bugün

Cevabı Merak Edilen soru. Baştan beri refah Partisi'ni, Fazileti destekleyenleri tenzih ederim. Onlar elbette ideolojilerinin bazı acılarını cekmişlerdir. Savaş vermişlerdir.

Ortada, Türkiye'de 12 yıldır tek başına iktidarda olan bir parti ve Cumhurbaşkanlığından devlet Başkanlığına geçecek güçlü bir lider var. Yarın öbür gün istediği her şeyi yapabilir.
Bugün bu partiye yakın olmak bazılarının işlerini kolaylaştırmaktadir. Şimdi ben AKP'ye muhalefet ederek zor yolu mu seciyorum?
Ben Atatürk'ü seviyorum ama akp içindeki bazı kişiler ona hakaret ediyor.

Düşünüyorum da chp, mhp, HEPAR bana ne verdi? Hiçbir şey. Buna rağmen sırf AKP'yi indirmek için zaman zaman onları destekledim. Aynı enerjiyi akp'ye verseydim her şey çok farklı olabilir miydi?
(bkz: akpli olmak mutluluktur)
Akpli olmak yanlış yoldan uzaklaşmak demektir.
olmayan yanlış yollardandır. (bkz: atatürk ve akp çelişkisi) (bkz: çapulcu) (bkz: ayyaş)
Akp'liler hem vicdanen hem madden daha rahattırlar. Maddiyat çok önemli değildir ama vicdan rahatlığı bile büyük avantajdır. Ben azıcık yüzüm gülse ali ismail'i berkin'i hatırlayıp kahroluyorum. Hesaplarını soramadığımız için utanıyorum vicdanen çok rahatsız oluyorum. Sırf bu vicdan azabını yaşamamak bile akp'li olmayı avantajlı kılar.
cevabı evet olan soru. ve vicdanını ruhunu hoşgörüsünü satmak kalbini kinle doldurmaktır.
tam aksine zor olandır.
ak partiliyim demek, sana küfredecek andavallarla mücadele etmek, sana bidon kafalı, ölse keşke , ölmeyi hakettiniz türü hakaretler edecek enik sürüsü ile mücadele etmektir.

kısacası tam bir algı yönetimi yapılmaya çalışılmaktadır bu kişilerce.
chp ye verin süper çağdaş akıllı , zeki olun...yersen.
tam aksi diyenlerin aksine kolay beleş olandır.tam üstüne bastın ayağını çek.
Ee ne yapalım akp ye oy vermeyip de, diyenleri hatırlatan soru..