bugün

çünkü ben polyanna'yım. başka bir sebebi olamaz değil mi ? yoksa kim versin akp'ye oy.
hiç öyle bişey yapar da, büyük insanlığa ihanet eder miyim, çoluğumun çocuğumun yüzüne nasıl bakarım?
(bkz: tkp ye oy veriyorum)
çünkü mallıkta sınır tanımam.
4s kuralını ispatlamak istiyorum.
cocukken hep ot ve karbonhidrat yedim . protein pahalıydı .
sağ bir partiyi seçme sebepleridir.

çünkü yaptığı çoğu şey halkın refahını arttırmıyor.*
çünkü halk arasında ki sınıf farkının artması hoşuma gidiyor.*
canım öyle istiyor.
çünkü şehven tatmin ediyor beni akp, çünkü ben malım.
açıklaması, vermemem için görmem gereken gerçekleri göremiyorum olsa gerek.
gören gözlerle türkiye gerçeğine bakıp, akp ye oy vermek gerçekten akıl işi değil.
gözlerimin kapanmasını sağlayarak daha mutlu bir yaşam sağladıkları için.
çünkü mazoşistim. aynı zamanda biri ağzıma sıçtığında 'sıçsında popo görmüş oluruz.' diyenlerdenim.
ülkemi sevmiyorum.
özgür olmak kimin neyine.
padişahım çok yaşa zihniyetini benimsiyorum ve hatalarını görmezden geliyorum.
cemaatçiyim.
aydınların susturulması hoşuma gidiyor. ne gerek var düşünene.
benzinin mazotun pahalılaşması hoşuma gidiyor. bu ülkede her şey benzine bağlı olmamalı. malları elimizle de taşırız ne olacak.
radyoaktif bir çocuk sahibi olmanın karizmatik olduğunu düşünüyorum.
ülkemin kar etmesinden çok yabancıların kar etmesi hoşuma gidiyor. antimilitarist antitürkiye bir hayat güzel.
farketmeden artan enerji fiyatları güzel. enerjiye çok para vermek güzel bir şey. daha tasarruflu oluruz böylece.
çılgınım.
kafasına kuş sıçınca şans oyunu oynayan bir toplumun, ağzına sıçılınca oy vermesinden dolayıdır...
kemocancanların zihniyetini gördükçe korkuyorum. biliyorum onlar iktidarı ele geçirirse ne yapacaklar...
(bkz: aklın yolu bir) .
kemalizm'i sevmiyorum ve kemalizmin son nefesini de vermesini istiyorum. biliyorum ki bu seçimle son nefesini de vermesi kesindir.
çünkü; üç kuruşluk aklım vardı, onuda penir ekmekle yedim.
akp ye oy verenlerin gerekçelerini açıklamak için kullandıkları cümle.*
akp ye oy veriyorum çünkü; yılardır gelir seviyem değişmemiş, değişmesini de ummuyorum, kulağıma hoş gelen şeyler söylüyor, orda burda başka liderlere iyi laf sokuyo hoşuma gidiyo.
akp ye oy veriyorum çünkü; nasılsa hepsi çalıyo diğerleri hiç mi yolsuzluk yapmıyo en azından dininde imanında.
akp ye oy veriyorum çünkü; tkp komünist, kemal alevi, bahçeli kazanamaz.
akp ye oy veriyorum çünkü; başımı inancımdan, beynimi bağnazlığımdan kapattım, başka yol göremiyorum.
akp ye oy veriyorum çünkü; metrobüs yaptı, tee avcılara bir saatte gidiyorum.

acıdır, gerçektir, bu millet hoşgörülü değildir, kendine benzemeyeni öteler, dışlar, ağzına sıçar. ödediği vergilerle yapılan her şeyi nimetten sayar. gözünün açılmasını ummak pollyannalık olur, türk siyasetinde bir süredir 4s kuralı tüm vahşetiyle işlemektedir.
"elhamdülillah müslümanım ve ülkemi seviyorum." diye devam etmesi gerek yarım cümle
çünkü her pozisyonu uyguluyor. * *
ülkemi sevmiyorum.
istikrarlıyım diyen kişidir.
bu kadar zamma rağmen zengin olmak sebeplerde birinci sırada gelmeliyken, tam tersi; en çok zamla yaşamak zorunda olan, memleketin en fakir insanlarının bile neden oy verdiklerini bilmedikleri su götürmez gerçektir.
demokrasi adı altında kandırılıyorum, özgürlük adı altında ninjalara benziyorum, yargıda bagımsızlık adı altında hakkımı da savunamıyorum diyen karakterdir.
(bkz: Sado mazo)