bugün

eğitim fakültesini kazandığım ama henüz hiç bi bilgiye sahip olmadığım okulum.
iletişim fakültesine yerleştirildiğim okul. 5 yada daha fazla mesken tutacağım yer.
yaz okuluna katılan hemen herkesi her dersten geçirdiler. (bkz: money talks) tabi.
şimdide bütlerde yardım eden hocaları var. ne desem bilemedim.
para için ruhunu satan akademisyenleri var.
bu üniversiteyi duyunca aklıma salata geliyor.
web adresi günde 3 defa sikilesidir.
antalyanın en güzel yerlerinden biri olan konyaaltına çok yakındir. kampüsünde olbiası, yüzme havuzu ve benzeri herşey mevcuttur.
2012 girişliler sayfasına faceden göz atınca bu sene bildiğin apaçilerin doluşacağı üniversite olacak korkarım ki.
10 numara kampüsü ve olanakları var.yalnızca tıp okumak için gidilesi yer.
sanıldığının aksine siyasi kavgaların olmadığı üniversite.
(bkz: bir istanbul üniversitesi değil)
turizm bölümünü istediğim üniversite. yardımcı olabilecek biri varsa mesajını bekliyorum.
yeni edebiyat fakültesini tee uncalı kapısının dibine koyan üniversite. saat başı traktörleri götlerine girer inşallah.
bisikletle dolaşıldığında ziraat fakültesinin aşağısına kadar gitmeyin götünüzü ısıracak bir köpek var. bisiklete alerjileri var bu üni. köpeklerinin.. yok o dönen şeysi cart curt rahatsız ediyor köpeği diye açıklama yapan görevlinin ben ağzına sıçim.
vf01'e binildiğinde her vatandaş kampüse rahatlıkla girebiliyor..
güvenlik görevlilerinin götü oldukça kalkıktır.
yapay göletinde bulunan bir balığın bir somun ekmeyi bitirme kabiliyeti var.
merkezi yemekhane asansörlerinin giriş çıkışları sevişmeye çok müsait.
merkezi yemekhanenin bir aşçısı var herkese yavşıyor, ama şeker adam.
tıbbın girişine yakın gizli geçidi geçen dönem kapatan üni. *
acil çıkışında genelde kimlik kontrolü yapılmaz, elinde simit olan herkes girebilir. *
yakut çarşısı vs olbia
mustafa şanlı diye bir hocaları var iibf'nin tam yemelik. *
yaya öncelikli yollarında durup dans edebilirsiniz, çok eğlenceli oluyor. *
yeni edebiyat fakültesinin uncalı çıkışına konduğu, ring servislerinin keyfine göre çalıştığı, o traktörümsü şeyin de benim yürümemle eşit seviyede gittiğini geçersek güzel yer.
Bu sene öğrenim görmeye başladığım üniversitem.
Akdeniz Üniversitesi demek;
1. olbia; Burada öğrenciler için cafe, waffle, canlı müzik, çiğ köfte, berber, iş bankası, kırtasiye, otobüs şirketleri vb şeyler bulunur.
2. Yakut; daha çok burjuva sınıfına hitap eder.
3. traktörler; Bu koydumun traktörleri asla saatinde gelmezler ve meltem girişinden uncalı tarafına gitmek içinde bunu beklemeniz şarttır.
4. kampüs; kedi, köpek, sincap, mandalina, limon, turunçgil, bol bol ağaç, bolca çimen olan bir kampüsü vardır içinden çıkasınız gelmez.
5. öğrenci işleri; allah belanızı versin lan.
eğitim fakültesinin çoğu dersi hukuk fakültesinde olan güzel okulum yeni binamız taaa uncalıda olması çıkışında olması bizleri
üzmüştür ama olsundur hukuk fakültesinin yeraltındaki anfilerinden iyidir.
aylar sonra gelen edit: böyle okulun içine edeyim. * *
Öğrencisi olmayanların rahatça girebileceği gizli kapıları bulunan üniversite.
öğrenci için en yaşanası yere konumlanmıştır, meltem isminde bir öğrenci mahallesine açılmaktadır.
antalyada kurulmuş üniversitedir. kampusu geniştir imkanları da fena sayılmaz ancak. koklu bir üniversite olmamasından dolayı geleneği yoktur ve öğrenci özgürlüğü kısıtlıdır . üniversitenin bürokrasisi çok yavaş ve mantıksız örneklerle doludur.
gün boyu açılmayıp bizleri kanser eden otomasyon sistemi şu sıralar açılan üniversite.

bütün arayüzü değiştirdiler, sonuçların açıklanmasını beklediğimiz bu son günde.

orrospu çocukları! bi değişiklik yapacaksan bunu insanların otomasyona girmediği dönemlerde yaparsın. hiç mi beyniniz yok amına koyim ya.

bu kadar mı düşmansınız kendi öğrencinize?
Bitirip kurtulmak istediğim universite.
hala açıklanmayan sonuçların olduğu üniversite. bu kadar sorumsuzluk olmaz artık ya.
mezun olduğum üniversite keza tekrardan okur musun deseler asla.
geldiğime bin pişman olduğum üniversitedir.
"Bugün katliamların hesabını sormak için bir araya gelen öğrenciler merkezi yemekhane önünden öğrenci evine yürüdü.
Yurtsever Devrimci Demokratik Gençliğin çağrısıyla bir araya gelen üniversiteliler bugün Akdeniz Üniversitesi Merkezi Yemekhane önünde Gazi, Halepçe, Beyazıt, Kamışlı, Roboski katliamlarını andılar. Etkinliğe başlamadan önce bütün katledilen insanlar için 1 dakikalık saygı duruşu yapıldı.Basın metni okunduktan sonra sessizce yürüyüşe geçen öğrencilere, üniversitenin özel güvenlikleri öğrenci evi yolunda barikat kurdu. Görüşmeler sonunda özel güvenlikler geri adım attı. Öğrenciler yürüyüşlerine devam etti. Olaysız bir şekilde yürüyüş sonlandırıldı." *
http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=q0stUVPPRPo
2. öğretim olanların ezildiği üniversitedir. Okul içi ulaşım araçları kuzey kapısına gitmez hadi onu geçtim Yakut çarşısına bile uğramıyorlar. Yemekhane 2. öğretimlerden 3 tl alır ve örgünlerden kalan yemekleri verir. Bir ay öncesine kadar yemekhane bile açılmıyordu bize. Olum yazık lan bize görende sanıcak harç parasını 1. öğretimler ödüyor.
dış görünüşü süper, içi içler acısı.