bugün

Aman diyorum baska da bisey demiyorum. Varsa cevrenizde kosarak uzaklasin. benim bile kendime tahammulum yok o kadar yani.
hayat s.kici ucube vs. ışte.
hic ummadiginiz seyleri kafalarina takarlar. ve oyle bi anda farkedersiniz ki bunu cok gec olur. deli cesaretleri ortaya cikar bazi durumlarda. anactirlar. disardan bakildiginda itici mi cekici mi anlayamazsiniz. emin olun sizi ya vezir ederler ya da rezil. ama bu tamamen sizin elinizde olan bisi. hafizalari cok kuvvetlidir ozellikle isitsel. duyduklari ne olursa olsun unutmazlar. bu bi nevi fazladan yuk olur onlara. ic dunyalari cok genistir. kurduklari utopyalarin haddi hesabi yoktur. beyinleri cok farkli calisir bunu ovgu manasinda soylemiyorum. her olayda her lafta baska bisi ararlar hep. cunku gercek bu kadar ortalikta olamaz onlar icin. fazla dobra, dogrucu olmak insanlar arasinda hos karsilanmaz. ama bu onlarin cenelerini tutmayi basarabilecegi anlamina gelmez. dolayli yollari sevmezler. ama ince dusunulmus seyler onlari etkiler bazen diyebiliriz. gorkemli seylerden cok samimi ortamlari severler. evcillerdir ama eglenmeyi iyi bilirler. ve sakin yalan soylemeyin. anlarlar. ama caktirmazlar. cunku elbet bunla ilgili de bi planlari vardir ister istemez akillarinda. kisasa kisas onlar icin esastir. caninizi yakarlar. kiymetleri kaybedilince anlasilan kadinlardir akrepler. hayatinizdayken iyidir hostur da gitmesi size ayri bi bosluk yaratir. ve bunun nedenini asla anlayamazsiniz. bu akrep kadininin bi nevi tilsimidir. uzgunum.

sizi her anlamda tatmin edebilirler. yeter ki siz de ona karsi ozverili olun.
ve hic unutmayin. sizin hic ummadiginiz takilmadiginiz seyler akrep kadininin icini coktan kemirmeye baslamis olabilir. nedensiz yere degildir hic bisi. mutlaka akrep kadininin hakli bi sebebi vardir. yazik.
aman abi. tek söylenecek; aman diyeyim yaklaşmayın.
adamın totosundan kan aldırır.
buradaki olumlu-olumsuz yazıları okuyunca
''işte ben!'' deyip gurur duyan burcun
kadınıdır.**
Bir ikizler burcu kadını değildir. Ama eğer yükseleni ikizlerse kurtarabilir.
saf tehlikedir ama biz boga burcu erkekleri de tehlikeyi cok severiz.
çok çekiçi olan burçtur sanki telaffuz edilişi bile onu doğuştan güzel kılar bu yüzden acilen tanışmak istediğim bayan burcudur.
belamı siken kadın. hayatım darmadağın oldu. aslında herşey oldukça yolunda görünse, hayalimi yaşıyorum gibi görünse de benim tek hayalim onun kollarında olmaktı. unutamıyorum lan seni.
Asaletin kadin vucuduna burunmus hali.
Sinsidir. Dikkat edin. Yüzü sürekli gülen ama içinden şeytani planlar yapan kişidir.
sekse fazlasıyla meraklıdırlar.
uzak durulmasi gereken kadindir.
insan kılığına bürünmüş melek görünümlü şeytandır.
eleştirilmekten nefret eden ve her şeyi sürekli abartan kadın.
en çok kendilerini eleştiren ve abarrtıyı gündelik yaşamı eğlenceli hale getirmek için kullanan kadınlardır.
cinsel zevklere ulaşmaya çalışan kadındır.
kıskançlığı ve inadıyla haddinden fazla çektiren kadın.
Bu burcun kadınlarının geneli güzel olur.
zerre kadar aklınız varsa uzak durun. kaşıkla verip kepçeyle alır...
çok pis sevişiyorlarmış. öyle diyorlar.
bazı kötü özelliklere doğuştan sahip kadınlardır. ama elinde değil n'apsın.
cok sinsi gibi gorunse de, cozulmeye calisilmasi gereken hatun modeli.
--spoiler--
çevresine genelde ılımlı ve temiz kalpli havası veren akreplerin, insanları dumura uğratmakta üstüne yoktur. Kuşkucu, kıskanç ve iki yüzlünün biridir. Size ne zaman hangi yüzünü göstereceğini de asla kestiremezsiniz. Bazen şefkatli, sıcak, bazen de saldırgan ve soğuk bir buzdolabı gibi olur. Sizin yüzünüze gülüyor olması, asla size karşı iyi niyetler beslediğinin garantisi değildir. O tam bir tiyatrocudur. Hat safhada bencildir. Bu var ya bu, öyle melun bir şeydir ki, Allah bunun şerrinden düşmanımı bile korusun. Kafaya koydu mu yapar bu. Vücut dilini çok iyi kullanır. Yüz mimikleri en çok olan insan tipidir. Her olaya , her şeye bir mazereti vardır. Çok dikkatli ve akillidir. Avına sinsi sinsi yaklaşır. Eğer çevrenizde bir akrep varsa, bence onunla kesinlikle dost olmaya çalışın. Kıskançlığı yüzünden yapmayacağı şey yoktur bunun. Sürekli ilginin kendisinde olmasını ister. insani çileden çıkaracak kadar kendine güveni vardır. Burcunun adi gibi akrebin tekidir. Melek yüzlü şeytan lafı sanki bunun için söylenmiştir.
--spoiler--