bugün

(bkz: çakal carlos)
mayıs ayında eskişehir'e beklediğim yazar *.
(bkz: ze roberto)
her zaman sevgiyle kal diyeceğim güzel insan...
fenerbahçeli bazı empati yoksunu fanatiklerin yazdıkları asparagasın ardından belli konuları açıklığa kavuşturması gereken yazar.
sırf yazdıklarına katılmadığım ve onlara karşı olduğum için moderatör olmaya çalışmakla suçlanıyorum. şunu söylemeliyim ki, şu ana kadar hiçbir moderatöre yağ çekmedim, gerçek hayatta kimseye yağ çekmediğim gibi.
tek istediğim sözlükte rahatça yazmak... futbol fanatiklerini sevmiyorum, hangi takımdan olursa olsun, ister galatasaraylı, ister beşiktaşlı, ister fenerbahçeli. şahsıma çamur atma derdine düşen bazı şahıslara ricam da, bazı şeyleri uydurmadan önce çevreye sorup soruşturmalarıdır. onlardan özeleştiri beklemiyorum, bu gerçekten zor onlar için. yalnızca biraz saygılı olsunlar, yeterli.
bazı futbol fanatiklerinin -ki iyk böyk kaka bunlar asla değerini anlamayacağı bembeyaz yüreğiyle etrafa ışık saçan empatik ve sempatik çılgın. onun sayesinde sözlük ne güzel çiçekler nasıl mis gibi kokuyor, nisan mayıs ayları gevşek gönül yayları tadında entryleriyle yine içimizi ısıttı abberline. insanların hepsi onu çok ama çok seviyor.

bazı fanatik pis kaka çocuklar pipilerini ve burunlarını karıştırıp oradan çıkardıklarını sözlüğe sürüyorlar ve abberline sadece bunlara karşı sözlükteki moderatör sayısı artsın diyor. yoksa hani kendisinin moderatör olmasını istediğinden falan değil canım ne alakası var denyoluk yapmayın! abberline mod olmasın böyle temiz bir yürek yıpranmasın karalanmasın hayır hayır.

sevgiyle kal abber.

cıvık afedersin.
nick altına girilen 1000. entry sahibine otomobil kazandıracak yazar. * *
aşık olmuş msn'i çok sevdik be abi diye inleten yazar.
sabret aslan yaza ne kaldı.
nişanlanacağı fransız kızla daha nişanlanmadan 6 çocuk yapmaya karar vermişler bile.
ilk 4 çoğun ismini de basına açıkladılar kendileri; hansel,gretel, oliver ve dolly..*
diğer 2 çocuğun adları da fatih ve lucescu olacakmış..* *
bugün itibariyle sonunda elimi öptüreceğim bursalı yazar.
defalarca kaç kişiye anlattığı ve belirttiği halde, hala bazı aklı selimlerin moderatör olma meraklısı olmakla suçladığı yazar. gölge edilmemesini özellikle rica edendir, güneşimi kapatmayın, lütfen.

edit: bir de saçmasapan şeyler yüzünden şu başlığa yazdırmayın, yeter artık!
istanbul canı isteyen gelsin zirvesi organizatörlerinden birisi. hüseyin ağa camii önünde elinde uludağ sözlük pankartı ile karşılama töreni gerçekleştirmek onun sorumluluğundaydı. sonrasıda elden ele dolaştırdı o karton şeyisini. sevdim seni çocuk.*
(bkz: inspector gadget) *
(bkz: the pink panter)
sözlüğün gülen yüzlerinden birisidir. soruları ile bizlere yaşattığı psikolojik fırtına ile olsun, fotoğraflardaki değme mankenlere taş çıkartacak pozları ile olsun, çorbacıda anlattığım fıkraya attığı kahkaha ile olsun... kendisini her görmemde daha bir seviyor, hayranlığımı pekiştiriyorum*.
bildiğin: (bkz: SHERLOCK HOLMES)
bay juveye athıf olarak yazıyorum; almanca meraba manalarına gelen kelime abberline.
sempatiğe, hoşsohbete, ağırbaşlılığa, nezakete, değişik sorulara, saptamalara merhaba demek. * *
ağırbaşlı zirve organizatörüdür. istanbul canı isteyen gelsin zirvesi için teşekkür ediyoruz. *
dedektif olması gereken insan, kesinlikle bir aksiyon adamı.
nickini sol frame'de görünce reenkarne olduğunu zannettiğim, nick altıma ilk entariyi yazan eski uludağ sözlük yazarı kişi.
biraz geç oldu ama hoşbulduk *
edit: silinmemiş yav hala arada gelip yazıyomuş. iyi.
saçları olmasa aynı roberto carlos.
sessizliğimde boğulmak üzereyken yolladığı "voooov" la kulaklarımı çınlatan yazar.
radyo yayınlarını özlediğim yazar. gecenin bir saatinde uyku tutmamışken; radyoya baktığım zaman hep orada olurdu birkaç kişi ile. şimdilerde ise; gözlerim o eğlenceli, sakin radyo programlarını arıyor.
doğum günü kutlu olsun yazarıdır.
sevdiğimiz sözlük yazarı,zirve oragnizatörü ve insan gibi bir insan.