bugün

Dusunmemeye calısarak.Baska turlusu zor.
O kendini koruyor.
görsel
görsel bilgilendirici yazılar okuyarak-buna Allah'ın indirmiş olduğu Kur'an'da dahildir-, ifade edebildiğim kadar paylaşarak, fizik ve matematik dersleri için çizim yaparak ve kitapları, notları boyayarak, mola verdiğimde müzik dinleyerek, oyun oynayarak ve sürekli aynı şeyi uzun süreli yapmayarak koruyorum.
görsel
A haber izliyorum.
Kitap okuyarak .
(bkz: saldım çayıra mevlam kayıra)
Colgate white now’la (koruyamadı).
Koruyabildigi mi kim söyledi?
Korumaya calismiyorum. Milletin derdini dinliyorum.
Deli taklidi yaparak!!! Akıllı olan delirsin zaten!
koruyamıyorum.
Korumuyorum ki

görsel

Not: yalnız değiliz.
görsel
Vallahi ben de bilmiyorum nasıl koruyorum normal değil bu durum galiba benim süper güçlerim var.
Korumuyorum da çok şükür o beni koruyor.
Okuyarak.

Çünkü okumak, bizi dar dünyamızdan kurtarır ve yeni hayatları öğretir. O zaman dersiniz ki “aslında ne acılar varmış” ve sizin başınıza gelenin basit bir şey olduğunu görürsünüz.

Gerçi atalarımız boşuna dememiş “dert sik gibidir, herkes en büyüğü kendinde sanır” diye. işte öyle olmadığını görürsünüz.
sabun yiyorum ben. ama öyle market sabunu değil. onlar çok zararlı, doğal yağlarla yapılan el yapımı sabunları tercih ediyorum. hindistan cevizi yağlı, defne yapraklı, keçi sütlü sabun.. en doğalını yiyorum. çocuklarıma da onu yediriyorum.
şuan bakıyorum da galiba ruh sağlığım yerinde değil koruyamamışım ama bana kalsa bence ruhen aklen sağlıklıyım gerçi hangi deli ben deliyim derki.
daha çok bozarak,
tertemiz delirerek.
delirmek,akıl sağlığı bozuk dünyaya ayak uydurmak için yapılmış akıllıca bir hamledir.
Gevşekleşerek. Siz delireceğinize bırakın karşınızdaki delirsin.
Bol bol bira içiyorum.
görsel
2020 türkiye'sinde cevap vermesi zor sorudur.
Kısasa kıssas . Daha çok bozarak.