bugün

şu an itibarıyla hakkında 1815 enty girilmiş.arkadaş hiç mi başka işiniz yok.bu kız daha ergen.
Birkaç sene içinde unutulacak hanım kızımız bar şarkıcısı olarak devam edecek inşallah kons olmaz.
Galiba aşık oldum.
vasıfsız ergen şarkıcı.

bundan 10-15 yıl sonra unutulacağına eminim.
arkasında sağlam destekçileri olan kız. sokakta çok daha güzel, iyi ses sahip çıtırlar var.
En sevdiğim şarkıcı o pijamasıyla koşması yok mu?
görsel
gözlerim kanadı.
Bu kızı biri sustursun. Daha fazla rezil olmasın.
görsel
kendisinin hala çocuk olduğu unutulmamalıdır.
görsel
Futbolcu bir erkek olsaydı şöhretinin gayet takdir edileceği şarkıcı kişisi.

Ailesine falan hakaret etmişler kızınızın üzerinden para kazanıyorsunuz diye.

Şarkı söylemesi, giyimi vesaire göz önüne alınınca fırsatı kaçırmadılar ve onu fahişe olarak görmek istediler.

Konser vermesi insanları çok rahatsız etti. Şurada burada millete kucak dansı yapıyor diyip din adamlığı taslayan adamlar sokakta eli şeyinde gezen insanlar.

Ki +18 mekanda çıkması bence yanlıştı ama zaten çıkmıyor diye biliyorum.

Ben de ona pek bayılmıyorum hatta sevmiyorum da denebilir.

Sinirlendiğim şey canım halkımın saçma sapan tavırları.

Ben sinirlendim ama oluyor öyle.
bugün milli takımda bu kız oynasa valla daha yürekli olurdu...
daha fazla müzik yapmadan müziği zirvede bırakması gereken şarkıcı.
yalandan mütavazi gözüküp, kamera arkasında egolu olan insanlardan olacağına, biraz egolu ve havalı olmasında zarar yok.

aslında bu tarz insanlara ihtiyac var.

bıktım sürekli eğilip bükülen insanlardan.şarkı söylüyorsan, bir iş yapıyorsan biraz kendine göre havan olacak.
En iyi şarkıcı. Umarım bir gün onunla evlenirim.
gereksiz üstüne gidilen çocuk ünlü.
ben onun yaşında bu kadar ünlü olsam benim de egom onun kadar yükselirdi herhalde. hangimizin g*tü kalkmazdı ki? ben şahsen üzülüyorum çocuk adına. çünkü çocuk ünlüler belli bir zamandan sonra ünlerini kaybederler ve bu onlara ciddi bir psikolojik çöküş yaşatır. ailesi eğer bu konuda bilinçli davranmazsa o gün geldiğinde çok sıkıntı yaşayabilirler. aleyna en nihayetinde 16-17 yaşındaki bir kızcağız. psikolojik desteği ihmal etmemeli ailesi.
Kıskanıldığı için en ufak açığını yakalamaya çalışıp 10000x abartarak söyleyecek tipler meydana çıkartmıştır.
Çocukta sorun yok, Justin Bieber'ın zamanında yaşadığı baskıyı siz yaşasanız ağlayıp küsüp bırakırsınız işi gariban ölürsünüz emme... Justin para zıçmaklan meşgul. Yakında Aleyna da öyle olacak. Balkanlarda kendine hayran kitlesi yaratmış bile.
görsel
sözlükte yazıyordur.
geleceğin pop kraliçesi olacak olan şarkıcıdır.
Bir , iki tilki ski.. hop bir ki üç...
Devam edecek. Yeni türemiş popçu.
mağaza mağaza gezip yaklaşık 8 bin TL'lik alışveriş yapmış.

http://www.posta.com.tr/a...otograflihaberi-1342124-2
Bacaklarını hoş bulduğum şarkıcı. Güzel kız. Evet.
1999 doğumlu ergen tilki...
ulan ben 17 yaşında ekmegimizi kovaliyorduk..
görsel
Mini eteğin kendisine yakıştığı kız. Evet.