bugün

play off oynanacaktır.
komşuya gidip bir sevap alınılabilir.
eşitlik halinde komşuya danışılır ve dünyevi hayatı sorulur. eğer komşunun kızıyla iyi geçindiyse olayı kurtarır ama komşunun kızıyla arası bozuksa sıkıntı baş gösterir.
tanrı' ya yalakalık yapmakla çözülebileceği düşünülmeden edilemeyecek olab durumdur.
penaltılara kalır.
(bkz: o son birayı içmeyecektim)
sevabı günahından fazla olanlar cennete,
günahı sevabından fazla olanlar cehenneme gidecek gibi bir algı var.

yok kardeşim, herkes günahı kadar yanacak ve cennete tertemiz gidecektir.
gidip eş-dosttan sevap bulunması gerektiğini belirtmişti, cübbeli ahmet hoca.
ikisinin ortalamasının alınması ve çıkan sonucuda taban puanıyla çarpılması durumu çözer.
(bkz: seni geri yolluyoruz)
Üç yanlış Bir doğruyu götürmediğinden sorun olmayacak hadisedir.
mantık olarak günahsız olma durumudur.
yeni doğan çocuklar günahsız olarak doğar ve yaşamını fazla sürdürmeden aklı başına gelmeden vefat ederse sabi yani günahsız olarak vefat ettiği için cennetlik olduğu söylenir. bu durumda günah ve sevapları eşit olan insan da bu durumda olacağı için cennete gitmesi muhtemeldir.
iki ara bir derede kalma durumudur kısaca.
yazları cennette kışları cehennemde yaşayarak göçebe hayatı yaşatabilecek bir durumdur. ama olması imkansız gibi birşeydir.
golden goal prensibiyle mefta geri diriltilir, sonrasında ilk amele bakılır hangi taraf +1 artmışsa ona göre karara bağlanır.
(bkz: tanrının işine karışmak gibi olmasın)
''ee haydi bakalım'' denebilecek durum.
lan baksana şu denyonun sevabıyla günahı eşit çıkmış hahaha diye dedikodu eden birileri olacağı için eşitlik anında bozulacak, günahtaki eksilmeler sebebiyle cennetin kapısı açılacaktır.
(bkz: araf)
yıllardır hep böyle,
gidip geliyorum.
uzatmalara kalıyor
ömrüm.
şair diyordu ya
kökü mazide atideyim,
bendeniz
arafta
daima.
türk ise al abi beni içeriye valla bak iyi bahşiş de bırakırız, hem arkadaşlarada öneririm takılırlar diyip cennete girecektir.
allah iyidir, affedicidir. kurtarır o kimseyi.
ikili averaja bakılır.
5,5 tan 6 olur ama 5,1'den 5 de olabilir. ne kadar eşit iyi hesaplanmalıdır.
oranı 2.7 olan sonuçtur. gerçi her türlü kasa kazanır mantığı varken eşit çıkma ihtimali biraz sönük kalıyor ama olsun. 2.7 güzel oran. oynanabilir.
geri sepetlenmeye neden olabilecek durumdur. Birine ağırlık verin siz de karşim!