bugün

35'lik sosa'ya sadece 1 sezon için imza parasıyla birlikte 30 milyon tl'ye yakın para verecek kulüp başkanı.

gerizekalılar da 'ağlamayın' diye tespit sıçıyor. 'hem limit diye ağlayıp hem bu kadar parayı nasıl verebiliyoruz?' diye sorabilen tek akıllı yok aralarında çünkü.

nihat abileri nasılsa ceza veremeyeceği için limit falan sallamayacaklarını yazmıştık zaten burada.
geçen sezon hava yapıyordun bu sene kesin 1. biziz diğer takımlar 2. lik için yarışsın diye ne olduuu birader hani şampiyon bizdik.

tanım: asla bir aziz yildirim olmayan adam.
başkan para saçıyor maaşallah...3 ay sonra tv8 de başlar yine dilenmeye kumbara mumbara diye.

edit: yav he he amına koyim...bileklik len aq, paraları iç ettiniz len aq senelerdir aynı terane... lan en azından biz yıllardır fakiriz, fakirliğimizin de farkındayız. sizin gibi kıçımızda don yokken her transerde sağa sola milyonlar saçmanın şovunu yapmıyoruz. at yarakları sizi.
Fenerbahçe tarihi boyunca görev yapmış en kötü başkan. Onun görev süresi boyunca fanatik fenerbahçe taraftarlığımı askıya aldım.
çok garip bir insandır kendisi. Ben bir insanın kendisiyle bu kadar ters düşen başka bir insan daha tanımadım bu ahir hayatımda.

öncelikle kendisi aziz yıldırımı transferler hakkında suçlarken maddi yükümlülükleri biz hallederiz demişti. Haletti mi? hayır. daha sonra transfer öyle yapılmaz "siz bizim vizyonumuzu anlayamadınız heralde" dedi ve aldığı oyuncular galatasarayın çöp diye doğaya bıraktığı oyuncular. (serdar aziz, rodrigues, tolga ciğerci, sinan gümüş)

ikinci olarak ise kendisinde sanırım bir küçüklüğünde hayalini kurduğu fenerbahçede orta saha sıkıntısı oldukça fazla olacak ki mevcut takımda 10 tane orta saha oyuncusu mevcut. zorlarsak eğer bir takımı sadece orta sağalardan oluşturabiliriz fenerbahçe'de.

sonuç olarak fenerbahçe taraftarına allah sabır versin diyorum. bu futbol vizyonu dar insanların bu kulüpleri daha da kötüye sürüklemesi an meseledir bugün itibariyle.
asla ama asla bir aziz yıldırım değildir.
işi çok zordur, sanki gerçekten iyi bir şey yapmak istiyor ama durmadan işler kötüye gidiyor gibidir.
eskicilik mesleğine fırtına gibi bir giriş yapmıştır. tolga ciğerci, tolgay arslan, serdar aziz, gökhan, caner, novak, sosa, sinan gümüş. şimdi bayern münich düşünsün.
Fenerbahçe'nin bu rezil hallere düşmesinden ben değil Nihat Özdemir sorumlu diyen enteresan Fenerbahçe başkanı.
asla bir aziz yıldırım değildir onun tínağı bile etmez ne yazık ki.
https://twitter.com/benem...tatus/1305515539943563264
geldiğinden beri her sezon 20 adam yollayıp 20 adam alarak bomboş takımlar kurmayı beceren yalı aşığı tip.

bir takımı şampiyon yapmak falan kolay iş abi zor olan bunu başarmak asıl. *
Yanlış yönlendiriliyor. Kulüp yönetmek holding idare etmek gibi değil. Yanında bu işi iyi bilen birilerini acil danışman alması lazım. Sırf taraftar gazı almak için transfer yapılmayacağı gibi sırf taraftar istemiyor diye faydalı olabilecek seçeneklerin de elenmemesi lazım. Böyle giderse fenerbahçe tarihinin en çok umut bağlanan ama en büyük hayal kırıklığını yaratan başkanı olarak tarihe geçecek.
takımı fm oynar gibi yönetiyor.
dönemine fenerbahçe yönetim kadrosunun esamesi bile okunmuyor. resmen diktatörlük.
fikir alışverişi yok, arge yok, scoot takibi yok. himmetçi emre ile olacak işler mi?
kaçacak.
görsel
3 puanı fazla transfer yapana veriyorlar sanıyor 2 sezondur. 3 oldu yine huyu değişmedi.
Devlet düşmanın teki amk
Allah korusun 15 temmuz darbesi olsaydı fetoya ilk domalacak kisi bu olurdu

Diğerleri
Acun Ilıcalı
Sabancılar
Eczacıbaşı
Limak
Kalyon inşaat...
parası neyse verip fenerbahçe'yi satın almış yalı bebesi.

tıpkı aziz gibi senelerce sömürecek oturduğu koltuğu ve yine tıpkı aziz gibi küfürler eşliğinde kovulacak.

fenerbahçe'nın taraftar kitlesi değişmedikçe ali gider veli gelir bir şey farketmez.
Fenerbahçe'nin zengin başkanı.
Aile şerefi filminde Oktay'ın babası oğluna nasıl davranıyorsa, ali koç'ta fenerbahçe'ye aynı şekilde davranıyor.
“Ali Koç’un bugüne kadar Fenerbahçe’nin kasasına koyduğu para 1 milyar 300 milyon TL. Tekrar ediyorum, 1.3 milyar TL. Bakın tekrar söylüyorum milyon değil, milyar.”

-Serdar Ali Çelikler.
Fenerbahçe yüzünden batacak iş adamı şeysi.
ulan 2 hafta öncesine kadar sayıp sövülüyordu. şimdi de transfer yaptığı için yere göğe sığdırılamıyor. sene sonu yine hakaretler edilecek bu adama. yazık gerçekten. aslında yazık değil bana ne lan. eğlensin dursun fenerliler. sene sonu yine hüsran olacak. bu sefer hepten batmanın eşiğindeler. şampiyon olamazlarsa puhahaha.
Aptal orospu çocuklarının anlamadığı bir şey var. Biz ali Koç başkana neden kızıp sövelim? Adam emre'yi direktörlüğe getirdi mi, evet. Taraftarımızın istediği Erol bulut hocayı getirdi mi, evet. Transfer yapamayacak denen fenerbahçe'ye 18 kaliteli transfer yaptı mı, evet. Kulübe milyon eurolar verdi mi, evet. E bi başkan daha ne yapsın amına koduklarım? Takım şampiyon olamazsa mesuliyet erol bulut ve futbolculardadır artık. Başkan yapması gereken her şeyi fazlasıyla yaptı. Siz siktirin gidin takımı sahada terk eden çakma kabadayı dürümcü f.t'nizin başlığına ağlayın.
Bak şimdi bu entryleri ss alın sezon sonu aynı adamların aynı kişi hakkında yazdıklarına bi bakın.