bugün

iibf'sinde okuyan ve ders kayıtlarından anlayan birinden acil yardım beklediğim üniversite.
ders kaydına sokuyum üniversitesidir.
ders kaydı yüzünden benim de lanet okuduğum üniversitedir.
geçen sene olduğu gibi otomasyonda sıkıntılar yaşanmıştır. ben dahil 57 bin 214 öğrenciye sahiptir.
iletişim fakültesinde okuduğum üniversitedir.
yemekhane zamlarıyla ilgili şöyle bir şey yapmışlar:

http://www.youtube.com/wa...odZw&feature=youtu.be sağlam yardırmıştır.
iletişim fakültesinde okuduğum üniversitedir.
aynı zamanda ofis uygulamaları dersinde f klavye öğrenmek zorunda olduğumuz derstir. mantığını kavrayamamış ve kavrayamayacak olduğum hedelerden biri listesine girmiştir. hocayla polemiğe sokandır. belki de mezuniyeti 1 sene geciktirecek olandır.
cumartesi gününe vize koyabilen okul. cumartesi lan bu?
olbia sahnesinde sınava girdiğim üniversitedir.
Kaybolmak için inşaa edilen üniversite.
sıcağı seven bir insanın okumaktan mutluluk duyacağı bir üniversitedir. sınıf tekrarlarının diğer üniversitelere göre daha çok olmasının da sebebi budur. güneş, kum, deniz, eğlence daha neler neler.
dün devrimci vs ülkücü karşılaşmasına ev sahipliği yapmıştır. polis dibinde iken kimseye müdahale etmemiştir. sonuç olarak rektörün keyfi yerinde, rektörlüğe zarar gelmesin de.
Tıpı dışında çöp.
alanya işletme fakültesi tam bir karakol olarak mevzilenmiş, hafta sonları kanasınızı alıp gidebilceğiniz ender yerlerdendir.
türkiye'nin önemli üniversitelerinden biridir. 1982 yılında antalya da kurulan üniversite alan bakımından türkiye de 3. sırada yer almaktadır. akdeniz üniversitesi antalya'nın 3 merkez ilçesinin de sınırlarının bulunduğu bir alandadır. kuzey kısmı kepez belediyesi, batı kısmı muratpaşa belediyesi , güney ve doğu kısmı konyaaltı belediyesi sınırları içerisindedir.
Pislikten geçilmeyen kampüse sahip. Tıp dışında uğranmaması gereken üniversite.
halkla ilişkiler ve tanıtım bölümünü yazmayı düşündüğüm üniversite. yönlendirecek olanlara bir mesaj kadar uzağım.
Okumakta Olduğum üniversitedir. Kampüsün denizle bağlantısı yoktur, bahar ayları kısa olsada en sevilecek zamanlarıdır, yazları kısa film gösterileri olur gece 12'de,her sene uluslararası tiyatro festivaline ev sahipliği yapar, iibf eğitim iletişim turizmdeki karı kız potansiyeli izmir ve cadde kızları ile yarışır haldedir, kısacası Havası suyu karı kız ortamı ve kendinizi geliştirme acısından bu tarz imkanları vardır.
Turkiyedeki çoğu universite gibi vasat bir universitedir.
üniversite değil cennettir. keşke orda okusaydım derim genelde.
otostopla en çok gidilen üniversitelerdendir.
2015 lys mat ve edebiyat sınavına gireceğim üniversitedir.

Edebiyat fakültesine nasıl gidilir bilgisi olan varsa mesaj atsın acil lütfen.
türkiye'deki üniversitelerden biridir.

hem antalya hakkında hem de akdeniz üniversitesi hakkında bilgiye ihtiyacım var. burda yaşayan veya okuyan yazarlardan mesaj beklemekteyim.
Üniversite ve şehirle ilgili bilgiye ulaşmak isteyenler bana ulaşabilir.