bugün

adam gibi adam olduğunu şu tweetiyle bir kez daha kanıtlamıştır. görsel
hakkında bu kadar az entryi haketmeyen müthiş oyuncu, adam, baba iskender.
leyla ile mecnunun yayından kaldırılmasıyla ilgili müthiş bir yazı yazan isim.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/24619404.asp
bugün doğum günüdür.
doğum günün kutlu olsun yazarı. *
20 eylül cuma günü altın koza film festivalinde adana optimum avşar sinemasında gösterimi yapılacak sen aydınlatırsın geceyi filminden önce izleyici buluşması yapacak usta oyuncudur. sabırla bekliyoruz.
oyunculuğunu beğenmediğim insan. bazen böyledir bi insan ne yaparsa yapsın olması gereken yerde değilmiş gibi gelir. oysa ben oyuncuda kendini unutturup karakterler var olmayı ararım. bu kişi ise her karakterde kendisi işte, bir türlü beceremiyor. neyse ki hayat bi şekilde yardım ediyor, ve yaşamını bu işten temin etmiş/edebiliyor. yanlış tercihlerle elde edilen başarısız sonuçlar, hüsran hayatlar oluşturduğunda üzülürüm ben oysa.. bi şekilde yırttığı için adına sevindiğim fakat başarısız bulmaktan vazgeçmeyeceğim insan.
insanüstü oyunculuk performansları sergileyebilen adamdır. türkiye' de sayılıdır böyle insanlar, takdir etmeyi öğrenin. marjinal olucam diye her iyiyi eleştirmeye çalışmayın.
show tv'nin yeni dizisi ezo gelin'de ballı ağa karakterini canlandıran yetenekli oyuncu.
yetenekli, babacan görünümlü ve hepsinden önemlisi kaliteli oyuncu.
muhteşem oyuncu. ailemizden biri gibi klişesine yeni bir boyut kazandıran güzel insan.
cinayet'i izleme sebebim. o ne oyunculuk öyle. türkiye'nin en doğal ve hisli oyuncularından.
bir ağlayışı var ki, beni de ağlatır..
kendisi, cinayet dizisinde çokça eleştirilen köpek sahnesiyle ilgili bir açıklama yayınlamıştır. http://www.twitlonger.com/show/n_1rvrag1
keşke akrabam amcam dayım vs bir yakınım olsaydıda oturup konuşma fırsatı bulsaydım dediğim yegane insan.
19 ocak 2013 günü yazdığı "Devlet grisi" yazısında 12 eylül'ün bir insanın hayatında yarattığı tahribatı anlatmıştır.
meraklısına; http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/25599803.asp
leyla ile mecnun'da taktığı beresini çok beğendiğim, babacan oyuncu.
edit: berenin nerede satıldığını bilen mesaj atsın.
öğlen saatlerinde attığı tweet ile apolitik bir insan olduğu tekrar göstermiş, sevdiğimiz, saydığımız güzel insan, iyi oyuncu. bir öfke seli ile karşılaşmıştır ama büyüklüğünden ödün vermeyerek "Asabileştikçe azalıyorsun Türkiye..." diyerek haklı ve yerinde tepkiyi veren abimizdir.
Torpilli oyuncu. Bizim hayri bakkaldan farkı yok.
gazi üniversitesi iktisat mezunu oyuncu.

hacettepe konservatuar mezunudur ayrıca.

bu adama ayrı bir saygı duyuyorum. anlatılmaz.

hani bir yüksekte tuttuğunuz abiniz dayınız vardır ya, ahmet mümtaz taylan benim için öyle.
Düzgün bir abi kişiliktir. Leyla ve mecnun dizisinden iskender karakteriyle hatırlarız kendisini.
türk televizyonlarında boy gösteren en baba 5 oyuncudan biri. komedi'ye koy gözlerden yaş getirir, drama koy gönül tellerini kıpraştırır. büyük oyuncu vesselam.
Oturup çay içmek istediğim tek ünlü abimiz.
Bir gün biri çıkıp gelse ve dese ki: "kalender ve babacan nedir?" dilim döndüğünce anlatırım sonra Ahmet abinin fotoğrafını gösteririm.
hatta önce gösteririm sonra Ahmet abinin konuşmalarını açarım.
ne tatlı bir insandır.
adam gibi adam. hem oyunculuğu hem karakteriyle kendine hayran bırakan nadir kişilerden. şanslıyız ki izleyebiliyoruz.