bugün

inkar edilemeyecek olan gerçektir. şöyle ki ülkeyi bataklıktan alıp kalkındıran ak partililerin çok zeki olduğu gerçeğidir. tüm kemalistlerin zekası bir recep tayyip erdoğan zekası etmeyeceği açıktır. vesselam.
otlardan, çiçeklerden, ağaçlardan daha zeki olmalarıdır ama onlar kadar faydası yoktur.

en azından odun bile bir işe yarar. ya onlar ?

troller, zorla ötekileştirme yaptırıyorlar bana...
doğru gerçektir. zira biz akpartililere salaktan ziyade orospu evladı hırsız diyoruz.
840 tl asgari ücret alıp milyar dolarlık vurgunu savunacak kadar da zekidirler.

o kadar zekidirler ki "türkiye seninle gurur duyuyor" "dik dur eğilme" gibi sloganlar atarak hırsızı cesaretlendirmektedirler.hatta o kadar zekidirler ki başbakanın dahi kabullendiği ses kayıtlarına montaj diyecek kadar zekidirler.

(bkz: dur güldürme lan bir şey anlatıyorum)
bastan sona dogru bir önermedir. mesela benim iq uçuk seviyelerde canlar.
kaçınılmaz gerçektir. 'evet o hırsız kalbimizi çaldı rte <3' gibi götünün gılıyık hüloğğ gibi laflarıyla çok zeki olduklarını kanıtlamışlardır.
Hırsızlarda zekidir ama şerefsizdirler cümlesini akla getirir.
(bkz: ali babacan)

1989 yılında ODTÜ endüstri mühendisliği bölümünden 4.00 üzerinden 4.00 ortalama ile üniversite birinciliğiyle mezun olan bakandır. zekidir zaar.
akp yöneticilerinin bir çoğu için doğru önerme ama akp yandaşları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. g*tünü s*ken adama alkış tutmak ya aptallıktan ya ibneliktendir.
" ne sandın yarraam" tepkisi verilecek cümle.
şimdi yoneticilerimi yoksa oy verenler mi ona göre cevap vermek lazim. yöneticileri ise gerçekten zekiler hem bu milleti sikiyorlar hemde hayir duası alıyorlar çok ilginç lan. ayrica biz sizi siktik deseler oy verecek bi kitleleri var haa işte onlarda zeka aranmaz çünki beyin yok onlarda. ayrica genel olarak yüzsüzlukte zirvede tek başlarinalar..
"türk milletinin karakteri yüksektir. türk milleti çalışkandır. türk milleti zekidir." sözlerinde anlamını kazanmış olan türk milletinin zeki karakterinin çalışkanlığı ile eşdeğer olmasıdır.*
gerizekalı olmalarıyla eşdeğer cümledir efenim.
Ne belledin yarraam.tepkisini hakeden tespit.