bugün

Şuana kadar fenerbahçenin yapmış olduğu transferler arasında tek kıskandığım.

Henüz bir netlik yok ama yine de iyi transfer.

mesela rodrigues transferinde sadece biraz burukluk hissettim çünkü bana kalırsa aman aman bir oyuncu değil. Beyni yok mesela, 1 maç harikalar yaratırken 2 maç saç baş yoldurur.

vedat da fena değil ama bir kolarov değil. eğer fenerbahçeye gelsin ben eminim ki diğer takım taraftarları "ulan biz bu adamı neden almadık" diyecekler.

lig baya hareketlenecek gibi, gerçi ersun yanal fenerbahçe için biraz sıkıntı ama neyse.

hadi hayırlısı.
Hızlı değil ama oldukça teknik. Zaten bu adam “ofansif bek” diye tabir edilen cinsten. Fenerbahçe ye gelirse mutlaka faydalı olur.
yılın transferini yaptı fener, falcao galatasaray'a gelmezse tabi. ki muhtemelen falcao işi olmayacak.

kolarov, max kruse, garry rodrigues, vedat muriç, emre, kaleci altay..
zanka da gelmiş gibi. kjaer de geliyor. üzülerek söylüyorum ki bu sene şampiyon fenerbahçe. hatta önümüzdeki sezonu da sırtlar götürürler.

bizim beşiktaş bu sene ilk 3'e zor girer gibi. ama akıllıca davranıyoruz. futbolu bilen bilir ki, bu sene şampiyon zaten fenerbahçe olacak. o yüzden biz bu yıl gelecek yıllara yönelik yatırım yapıp, şu an çok para harcamadan akıllıca davranıyoruz. sonraki yıllara allah kerim.
Tank gibi adam.
stoper oynatılırsa hüsran olur.
Gel artık vicdansız bekleye bekleye umudumuz tükeniyor...
biz gel vicdansız dedikçe adam frikikten atıp duruyor. Atılan gole bak oha.

http://www.youtube.com/watch?v=J5QJhKfWFkg
bu fenerlilerde ayrı bir mal amk

ulan sol bekten medet umuyor
ağbi sol bek ne yapabilir en fazla

içeri girer,ortanin soluna kat eder,belki asist yapar,oyun kurar.
eee başka numarası yok.

bunlarda sanıyor ki kolarov gelince 10 gol 15 asist falan yapacak.

bekle canım bekle belki yapar.

not:zamanında sol bekin kralını aldınız roberto carlos
ne yaptı.
Bizim ergen taraftarın medet umduğu sol bek.
"Ersun yanal , hücum futbolu,fener defans yapmaz yaptırır" derken, sol bek ,stoper arayışına girdiler.
Atma artık atma ya.. para yok dedikçe bonservis yükseltiyorsun amk.
Bence zanka takıma gereksiz maliyet stoper tandemi kolarov okan sadık serdarla oluşturulabilir bi de kjaer gelse efsane olurdu kolarovun daha önce birkaç defa stoperde denenip beğenilmedini duydum ama inatla oynayabileceğini hatta üç sene kadar rahat ettireceğini umuyorum sol bekimizde de hasanaliyle cebrail lig için yeterli zaten ersun hocanın derdi neyse hazırlıkta bile dirarla başlıyor bakalım...
https://www.ntvspor.net/a...__twitter_impression=true
öncelikle futbol 11 kişiyle oynanır ve sol bek de bu mevkilerden birisidir. bu adam skora katkı sağlayarak takımı sırtlamaz belki ama sahadaki hırsı ve tecrübesi ile katkı sağlar. oyuna da katkısı olacaktır.

ama neden stoper olarak düşünüldüğü yönünde haberler yapıldığını anlayamadığım sol bek. bu adam kariyeri boyunca sol bek oynamış. tamam adam yokken stoper de oynar ama adam yokken olmalı. gerçek bir stoper alınmalı kjaer gibi.
Fenerbahçemize hayırlı olsun.

Not: Galatasaray.
yolu uzatmıştır, güzel yerler görmek için.
fazia reyizin monaço'dan falçao'yu getirmesi kadar uzun sürmemiştir. monaço ile çardeş çulüp olmuşsunuz, çok güzel fotoğraflarınız varmış, falçao yüzde 99 tamammış. resmen fazia.
mars'a ayak basan ilk sol bek.
serie a ilk lig maçında gene gol atarak ikinci yarıda roma'yı 2-2'lik beraberlikten 3-2 önde taşımış. amına koyayım böyle şansın. biz almak isterken iyice şahlandı pezevenk.
roma derbisinde golünü attı.
adamı roma istemiyordu.

fener talip oldu.

herif hazırlık maçlarında coştu. gol filan attı.

roma 3 yıllık sözleşme yaptı amk.

işte böyle cenabet bir kulübüz.
Fonseca nın ısrarla bırakmadığı oyuncu.
Gelip de oynamadan, dolandırıcılık yapıp yatarak yılda 10 milyon euro cukkalamayan, keriz parası yemeyen taş gibi sol bek.
yine frikikten yazdı
sözleşmesini 2021'e kadar uzatmış.