bugün

bu referandumu halkın önüne getirenler tercihlerden birini darbe yanlıları, teröristler desteklesin diye koymuş. lan biri evet biri hayır. hayır tercihinde bulunanlar terörist ise; sen millete terör yanlısı mısın diye mi soruyorsun? böyle referandum mu olur? öyleyse referandumda evet veya hayır diyenlerden evvel referandum yapılsın diyenler terörist.çünkü seçeneklerinden biri teröre hizmet ediyor öyleyse. mecliste ne kadar referanduma evet diyen varsa vatana ihanet ten yargılanmalı o vakit.
en başından en sonuna kadar çelişkiler yumağı olan mevzudur. en basitinden 10 sene boyunca fetö terör örgütü ile 2 sene boyunca pkk terör örgütü ile akabinde bir kaç sene ışid terör örgütü ile icraatler yapıp sonrasında "hayır diyenler bu 3 ü ile ilişki içindedir" demek nedir lan ? bak gerçekten biraz beyni olan adam en başta bundan kıllanır. anayasa referandumu diyorlar anayasa ile alakası yok tamamen başkanlık sistemi için yapılan bir referandum.

anayasa ve başkanlık gelirse terör biter diyorlar alakası yok. terörü bitirmek isteyen şu anda bitirir hemde meclisten geçen maddelerin bir tanesi bile terör ile alakalı değil.. ekonomi düzelir diyorlar alakası yok tüm imkanlar ellerinde isteseler şimdi de düzeltebilirler.. yargı tam bağımsız olacak diyorlar alakası yok. hsyk olsun anayasa mahkemesi olsun alayına cumhurbaşkanı atama yapıyor kalanları meclis yapacak deniyor ki mecliste salt çoğunluk kimin güdümünde belli..

velhasılı neresinden bakarsan bak el ile tutulur yanı yok.
2002 den itibaren iktidara geldikleri ilk günden beri sürekli söyledikleri ne?

"Tek parti iktidarı devam ederse istikrar gelir"

15 senedir tek parti iktidarı olan akepe hangi konuda istikrar getirdi?

Ekonomi çöktü, dolar aldı gidiyor gidecek başını,

Eğitim sistemi yazboz tahtasını geçti,

yunanistan sessiz sedasız 17 ada işgal etti akepe den hala tık ses yok,

hukuk oldu hukuksuzluk, halkın güven endişesi var,

polis iktidarın askeri gibi şuursuzca çalışıyor, askeri nerede ise yok ettiler,

Dünyada emrinde askeri olmayan tek genel kurmay başkanını kim atadı, AKEPE.

bu genel kurmay Başkanı şimdi ne yapıyor? RTE nin yaverliğini yapıyor.

ülkeyi öyle bir hale getirdiler ki sokak ta her 3 kişiden 1 i fetöcü oldu yada olduğu iddia ediliyor.

Pkk istediği gibi at oynatıyor, neden?
Çünkü AKEPE haburda kucakladı, osla da oynaştı, dolmabahçe de gerdeği girdi, şimdi çıkmış hayır diyenler PKK lı diyor.

Bu durumda PKK yı emen, elleşen, yatağa giren kim? AKEPE.

Bu elleşme sonrası PKK ya başkanlık için destek vereceğini açıklayan kim? APO şerefsizi,

bu durumda kim PKK ile hala kol kola? AKEPE.

Daha yazalım mı?
Sen ne diyorsun amk.
adi ak kendi kara olmasiyla baslayan celiskidir.