bugün

abartılacak bir durum değildir rüyadır bundan ötesi olamaz.
erkeklerin yoğun ilgisinden bunalan adriana lima'nın, artık lezbiyen olduğuna delalet eder.
makyaj yapmamışsa gelmesindir. o kadar meme komşu kızı ayşedede var!

http://www.vaycanina.com/...dart/1003200817324310.jpg
*kendini arayan adam, sana kaçtım.

-yavrum, ben hala kendimi ararken bana kaçmış olman sence mantıklı mı?

*beraber ararız canişkom.

-olmaz, sen şimdi git evine. yarın anamı yollar babandan istetirim. bir daha da bu saatte kapıya çıkma ulan. iti var kopuğu var.

*ay tek eve gidemem bu saatteeee.

-tamam geç içeri, sen benim yatağımda yat, ben de kendi yatağımda yatarım.

*ehihihi.

-gülmeee laaayynn, aramıza bıçak koyacaz. ben namuslu türk genciyim.

*erkekim benim.
Akabinde hanımın oturma odasından salladığı başına isabet eden terlikle ağlayarak " lanet olsun seni sevdiğime abuzittin " yakarışları ile ülkesine geri dönmesine sebep verecek olaylar dizisi. Geyik muhabbeti kaçınılmazsa iştirak et ise felsefemizdir efem.*
lafı duyan erkeğin iki saniyeyi geçmeden yere yığılmasıyla ve uyandığında olayın rüyadan ibaret olduğunu anlamasıyla sonuçlanan hadise.
bi tokat atılır ve geri gönderilir.
(bkz: bu gün bana kaçan yarın başkasına kaçar)
bir posta atılır sonra geri gönderilir.
(bkz: bugün bana kaçan yarın kimlere kaçmaz)**
dilin göte kaçmasına sebep olacak hadisedir. *
(bkz: tipsizsin diyorum anlatamıyorum)
(bkz: yallah yallah)
(bkz: adriana lima yı öpeceğime esek öperim daha iyi)
bu adriana lima nedir ya? tamam iyidir hoştur güzeldir alımlıdır bakılasıdır belki ama üstünden çevrilen bunca geyiği hakediyor mu, o kadar da bulunmaz hint kumaşı mı? benim kapımı çalsa çalsa kapıcı hamza dayı çalar zaten, ki o gelse şizofrenim ben ne işi var burda deyip kapıyı kapatırım. * tamam tamam kızmayın, en azından yan gözle bakarım. *
(bkz: siperimi aldım) *
"karnındaki bebeği düşün." denir heralde , başka ne denir ki ? hamile olan kadını alıp , bütün dünyanın düşünüp pistonları çalıştırdığı bir kadınla kim beraber olur ki ?

(bkz: wankerlar)
-sana kaçtım erdener.
-hızlı adımlarla içeri geç, soyun.
(bkz: erdener abi)
****zülilililili

- sana kaçtım hilmi.
+ hsktr!! tam da aklımı kaçırmışken oluyor hep bunlar.
- ???...
+ geç geç. dikkat et içerde çok pis şakalar yapan bikinili bir fil var. duvarlarada dikkat et üstüne üstüne geliyolar.
- ??? ...
+ yeni zübik koydum ocağa.doldurayım da taze taze içelim.
- aa bu fil bana nah yapıyor hilmi. bir şey söyle.
+ trülililileeee
- ayak-kabilarim?
* din don !
- aa adriana ben sana buraya gelme demedim mi?
+ abi konustugumuz gibi mallari adanadan kamyona yukledik afyon da pesimize polis takildi. bende buraya kadar kactim.
- abi mi?

_ muhsin uyansana olm. Sinava gec kalcaz.
+ olum bir ruya gordum!
_ ee ?
+ tassak gecmek yok ama!
kapıyı yüzüne çarpmak gerekir. şimdiye kadar neden kıymetimi bilemedi? benim marco'dan neyim eksikti? anladı onun da beş para etmez olduğunu ama bana bak güzelim sen şansını çoktan kaybettin.
deniz baykal ın chp yi bırakması kadar imkansız olaydır.
(bkz: aşkım çorapların da ıslandı mı)
(bkz: hı hı evet)
adriana lima'nın evinizin kapısını sökmeyi başarıp, daha sonra çalarken, aynı anda size "hadi ben kaçtım hacı" demesi olayıdır.

- kapı! kapım nerde lan?! oha adriana lima!
+ abim kusra bakma, var mısın yok musuna geldiğimden beri memleketime geri dönemedim. kriz beni de vurdu abi. ne olur beni anla canım abim. hadi ben kaçtım. daha kırıp satıcam kapıyı.
- vay anasını..
heteroseksüelseniz, pek bir şey ifade etmeyecek durum *
+ tak tak
- kim o ?
+ adriana lima ben
- parolayı söyle
+ sana kaçtım
- (tıkırttt) gel içeri bebeğimmmm.
-sana kaçtım!
-bana mı sordun yavrum?
-ama ben şey...adriana yım ben...lima olan.
-hadi canım hadi canım..oyalama beni..cabbar rıfkı alın bunu.
- sana kaçtım!
+ ferdi tayfur mu zannettin lan beni? herkese ver ,göster falan filan sonra bana kaç! hadi canım hadi enayi yok burda!
Yurdum insanının rüyasında gördüğü bir durum olmakla beraber, görülen bu rüya şahsın favori rüyaları arasına girmektedir. Hatta rüyalarının açılış sayfasını bile değiştirebilir.
+sana kaçtım, sensiz hergün her saniye ölüyorum ben desem herşeyi unutalım al götür beni buralardan yeniden kavuşalım desem bana yine eskisi gibi gülüm diyebilecek misin?
-ulan senin neyini affedeyim ben, affedilecek şeyler mi yaptın sen? gülüm diyecekmişim, güllük halin mi kalmıs senin? senin kabahatin, senin günahın boyunu asmıs adriana...
*