bugün

Ak partiliyim çünkü ülkemi satmayı peşkeş çekmeyi dolandırıcılık yapmayı seviyorum...
yiğit bulut'a aylık 52.000 tl sümeyye erdoğan'a 51.000 TL aylı danışmanlık maaşı bağlanması, bilal erdoğan'ın 5. gemiyi alması, bülent arınç'ın oğlununu önlenemez yükselişi, yakılan orman alanlarına rixos yapılması (vb vb vb binlerce var böyle) çok güzel şeyler .
görsel
ondan iyisi çıkana kadar en iyisi bu.
çünkü genel başkanı çok kaliteli bir müslüman evladı.
Şeriatçıyım diye cevap verilmesi gerekir.

Ben ak partili ve şeriatçı değilim.
- meee..
konuştukça doların arttığını bilen, buna rağmen yine de susmayan cb'nın çıkarlarına çanak tutmaya bayılıyorum.
adamlar çalıyor ama çalışıyor diyecek kadar müslümanım.
- yobaz kemalistler beni ezdi. başörtüme, inancıma karıştılar. akp'yi özgürlüğümün garantisi olarak gördüğüm için ak partiliyim.

çoğu hala böyle düşünüyor. akp'nin yarattığı yeni veraseti görmüyor.
Bu başliğa ne kadar kufuryazarsaniz o kadar kufur yersiniz.
atalarını kim olduğunu unutarak, adam çalsa dahi diğerlerine göre daha çok icraat yapıyor çaldığı para helal olsun diyebilecek bir zihniyete sahibim.
Ben zenginim o yüzden...

Diğerleri de arap oldukları için.
ak parti kadar dürüst, namuslu, vatansever, ayrımcı, şerefsiz, hırsız, amk partisi yok.
hiçbir sebebi yok. bakıyorum ki 1 kişiye 4 kişi dalmış ben de o dört kişiye dalıyorum. inadına Ak Parti.
yalarım, "ısdırırım", göt kılıyım... şirk ve küfrü pek severim...
Avantama bakıyorum.
(bkz: bakıyorum tüm çıkarcılar toplanmış)
Malım ben öyle böyle değil malım yani. RTE nin yan çarı davutoğlu filan olsun seviyoz çünkü malız.
Hırsız severim.
akıllıyım. evet.
Vatan haini pezevengin tekiyim..
makarnayı seviyorum.
Aziz Nesini haklı buluyorum.
çünkü insana değer verene bende değer veririm...