bugün

iki gün önce klibini izlediğim ve ulan bu hatun kim diye araştırdığım sanatçı...

kız 16 yaşında çıktı kendimden utandım...

la bildiğin doğan görünümlü şahin bu....
Underage olmasına şaşırdığım şarkıcı, yetenek sizsiniz'de dinlemiştim kızı gayet iyiydi, buradada fena değil. Benim tarzıma uymasada bu canlı şarkıları yapan türk abi ve ablalarına göre baya iyi iş çıkarmış. ha bu arada, ne alaka cinsellik falan abi, bu göbeği açık kıyafet giyip dans edip, şarkı söylüyor diye cinsellik içerdiğini düşünüyorsanız bir doktora görünmelisiniz.
Kendisinden 5-6 yaş büyükler beş parasızken, kendisi para kazanmaya çoktan başlamıştır.
Yahu Anadolu da 13-14 yaşında kız çocukları evlendiriliyor bu ülkede,su kıza yapılan muameleye bak,olay olmuş inin sahile alayı böyle,artik kabul edelim böyle bundan sonra.
Ilk kez şimdi gördüm. Hemen araştırdım. Güzel bir kız. Sesini dinlemedim bilmiyorum. Şu piyasada çok dikkatli olması gereken kişi benim gözümde. Fuhuş ya da uyuşturucu bataklığına düşmeden güzel güzel ilerlesin. Başarılı olsun.
inşallah liseli, ilk, orta okullu kızlarımız bu kızı örnek almaz. siz dersinize, eğitiminize önem verin kızlar, bilin ki sizin yaptığınız orasını burasını açarak ün yapmış 16 yaşındaki çocuktan daha önemli ve güzel. böylelerine özenmeyin. sonu hüsran.
sesi yüzünden ünlenmeyen binlerce ünlüden biri.

bu kız çirkin olsa değil dinlememek, yerin dibine falan sokardınız.
ya da umursamazdınız.

kerimcan'dan farkı yok.
(bkz: çocuk işçi)
sesi yüzünden ünlenmeyen sayısız ünlüden biri.

bu kız çirkin olsa değil dinlememek, yerin dibine falan sokardınız.

kerimcan'dan farkı yok.
çocuk diyince akla daruşşafaka vakfı olmasa da olur kampanyasındaki kızımız gibi tip gelmeli.
bu ne lææææ.
gereğinden fazla hype olmuş 2000li hanım kızımız.
Benden büyük duran tip. Ben mi ondan 5 yaş büyüğüm o mu benden belli değil.
16 yaşındaki ilik gibi hatundur. sözlük kezolarına bin basar, evet.
Cektigi klip sebebiyle comar toplulugunun hismina maruz kalmis kiz.

Neymis efendim klipte cocuk istismari varmis. Tabi beyin yerine cuk ile dusununce boyle oluyor. Zihniyet boyle olunca tepki gelmesi normal. Bu zihniyet devam ettikce baskasinin karisina kizina yan gozle bakan ama ahlak zabitaligi yapan hiyartolar bitmez.

Aslinda sizin gibi dingiller icin neredeyse uzulecegim, hayatiniz iki bacak arasina sikismis. Cok sigsiniz. Hayatin tadini cikaramadan toprak olacaksiniz. Orada sizi bekleyen bir cennette yok. Neyse kendi b.kunuzda bogulun.
Gesi bağlarını mükemmel söyleyen çocuk.
Oynadığı klip ve şarkısı o kız orda o halde olmasa asla o kadar izlenmeye ulaşmazdı.

Hayır çoğu konuda rererö yapanlar bunda ne güzel de susuyor.
10 dk izleyince göbeğiniz açılıyor sonra "ne yapıyorum lan ben erkeğim" diyorsunuz.
en az 28 yaşında gösteren kadın. (bkz: AYLA ÇELiK in 28 yaşında olması)
Emrah karaduman gibi bir müzisyen ile çalışıyor yolu açık.
çocuk falan değil. neyle prim yaptığının gayet farkında kendisi.
kim bu yeni kaşaringo?affedersiniz de veletlere sulanan solcular sonra kalkıp da ensarcı diyor bize.ne ses ne tip hiçbir haltı yok para verseler elimi sürmem buna tecavüzcü damgası vuranlar kendiyle karıştırıyor.
Söylenecek çok şey var da kalbinde kırılmadık yer kalmamış diye bişey demiyorum. Söyleyeceğim her şey zaten bi abi tavsiyesi olurdu 16 ne ya. *
10 yıl anne karnında kalmış bir velettir.
yarışmada hiç izlemedim kendisini ama klibinde vücudunu gösterdiği sahneler ve sesinin bilgisayar ortamında oynanması ile yeni yetme popçulardan bir farkını göremediğim şarkıcı. ayrıca en az 22 göstermektedir, hayırlısı olsun.
görsel

http://www.hurriyet.com.t...0242243&utm_term=post