bugün

Kendisi Hindistanın çok başarılı oyuncu-yönetmen-produktörlerindedir. Sayısız sosyal sorumluluk projelerine imza atmıştır. Tanımayanlar derhal 3 idiot, PK, Dangal filmlerini izlesin sonra yazının devamını okusun. 2017 Türkiyeye geliş organizasyonunu kim yaptıysa, iyi yapamamış ve ayrıca bence Aamir Khan'ı tanımıyorda. Çünkü özellikle PK filmindeki inançlar, Dangal filmindeki Kadınlar ve 3 idiot'taki Eğitim Sistemi konularındaki mesajlarını görenlere "keşke bizde de böyle başarılı, ülkemizi geliştirmeye çalışan ve dünya çapında ünlü iyi insanlar olsa" dedirttecek kadar çağdaş birisidir. Umalım ki Türkleri iyi insanlar olarak tanır ve ülkemizde de benzer filmler için ilgili Türklere destek olur.
Kim milyoner olmak ister'e katılacakmış.
http://m.t24.com.tr/haber...ek-cok-seyimiz-var,459429

--spoiler--
Aamir Khan: ondan(Atatürk'ten) öğrenecek çok şeyimiz var
--spoiler--
Gizli bir yetenek keşfettim sanıyordum, meğer ülkemizde epey ünlüymüş zaten. PeeKay (pk) filmi bi ara aklımı başımdan almıştı.
Ajay devganın bıyığı varken bıyıklarını beğenmediğim değerli sanatçı.
sakal ve bıyık bırakarak, yakışıklılığını kaybetmiş oyuncu
türkiye'ye gelir gelmez ayağının tozuyla maraş dondurmacısından ayarı yemiş aktör-yapımcı.

https://www.59saniye.com/...dondurmacisiyla-imtihani/
sen aamir khan'sın bu ne hal amk..

görsel
görsel

Anıtkabir ziyaretiyle Gönüllerimizi bir kez daha fetheden bollywood sinemasının 52 yaşına rağmen hala oldukça yakışıklı romantik jön oyuncusu ve yönetmenidir.
Dublaja bak amk sinirlerim bozuldu. Adamın öksütüğünü bile dublajlamışlar bir de.
Bir an önce boklu ganj nehri olan ülkesine dönüp gitse keşke.
Gösteriş meraklısı insanların favori ismi.
Kim 500 milyar ister De soruların cevapları kulağına soylenmiş adam.
insan bir iki türkçe kelime filan söylerdi be.
50 cent Christina aguleria filan bile türkçe bişeyler söylemişti var misin yok musun da.
Tv karşısında oturup göbek deliğinde pamuk yetiştiren tiplerin laf söylediği zeki ve saygılı aktör siktir git pk filmi ayarında bir film çek sonra eleştir amk banliyo avamı.
Kavruk tenli bir hintli. Hadi köyüne amircim.
son zamanlarda maraş dondurmacısı aklını almış. ahahah videoyu izledikçe gülüyorum ya.
Hakkında daha önce entry girmiştim, fikirlerini ve çabasını takdir etmemek mümkün değil. Adam Türkiye'ye geldi geçti be, arkadaşımın bağlantıları sağolsun kendisi ile görüşüp fotoğraf çekilme fırsatı bulan az sayıda insandan biriyim.
daha düne kadar ''bu adam filmlerinde neden hep aynı başrolü oynatıyor, hindistan'da oynayacak erkek aktör mü yok acaba'' diye düşünürken , o başrolün kendisi olduğunu öğrenip annemle dumur olduğumuz ve aydınlandığımız adam. her bir filminde ayrı bir insan olan adam. dangal filmiyle imdb ye haddini bildirmiştir
bu adamın sadece sol t.şşağından 38 tane hollywood çıkar.
Yakışıklılığıyla Türk erkeklerini geride bırakmış olan hint.
iki fotoğraf da dangal filminin yapımı sırasında çekilmiştir. izleyenler bilirler. adam filmin sadece iki sahnesinde kaslı görünüyor. geri kalan kısmında ise soldaki gibi göbekli.
Bollywood'a yön veren, dünya sinemasında ölmeden büyük yer edinmiş insan.

insan dedim çünkü niteliklerini saymaya kalksam bitmez. Fimlerinden verdiği sosyal mesajları ile geçiştirmelik filmler yapmadığını her daim gösterir. 1.3 milyar nüfuslu bir ülkede de senaryo yani konu sıkıntısı çekmediği için de çeşit çeşit filmler çekiyor. En büyük özelliği filmlerin akılda kalıcı ve motive edici olması. Çok az filminden sonra eh işte demişimdir. Ders niteliğinde konular ve filmler. Eski nesil hint filmlerini bilenler bilir. O dönemlere bakın bir de khan dönemine bakın. Gerçekten devrim..
Her filmini büyük beğeniyle izlediğim bollywood oyuncusu.
Bollywood filmlerinin vazgeçilmezi. Kahrolası önyargım yüzünden filmlerini 10 yıl sonra izleyeceğim oyuncu.
Şişirilmiş bir balondur. Evet.