancı 928, Çukurova 966, 9 Eylül 994. Sırada yer aldı.
Kütüphanesi bizim fakülte kadar olan üniversitedir.
açık öğretim fakültesi'ni kaybeder ise en vasat taşra üniversitesinden de daha beter duruma düşecek üniversite.

maalesef şu andaki yök ve yök'ü baskı altında tutan mevcut iktidarın tek hedefi açık öğretim'i anadolu'dan ayırmak ve açık öğretimin parasını ele geçirmek, ne yazık ki şu andaki üniversite yönetiminin anlayışı da buna hizmet ediyor.

şayet açık öğretim ayrılır ise, anadolu üniversitesi zamanla bırakın rutin eğitim-öğretim masraflarını, su-elektrik faturalarını bile ödeyemeyecek hale gelir.
askerden kaçarken dil de öğrenmemi sağlayan canım okulum. askerden kaçmak derken lafın gelişi tabi. imkanları fazla. erasmus falan var. kazanması kolay ama gitmesi zor. anlaşmalar hep yarım yamalak.
Hakkında elimden geldiğince arkadaşlara yardımcı olabileceğim üniversitedir.

Kazananlara hayırlı olsun.
sosyoloji bölümünü kazandığım üniversite, aynı bölümde okuyan bir mesaj atarsa çok müteşekkir olurum bölüm hakkında bir kaç sorum var söz sıkmayacam.
Felsefe bolumunu(orgun) kazandigim universite. Orgun felsefeciler, tecrubelerinizi benden esirgemeyin.
sinema ve tv bölümüne başlayacağım üniversite.
Cumhuriyet bayramını sms ile kutlayan üniversite. Helal olsun.
Cumhuriyet bayramımı kutlayan ilk ve tek üniversitem şımart bizi.
E-öğrenme ortamında o zamanlar daha yeni.
Hoca karşıdaki öğrenciye yanlışlıkla kamera açtı. Bir baktım karşıda atletli bi adam oturuyor.
Yarildik tabi sınıfta kalabalık...
açık öğretim denince akla gelen üniversitedir.
açık öğretim den çok daha fazlasıdır.
yeni website arayüzü gayet hoş olmuş.
http://beta.anadolu.edu.tr/
Evimin dibindeki üniversite.
açıktan okumak isteyenlerin ünisi.
Eskisehirde okuyan arkadaslarimdan bilgi almak istedigim universitedir.
Yardimlarinizi bekliyorum.
fuhuş yuvasıdır.
zor bir üniversite. türkiyede o okulun örgün eğitiminin de olduğunu anlatmak biraz çaba ister.

- hangi okuldasın?
+ anadolu üni..
- haa açık öğretim mi? bizim kayınvalide de işletme okuyo orda.
+ yok bizimki örgün.
- gördün mü?
+ yok yok, örgün her gün gidiyoruz.
- aynı diploma değil mi sonuçta.
+ error.
bilgi istediğim okuldur.
Anadolu üniversitesinde örgün eğitimde tek ders sınavı var mı? kaç dersten girilebiliyor?
canım üniversitem hazırlıkta iki eylül kampüsüne giderken kırmızı 4 çilesini anlayamazsınız ....
Öğrencilerinin hiçbir projeyi es geçmeden değerlendirdikleri,
Oylaması bugün son gün olan, Redbull'un Avrupa'yı parasız gezme yarışmasında aşağıdaki link ile yarışan 3 öğrencisine başarılar dileyen nadide üniversitemizdir.

http://www.redbullcanyoum...com/tr/applications/4211/
Anadolu'da bir üniversite.
Bu yıl ikinci üniversite kapsamında son sınıfına geçtiğim okulum. Bana kalırsa istanbul üniversitesi'nin açıköğretim programına 10 basar. Bunun sebebi ciddi olarak bu adamların açıköğretme sistemini bilmeleri. Verdikleri kitaplar, yayınladıkları testler ve programlar incelediğim auzef pdf lerinden kat be kat daha faydalı.