bugün

'ak parti' nickine sahip bi oyuncunun 'ekşici' nickine sahip diğer oyuncuyu yemesini barındıran, bağımlılık yapan oyun.
'rte' nickiyle anca bu kadar oldu. Bütün türkler yemeye çalışıyor, çok aksiyonlu oluyor deneyin. *

görsel
Europe serverinde bi yarim saat önce kaçma yavrucum nickiyle yardirdigim, mac başlayınca konsantremi kaybedip yenildigim oyun.
hdp ile selahattin demirtaş nickli oyuncuların birleşip isis nickli beni yediği oyun.
Böl parçala yut taktiği ile kürtlerin mottosunun oyunu. O bu değil adamlar türkiye nickli oyuncuları harbiden mayına sürükleyip patlayınca yutuyorlar.
ilk oynayışta odada birinci olup hevesimin kaçtığı oyun.ama sardı başta.
türkler tarafından çok fazla oynandığından ötürü serverı çökmüş olan oyundur.Bunu yapan adam türklerin bu oyuna bu kadar gireceğini düşünmemişti.

Oyun hakkında düşüncem ise hiç oynamaya değmez.Arkadaşım dün oynamıştı sinirden deliye döndü.Ben ise burada yazmak ile uğraşıyordum.
saatlerdir giremediğim oyun. elim ayağım titriyor yeminlen.
bağlanamadığım oyun. bağımlısı olmuştum elim titriyor.
az önce selahattin Demirtaş'ın domuz etini yediği oyun.
basit ve bağımlılık yapıcı başka bir oyun oynamayın beyler.
yiyoamaçalışıo nickimle dünden bu yana arz-ı endam etmekte olduğum güzel oyun.
oynayamadığım oyun , her ne oyuna girmeme engel oluyorsa anasını sikeyim.
'Mustafa Kemal' nickiyle kendi halimde büyürken 'Chp' nickli kişinin bana kamikaze yapması gülümsetmiştir *
bu millet sekilli sukullu nicki nasil aliyor dedirten oyun.
Allah belasını versin 2. nin iki katı oldum mapın onda birini kaplıyordum sunucudan attı şerefsizler.

görsel
türklerin bütün serverlarında millete kan ağlattığı oyundur.
an itibarı ile yanmış olduğum oyun. Uzun süre 1. sırada dolaştıktan sonra evdekiler ısrarla yemeğe çağırınca kendimi 2. sıradakine bağışladığım oyun.

görsel
takımlı modu olan oyun. ayrıca bir iki gün arayla oynanması tavsiye edilir.
bağımlılık yaratan yeni oyunumuz.
select a region ve ffa bölümünden ne seçmeliyim biri yardım etsin oyunu.
select region ve ffa bölümünden ne seçeyim bilen biri özel mesajdan yardım etsin.
superchick nickiyle us west serverinda oynadığım oyun.
güzel bir zeka oyunu.
Gece 00 da operasyona çıkacağımız oyun ulunun gücünü gosterelim.