bugün

Hakkını herkese helal etsin bu konu kapansın yetti artık.
ben niye bu ismi gördüğümde sözlük yazarıdır diyorum.
soyadını değiştirmek için neden mahkemeye başvurmadığını merak ettiğim kişi.tabi o soyadını almakta ayrı bir yetenek gerektiriyor.
derdi sadece para kazanmak olan asalakların oyuncağı olan sübyan. ailesi neden çocuklarını bu kadar kullandırmanın derdin de anlayamıyorum.
Gece kulübünde şarkısı çaldığı halde yaşı tutmadığı için içeri giremeyen kızcağız.
Türkiye'nin shakira'sı diyorlarmış. Böyle shakira mı olur la? Türkiye'nin şakir ağası&emrrrrah süper ikil, tam bir gomedi.
Aile durumu fazlasıyla iyi.
Paraya ihtiyacı yok.
Ailesi çıktığı yerlere geliyor ve pazarlama sanatını dört gözle izliyor.
Kendi üzerine bir şahıs şirketi varmış.
Avukatları varmış.

Bir kere olaya hukuki açıdan bakarsak; 16 yaşında bir sınırlı ehliyetsiz bir kişinin kendi üzerine bir şahıs şirketi tabi olabilir ama bunu vasi ya da velisi yonetir. Evet sicilde bu sirket aleyna tilki adına kayıtlı olacaktır ama cezai sorumluluk babasına ait burada. Eğer aleyna tilki barlarda çıkıp para almıyorsa o şirketi kapatın zaten elektrik yakmasın. Para almıyorum diyor çünkü o avukatları ona bunu demesini tembih etmiş. Oraya zaten girişi bile yasal değilken bir de para kazanıyorum demesi ne mümkün? Eger para kazanan biri varsa ya sirket yönetimini elinde tutan babaya sirket üzerinden ya da direk sözleşme gereği verilir. Yani 45 dakika twerk yaptığın icin sen değil baban para kazanıyor tatlım.

Bu arada henuz 14 16 yaşlarında benim isteğim sanat ve alkış almak diyebiliyor. Bu da yeni moda sanırım. Beni sizler yarattiniz goygoyunun yeni sürümü. Zira ben ortada bir sanat göremiyorum ve bu kadar şöhret ve alkışa ihtiyaç duyacak kadar vücudunun her hücresi sanat sanat diye atıyorsa, sana sanat yapmanın yollarını birisinin öğretmesi lazım. Ben küçük değilim ben olgun bir insanım ben çok acı çektim ben yaşımdan olgun hareket ederim tipi cevaplar da senin yaş aralığındakilerden çok duyduğumuz ve olgun olmama kanıtı olarak gördüğümüz şeyler bu arada.

Son olarak, bu şarkısının ekmegini 3 5 ay daha yer. O sevgilisi ile bir kac sarki daha dener ama umdugunu bulamaz. Ardindan 1 seneye kalmaz kendisinden 2 kat yaşı olan veledci sevgilisi ile ya ciddi ya da magazin anlamında ayrılır. Şöyle bir gündeme gelir 3 5 seneye flash tv süper tv gibi kanallarda görürüz kendisini.

Türkiye de bi popçular iki Topçular bu kadar çok şişirilip balon gibi iniyor zaten.

https://youtu.be/irKZiu6-QcE
Turkiye'nin zara larsson i bence. Kendisini dinlemiyorum fakat bendeki izlenimi boyle oldu.
Çıkış parçasını, sesini değişik ve güzel bulduğum pop sanatçısıdır.
yaşının çok ötesinde davranan kız.
bize nesi bizi neden germesi? anlamlandırılamayan durumdur.
Yorumlarda orospu, yollu vs vs diyenler artıya boğulmuş. iyi yorumlarda bulunan, güzel temennilerde bulunanlar ise 10-20 eksi almış. Ülkede böyle bir etki bırakan kızdır. Ben şahsen şarkısını beğendim, gelişmelerini takip ediyorum.
16 yaşındaki ünlüdür.
Şarkı başarılı hakkını yememek lazım. Ama bu nasıl 16 yaş Allah aşkına?
Yaş 16 yolun yarısı.
sarı fırtına.
son günlerde ciddi olarak parlatılan 16 yaşındaki kız. neymiş 16 yaşında ve babası ailesi onun yanında imiş. nerelerde yanında oluyor ?
1: klüplerde. yani her an her şeyin olduğu alkolün su gibi akıp gittiği, et pazarlığının döndüğü yerler. bu gibi yerlerde dans edip şarkı söylemeye çalışması, bütün erkeklerin ağzının suyu akarak izlemesi ailesini rahatsız etmiyorsa ve bunu savunanları da rahatsız etmiyorsa diyecek bir şey yok. heee 3 gün sonra "16 yaşında evlendirilen kız çocukları" başlığında duyar kasanlara da küfür edersem kızmasınlar. zira benim gözümde ikisininde birbirinden farkı yok.

sırf modern gözüküyor, avrupayi olduğunu iddia edildiği için deniz akkayatarafından göklere çıkartılmıştır.

doğru yanlış. eğer doğruysa ciddi sorunların doğuracağı bir problem ise 30 yaşında ki sevgilisi. sanırım piyasaya giriş yapmak için kullanılmış güzel bir hikaye. eskiden anası babası olmayan zulüm görmüş mağdur edebiyatı varken şimdi ise "şundan hamile kaldım, beni siktiler ve bir kenara attılar" edebiyatı biraz daha ilgi görüyor. zira algımız son zamanlarda ki dizi kültüründen geldiği için bunun olması gayet de normal.

ne diyelim sikik bir şarkı ,otursak 15 dakikada çıkacak bir melodi ile göt sallayarak meşhur olmuştur. eğer okuluna devam etmez ise yakında bam başka yerlerde görebiliriz.
müziğinden çok fiziğiyle gündemde. sektör herşeyi çabuk tüketiyor. zamanla kaybolur gider diye düşünüyorum.
Vasat insan.
Vasatın altında şarkısından çok cüretkar giyimi, fiziği ve emrah karaduman'la ilişkisinden ötürü gündeme gelmiş kızdır.
Onlar bu başlığı farkeder farketmez başlık silinecek muhtemelen. Tıpkı Ecem Hotoğlu'nda olduğu gibi. Entryniz silik olacak. Neden mi?
(bkz: başlık silindiği için entryniz siliniyor)
yerli (bkz: shakira) değildir. olsa olsa (bkz: şeküre) olur.
http://www.youtube.com/watch?v=T6D_2x4vgcE
cevapsız çınarlama adında salak bir şarkı yapmış gereksiz kız. bu ülkede aleyna tilki bunun gibi ergenler bile ünlüyken benim bu kadar popüler olmamam haksızlık. şarkı da çok saçma kalbimde kırılmadık yer kalmadı falan diyor.
bu kıza kim türkiye'nin shakirası dediyse yazıktır günahtırjdjjdj inanıyor kızcağız belliki.
Önceden tv lerde radyolarda Müslüm Gürses barış Manço Neşet Ertaş gibi kusursuz insanların sanatçı sıfatını gerçek anlamda hakeden bu insanları görür duyardık şimdi ise bu müthiş insanların yerini böyle donuk bakışlı bomboş insanlar dolduruyor ya içim gidiyor, en büyük idolleri demet Akalın ve ece seçkin olan bu 2000li kız çocuğu 3sene içinde uyuşturucu ve seks 2 lisinin batağına düşer. Şimdi sorsan kendisine 'sanatçı' da der bu minik.
Saçmalıyor

görsel

Çocuğun üstüne fazla gidilmiş ama bu kadar küçükken ona bu kadar fazla Misyon yükleyenlerde hata.