bugün

Su götürmez bir gerçek.

Bir gün Meyhanede masayı yumruklayıp " hepsinin motoru varmış. Benim niye motorum yok ulen! Kaç para ulan bir motor! Kaç para! " diye bağırırsa şaşırmam.
görsel
Seni kimse çaylak yapmadığı için abur mabur diye saçmalıyorsun, ortamı boş bulan saygısızın tekisin. Şuurun, iyiliğin kalmamış. Bunlarla da dalga geçersin şimdi.
Ama şunu belirteyim. Herkes benim gibi sabırlı olmaz, bileğini kesecek kelepçelerle bilişim suçlarında komiserin karşısında küçülürsün.
Belki kendisi bulur bir anda tepene çöküverir.
Şimdi rahatça şımarıklık ve saygısızlık yapıyorsun, engelleyen de yok. Saygısızca nick yazmalar, bir sürü saçmalıkla tahrik ediyorsun. Tamam… ama unutma ki gün gelir yaşattığın her şey seni bulup canına okur. Karma böyledir, en ummadığı anda yakalar adamı.
Sike takılmayacak, bomboş bir iddia. Siklemeye gerek yok.
Abur'u ibo'ya benzettiğim için beni polisle tehdit ediyor. * hiç güleceğim yoktu.
Hani çok sabırlıydın ve bunun için kendinle gurur duyuyordun abur hshshsh.

Koala'yı polise şikayet etmek için ne diyeceksin çok merak ediyorum.
Bak gidip de polislere sakına şöyle deme. 'Benim ulu sözlükte eskiden abbır diye nickim vardı. Koala da benim hakkımda abur diye başlık açtı.'
Bunu dersen bir kamyon dayak yersin. Herkes ulu sözlükteki yazarlar gibi sabırlı değil.