bugün

sizi sevenler tarafından özel bir günde verilen ve ya sizi sevindirecek olması dileğiyle rastgele bir zamanda verilen bazen büyük paralar harcanmış bazen ise manevi değeri maddiyatını sollamış olan,sizin için altından,yatlardan,katlardan daha değerli olan üründür.

yedi yıl önce aldığım bir anahtarlıktır benim için.evet sadece bir anahtarlıktır.bunun sebebi aldığım hediyenin değerinin onu hediye eden kişinin değeriyle doğru orantılı olmasındandır.genelde de böyle olmaz mı zaten senin değerlin sana ne hediye ederse o artık ondan sana emanettir.saklarsın,öper koklarsın.
annem araba hediye etmişti 18 yaşını doldurduğumda en güzel hediyeydi.
Babamın aldığı kolyedir. Gururla ve mutlulukla hala taşırım boynumda.
ilkokul 4. Sınıftaydım, babam bisiklet almış okulun önünden eve götürüyordu. Cam kenarındaki arkadaşım bir çığlık attı,

- y... Babası y... Bisiklet almış.

Koştuk ve hepimiz o anı izledi. Yeşil bir bmx. Öğretmen dersin ortasında gitmeme izin verdi.

Nasıl gidiyorum dört nala.
Lisedeyken kiz arkadasim dogumgunum icin 500 lira para yatirmisti hesabima. Ben sana alacak hediye bulamadim artik sen ne istiyosan onu al demisti.
Hic beklemedigim bir anda gelen koca bir cikolatali pasta ki icinde koca cikolata kapli bademler vardi ne mutlu olmustum be.
Bu hediye almak meselesi de tıpkı sevmek - sevilmek ayrımında geçen şu yaygın ifade gibi, asla gerçekten sevildiğinizden emin olamazsınız ya hediye de böyle en güzeli hediye alıp o gülümsemeyi görmek sanırım.
maddi olana çok ta anlam yüklemeyin.
Sözlük yazarları toplanıp bana bi hediye alırsa unutulmaz bişey olur ama nerde o yazar (lar).
Geçirdiğim en güzel seyahette kutlananan doğum günüm sonucu sevgilimin vermiş olduğu hediyedir. Manevi acidan paha bicilemez.
(bkz: Kitap)
Başka bir şey düşünemiyorum.
bir kitap ve yüzük.
Yarak.
Şaka yapmıyorum çok sevdiğim dostlarım sağolsun üşenmemiş bir de janjanlı paketin içine koymuş içinede soktukca bizi hatırlarsın yazmış.
Aldığım en anlamlı hediyedir benim için kullanmasamda odamın baş köşesinde üstü kapalı bir şekilde muhafaza ederim. Malum çoluk cocuk giriyor görmesin diye kapalı yoksa bana kalsa ohoho.
Telefondu. Desem yalan olmaz. Belki yalan olabilir ama olmasın.
Gülüşü amk gülüşü ah ah ...
Yapboz seti.
Kaybettiğim fenerbahçe kravatımın aynısını alıp getirmişti.
küçükken annemin aldığı sefiller romanı. çok güzel düşünülmüş bir hediyeydi. keske ondan önce playstation almasaydı. doğru düzgün okutmadı o kitabı meret. neyse konuma döneyim. meleğimin hediyesi çok değerlidir. hala kitaplığımın baş köşesindedir.
Öpücüktü...
siyah bi çakıl taşı.
siyah bi çakıl taşı.
Dostumdan aldığım bir çift küpe...
Merak etme. Hâlâ kalbimin üzerinde)
maket araba (araba koleksiyonum var)
bileklik(bileklik koleksiyonum var)
küpe(küpe koleksiyonum var).
Fotoğraf makinam.
Henüz alinmayandır.
Kaktüs.