bugün

federasyon federasyon yaygara kopardın, bu da mı federasyon?
futbolla alakalı değil ama ben bu adamı hiç ciddiye alamıyorum neden bilmiyorum, her gün karşıma yeni bir ali koç meme'i çıkıyor ve o kadar çok ali koç meme'i gördüm ki artık adamın ismini duyduğum anda aklıma sadece ali koç shitpostu geliyor.

bu arada fenerbahçe penaltılar yüzünden kaybetmiş, buradan tüm fenerbahçeli arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum, umarım ilerde daha başarılı bir dönem geçirirsiniz.
görsel
ağlak #algıbahçe başkanı.

lan o kadar ağladın, maçlara çıkmadın bari turu geçeydin...

gezi parkından sonra hükümete yaranmak, olur da falso bir durumla karşılaşırsa arkasına kocaman bir camiayı almak için size başkan oluyor bu adam, bunun sizle işi yok dedim dedim kime dedim? dinlemediniz. adamı başkan yaptınız.

buyrun ağlayabilirsiniz şimdi.
Ligde kupa alamayacak, kaybedecek, gidecek. Fenerliler arasında süper kupayı rakibine hediye eden enayi başkan olarak anılacaktır.
Bakalım bu seferki başarısızlığını kaç saatlik bir konuşmayla ve hangi bahanelerle galatasaray'a bağlayıp taraftarını kandıracak.
başarılı bir kulüp ve kadro için, ayni zamanda fenerbahçe için elinden geleni yapmış ama şımarık bir zengin çocuğu.
(bkz: ekşi sözlük teki ali koç analizi/#46969642)
Bir daha başkan olmaması gereken zat.
Fenerbahçe camiası için tam bir hayal kırıklığı olmuştur.
içinden geçti koca kulübün.
mahvetti feneri mavhahahahaha.
Fenerin başındaki şapka.
Sen aziz Yıldırım’ın ahını aldın ahını. Çıkmaz o ah senden bir ömür.

https://youtu.be/9qC9YFSZBU0?si=jNa8fer_C45NPdt0

Tanım : Fenerbahçe tarihinin en başarısız başkanı.
yine fetö metö konuşmuş.
yahu iki maçı skandal penaltılarla kazanmışsın, döneminde takımın bir ara 17. olmuş, bir sürü başarısız transfer yapmışsın, daha bir sürü lehine gelişen hakem hatası var.
hep de nedense şampiyonluk ihtimali zora gelmişken fetö' den konuşmaya başlıyor kendisi. insanlar inanmıyor artık, samimi bulmuyor.
görsel
başarısızlıkları örtmek amacıyla sürekli galatasaray' ı hedef gösteren açıklamalar yapan ve üzen şahıs. biliyor ki galatasaray 4 hafta boyunca kazanırsa ' hiç lig şampiyonluğu kazandıramamış fenerbahçe başkanı ' ünvanını kazanacak. bu yüzden dikkat dağıtmaya çalışıyor. samimi bulmuyorum açıklamalarını.
Başkanlığa tekrar aday olmuştur.
başkanlığa tekrar aday olması galatasaraylıların moralini arttırmış olan fenerbahçe başkanı.
Kral yav seçilecek 3 yıl daha.
gelmiş geçmiş en başarısız fenerbahçe başkanıdır. "ben varken takımı şampiyon yapmayacaklar" deyip sonra tekrar aday oluyorsan fenerbahçeli değilsin zaten. sadettin saran'ın da senden farklı olmadığını göstermiş oldun. seçimi kazanırsa 3 yılımız daha heba olacak. başkan bile olsan futbol a elini sürmemen lazım. elini sürmediğin her yer avrupa şampiyonu oluyor. fenerbahçe'nin gerçek olsalar da saha dışı bahanelere, eski şampiyonluklara veya tff ve rakip camialarla savaşmaya ihtiyacı yok. fenerbahçe'nin bugün şampiyon olmaya ihtiyacı var. taraftar olan anlar. ali koç benim gözümde olmadığını kanıtlamış bir başkandır. şimdi aziz yıldırım'ın veya aziz başkan destekli birinin aday olup bizleri kurtarması gerekmektedir.
FENerbahçe başkanlık seçiminde adaydır. arkasındayız büyük başganın. en az 20 sene devam etmesi lazım.
Açık açık febe taraftarıyla daşşak geçiyor.
Nihat özdemir gibi adamı bitirdi. Fenerbahçe büyük kaybetti.
Altı yıldır başkanmış. Ne çabuk geçti yahu güzel günler. Nice senelere başkahah!ha...
kendisinden bugün şu tarz bir açıklama bekliyorum;

"görüyorsunuz 90. dk da 2-2 olan naç 90+3 de bir anda 2-3 e dönüyor bu nasıl olabilir? biz bunların hangi yapılar olduğunu iyi biliyoruz. yani böyle bir sey sportif gerçekliği olan bir ligde mümkün olabilir mi? yani senin fenerbahçe camiasının umutları ile oynamaya ne hakkın var? biz bu 90+ da gol atıp maçı çeviren yapı ile mücadele etmeye devam edeceğiz."