bugün

Karizması yeten adam.

Allah rakibin bile akıllısını versin ergeni çekilmiyor amk. Yarın okul var hadi yat çocuğum. Evet.
fenerbahçe spor kulübü'nün yeni başkanıdır. bu yaz her şey iyi olacak. her ne kadar hala daha bir dönem başkanlık isteyen bir diktatör bozuntusu varsa da sonuç değişmeyecek ve ali koç ait olduğu yere, başkanlık makamına oturacak. lamı cimi yok.

aziz sağolsun kulübe belirli konularda çağ atlattı. ama inşaat, inşaat nereye kadar? sportif anlamda kulüpte akademik eğitim yok. altyapıya özen yok. görev verip teknik direktör yaptığın adama saygı yok.

hep bir her şeyi ben bilirim. şu böyle olacak, bu şöyle olacak, öbürü de tam tersi olacak şeklinde ülke! pardon kulüp yönetilir mi? olabilir mi böyle bir şey?

fenerbahçe'nin tesislere ihtiyacı var, inşaat ve yapılaşma illa ki olacak. emekler için teşekkürler. ama fenerbahçe'nin bundan öncelikli olarak idealist, akademik düşünebilen, vizyon sahibi bir yönetime ihtiyacı var.

işte ali koç tam olarak bu tanıma uyar. dolayısıyla...
ali koç başkan olacak, güneş doğacak.
inşallah başkan olacak. Ancak kendisinin ilk sene hiçbir katkısı olmayacak. Transfer yapamayacağız.
kendileri fenerbahçemizin yeni başkanıdır. an itibariyle noter tasdikli 15 bin civarı oyu olduğu konuşuluyor.
Türk iş adamı ve Fenerbahçe kulübü Başkan adayı.
Fenerbahçe taraftarı olarak başkan olarak görmek istediğimiz kişi.

Vizyonu yokmuş? Oha. La biraz araştırın la, adamın vizyonu olmasa dahi soy ismi yeter. iyi misiniz?

Ayrıca koç gelse, Alex gelecek, cem Yılmaz, acun, ve daha nice fenerbahçeli destek verecek. Fb TV yi açtıktan sonra "bu vasıfsızların burada he işi var" diyorum.

Hepsi gidecek, kocaman dahil.
Yiğidim cebimden vereceğim sermaye girişi yapacağım diyor. Helal sana reis geleceksin inşallah.
Geliyor büyük başkan
https://www.youtube.com/watch?v=Uo3nODeBKho
galatasaraylı olmama rağmen, türk futbolundaki çıtayı yükseltmesi için fenerbahçe'ye başkan olmasını istediğim başkan adayı.
şu an trt spor da.
sanki abimi ya da çok samimi olduğum birini dinler gibi dinliyorum.
2 uzun konusşmasını dinledim. bir kez sinirlendiğini görmedim. çok naif ama söyleyeceğini de söylüyor.
farklı bir potansiyeli var. türkiye nin büyük değerlerinden gibi geldi bana.
herhalde koç ailesinin halkla en çok bütünleşmiş üyesi. bunu da zorlanarak yapmıyor. belli ki halkla içiçe büyümüş.
görsel
en güzel umutlarımızın sahibi.
az kaldı inşallah.

görsel
galatasaray ve beşiktaşlıların, gelecek diye ödü koptukları adam!

bekliyoruz dört gözle.
duruşu, vizyonu, karakteri falan bunları geçiyorum hepsinden önce çok iyi bir insan kendisi. kendisini birebir tanımıyorum ama çok net geçiyor bu tarafa o enerjisi gözündeki samimiyet.

diğeri ise herşeyi bi kenara bırakalım kötü bir insan. baya bildiğin kötü bir insan. hatta artırıyorum kötülük abidesi. yalan, iftira, kibir gibi kötü sıfatların hepsinden mevcut.

ali koç inşallah senden kurtaracak bizi aziz. inşallah. #son2.
Seçileceğini düşünmediğim başkan adayı. Siz aziz yıldırım’ı biraz hafife alıyor olabilirsiniz. Kendisi yirmi yıl boyunca o delegeleri eşi yapmıştır.

Varsayalım ki geldi, ne değişir? Takıma Yıldız futbolcu mu pompalar? Dünya karmalarına seçilmiş adamları mı getirir? En iyi, en gözde teknik direktör?

Gençler siz kimi kandırıyorsunuz bilmiyorum ama buradan bakınca kendinizi kandırdığınız çok belli oluyor. Fenerbahçe zaten bu saydıklarımızın hepsini yapmış bir kulüp.

En iyiler, en pahalılar, en şatafatlılar daima o kulüpte bulundu. En iyileri aziz yıldırım o kulübe getirdi. Korksak aziz yıldırım gibi bir güçten çekinirdik. Adam futbolun içinde yaşlandı..

Sonuç? Aziz yıldırım istifa.. aynı durum ali koç’ta da yaşanacak. Şunu anlayın artık, sorun başkanlarda, topçularda ya da teknik direktörde değil. Sorun sizde, taraftarda. Takımın Şampiyonluk ihtimalinin olduğu hafta maça 10bin kişi gidiyor. Nasıl ki biz o stadda galibiyet görememe olayına alıştık, kabullendik. Sizler de son düzlükte ipi göğüsleyememe vakasına alıştınız, kabullendiniz. Suçu boşuna başkanlarda, hocalarda aramayın.

Yoksa Siz daha çok umut eder, 4.yıldız loading tatavası yaparsınız.
türk futbolu'ndan temizlenmesi gereken adamların başında gelen aziz yıldırım'ın karşısına ona daha zıt bir adam çıkamazdı.

ali koç, taraflı tarafsız herkesin saygı duyduğu; beğendiği bir isim. umarım türk futbolu'nu aziz yıldırım'dan kurtaracak; biz de darısı başımıza diyerek aynı şeyi bıyık sikici ve tüpçügibilerine yapacağız.

not: galatasaray taraftarıyım.
not-2: görüldüğü üzere ali koç'un başkanlığından korkmuyor; tam aksine, ülke sporunun hayrına olacağı için göbek atacak kadar seviniyorum.
şöyle demiş:

"Beşiktaş maçındaki olayların kumpas olduğunu zannetmiyorum. Saçma sapan yapılmış bir hareket. Şenol hoca'ya çok ayıp edildi"

bu adam mevcut fenerbahçe genel zihniyetiyle ters. çirkef değil. aziz yıldırım hayırlı olsun.
Bir galatasaraylı olarak gelmesini çok istiyorum hiç öyle korkmuyorum ayrıca niye korkayım? Türk futbolunun aziz yıldırım yıldırım demirören gibi tiplerden kurtulması gerek bir an önce.
Yalnız fenerbahçeli kardeşlerime bir şey söylemek istiyorum.Bu adam geldi diye hemen üst üste şampiyonluklar falan beklemeyin.Şampiyonluklar gelmedi diye bu adamı harcamayın hemen.Çünkü enkaz devralacak.O enkaz 1-2 senede hemen kalkmaz.Üstelik fatih terim faktörü var.Kolay kolay şampiyonluk vermez size boş hayallere kapılmayın söylemiş olayım.
ben de olmasını istiyorum da. nasıl olacak. uefa kısıt koymuş. 1 milyar bassanda onu transferde kullanamazsın diyor.
iş sadece ali koç un kişisel becerisine kalıyor. işi zor.
güneşin doğmasın son 2 heyecanla beklenen adam !
bir futbolsever olarak fb'ye başkan olmasını istediğim, bir gs'li olarak fb'ye başkan olmasını istemediğim iş adamı.
cok iyi konusuyor su an fox tvde.

avrupadan elen yildiz al boyle bir sey olmaz diyor. felsefeyi degistirmeliyiz diyor.

stadlardan kufru kaldirmaliyiz diyor. yabanci futbolcu almaktansa futbolcu yetistirmeliyiz diyor.

bu adami secmezler. cunku faydali seyler soyluyor ve yapacaktir.
fenerbahçe başkanlığına aday olan eski fenerbahçe yönetim kurulu üyesi, koç ailesi mensubu iş adamı.
fenerbahçe'de yöneticilik yapmış kişiler içerisinde sadettin saran'dan sonra gördüğüm en yakışıklı adamdır.

2 gün sonra da fb tarihinin en yakışıklı başkanı olabilir.
Elinde basketbol da kalmayan Febelilerin umut bağladığı iş adamı. Ahah.